Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

04.08.2020 12:04

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів сполученням Коломия – Вадул-Сірет

Починаючи з 4 серпня цього року поїзд № 6472/6471 сполученням Коломия – Вадул-Сірет вирушає з Коломиї о 05:08, Чернiвцi-Пiвніч....

02.08.2020 15:42

У зв’язку з посиленням карантинних заходів зазнає тимчасових змін приміське сполучення з Тернополем та Луцьком

Відповідно до рішень комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з посиленням карантинних заходів,...

31.07.2020 10:09

З серпня Укрзалізниця відновлює соціальні виплати працівникам, – Іван Юрик

З 1 серпня 2020 року Укрзалізниця відновлює всі соціальні виплати, які передбачені галузевою угодою та колективним договором, які до цього...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця потерпає від неефективного використання підприємцями вагонів для перевезення вантажів

середа, 01.10.2008, 12:30. Давність: 12 р.

Львівська залізниця закликає обласні державні адміністрації об’єднати зусилля

В умовах катастрофічної зношеності парку електро- та дизель-поїздів Львівська залізниця змушена інформувати обласні державні адміністрації про те, що частково кошти на закупівлю рухомого складу мають надходити саме від них. Про це свідчить стаття 10 Закону України "Про залізничний транспорт" (№273/96-ВР).


Уже з 1 січня 2009 року на Львівській залізниці треба буде вивести з експлуатації майже 30% електричок та дизелів. Залізничники, виконуючи зобов’язання та інструкції, не мають права використовувати на маршрутах рухомий склад, термін експлуатації якого збіг, але, на превеликий жаль, замінити його нічим. А відтак уже з січня в усіх семи областях (Львівська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Волинська, Івано-Франківська та Закарпатська) залізничники змушені будуть відміняти кожен третій або четвертий поїзд на маршруті.

Вихід залізничники вбачають у колективному вирішенні проблеми й пропонують у фінансових планах на майбутній рік обласним державним адміністраціям закладати статтю витрат на оновлення рухомого складу, адже це одна з найважливіших статей, що спрямована на забезпечення комфортного життя та користування транспортними вигодами для мешканців усіх областей.

Не новина, що саме приміські перевезення, де використовуються дизель та електропоїзди, є надзвичайно популярними і потрібними людям, а для залізниці це основна графа збитків. Залізничники протягом багатьох років намагалися власними силами втримати навантаження соціальних перевезень, часто продовжуючи пускати поїзди на стабільно збиткові та малозаселені маршрути. Однак цього року проблема постала надто гостро. Начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий звернувся з відповідними листами до голів усіх семи облдержадміністрацій. Залізничники сподіваються, що спільними зусиллями важку ситуацію з придбанням нового рухомого складу вдасться розв’язати.

Довідково. Наявний парк електропоїздів, які курсують територією Львівської області, на 53,8% відпрацював свій термін експлуатації. На Тернопільщині цей відсоток ще вищий — 70,4%. Рівненщина має 84,1% дизель та електропоїздів, які відпрацювали свій ресурс, а наявний парк дизель-поїздів серії Д1, які курсують по території Волинської та Івано-Франківської областей, майже на 100% відпрацював свій термін експлуатації. Чернівеччина має на 70% зношений парк дизель-поїздів. Наявний парк таких поїздів, які курсують по території Закарпатської області, на 53,8-100% відпрацював свій термін експлуатації.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу