Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про початок громадського обговорення питання про присвоєння 1 окремій бригаді Державної спеціальної служби транспорту почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи»

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

28.10.2020 16:52

Львівська залізниця продовжила маршрут приміського поїзда Тернопіль – Підвисоке до Ходорова

Починаючи з 28 жовтня цього року, щопонеділка та щочетверга приміський поїзд № 6253 курсуватиме з Тернополя до ст. Підвисоке за діючим...

25.10.2020 16:56

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні зі Сокалем

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію у...

23.10.2020 15:21

Львівська залізниця інформує про зміни у розкладі руху та нагадує про перехід на зимовий час

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівський приміський залізничний вокзал невдовзі змінить своє обличчя

середа, 01.10.2008, 08:30. Давність: 12 р.

Львівська залізниця потерпає від неефективного використання підприємцями вагонів для перевезення вантажів

Лише за дві декади вересня 2008 року 13 промислових підприємств неефективно використовували вагони для вантажних операцій на під’їзних коліях. Серед причин такого поводження з вагонами насамперед виконання вимог митного законодавства, поломки вантажних механізмів та відсутність локомотива підприємства. Такі неузгодженості у діях підприємців суттєво збільшують час простою вагонів та відповідним чином негативно впливають на роботу залізниці.


Зокрема серед підприємств, які неефективно використовують вантажні вагони, опинилося ТзОВ "Логістичний центр Пакобо", яке мало в користуванні 361 вагон (середній час користування вагоном склав 24,5 годин з причини тривалого оформлення перевізних документів на митниці, відсутності фінансових гарантій та розходжень даних у перевізних документах з фактом), ВАТ "Березовицький комбінат будіндустрія", яке послуговувалося 66 вагонами із будматеріалами (простій на під’їздних коліях в середньому по 25,53 годин через поломку вивантажувальних механізмів), ТзОВ "Меркурій Холдінг груп" — 58 вагонів, середній час простою яких склав 30,9 години (причина — очікування локомотива підприємства).

Чимале побоювання викликають і простої вагонів з зерновими вантажами. Так на станції Гусятин вагони, орендовані Селянським фермерським науково-виробничим господарством простояли на під’їзній колії в середньому близько 80 годин. Ще 42 незаплановані години чекали вагони з зерновим вантажем ТзОВ "Зернопереробка" на станції Хоростків. 18 вагонів з зерновими простояли на станції Микулинці зайвих 57 годин, а вантажам ПАП "Агропродсервіс" довелося чекати понад 90 годин понад норму.

Неефективно використовують вантажні вагони навіть такі великі підприємства як "Лукойл Україна", які змусили 22 вагони зі світлими нафтопродуктами стояти на під’їзній колії зайвих 30,5 годин. Причиною цього простою стало очікування документів з розмитнення вантажу.

Залізничники звертаються до усіх підприємців, які послуговуються вантажними вагонами, з проханням оптимізувати свою роботу та забезпечити стабільний і безперебійний рух вантажів, адже простої вантажних вагонів наносять збитки і підприємцям, і залізничникам.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу