Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

03.06.2020 15:07

На Львівській залізниці відновлено роботу 65 квиткових кас

Відповідно до послаблень карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392, на...

02.06.2020 17:40

Львівська залізниця відновила рух приміських поїздів у межах Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Закарпатської областей

 

Відповідно до послаблень карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392, та...

08.05.2020 13:53

Шановні залізничники, ветерани транспорту!

Травневими днями зустрічаємо дві дати, що мають важливе значення не лише для нас, українців, а й для всього людства – День пам’яті та...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівські залізничники знову найкращі. Тепер у конкурсі оглядачів вагонів

понеділок, 13.10.2008, 11:00. Давність: 12 р.

Львівська залізниця визначила переможців конкурсу "На кращу пропозицію з оптимізації приміських пасажирських перевезень"

Сьогодні начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий вручив премії та квіти переможцям конкурсу на кращий проект оптимізації приміських пасажирських перевезень. Із понад 50 робіт, які надійшли до конкурсної комісії, спеціалісти обрали 35 тих, серед яких і визначали кращі.


Роботи на конкурс надходили з різних куточків України. Серед усіх проектів члени комісії обрали 10 робіт, які вийшли до другого туру змагання. Ці проекти оцінювали спеціалісти відповідних служб залізниці та визначали не лише найкраще написані роботи, але й те, наскільки запропоновані реформи можливо і доцільно втілювати у життя.

У підсумку найкращою комісія одноголосно визнала роботу жительки містечка Броди Чиж Наталії Ростиславівни, яка детально проаналізувала стан приміських перевезень та надала понад два десятки своїх пропозицій. Надважливо й те, що майже усі запропоновані переможницею заходи доречні та цілком реальні на цьому етапі роботи приміських перевезень. Другу премію члени комісії віддали львів’янці Габріель-Трачук Лілії Йосипівні, а власником третього призу став Якуц Ростислав Романович з Дрогобича.

Довідково. Конкурс «Краща пропозиція оптимізації приміських пасажирських перевезень» залізничники провели з 25 серпня до 25 вересня. Протягом цього часу усі охочі мали можливість висловити своє бачення проблем цього сектора залізниці, а найважливіше — шляхів їх вирішення. Конкурс мав на меті покращити зв'язок між залізничниками та пасажирами, почути думку тих, хто щоденно користується залізничним транспортом та працівників магістралі.

За умовами конкурсу, перша премія становить 5 тисяч гривень, друга — 2,5 тисяч гривень, третя — одна тисяча гривень.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу