Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про початок громадського обговорення питання про присвоєння 1 окремій бригаді Державної спеціальної служби транспорту почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи»

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

28.10.2020 16:52

Львівська залізниця продовжила маршрут приміського поїзда Тернопіль – Підвисоке до Ходорова

Починаючи з 28 жовтня цього року, щопонеділка та щочетверга приміський поїзд № 6253 курсуватиме з Тернополя до ст. Підвисоке за діючим...

25.10.2020 16:56

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні зі Сокалем

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію у...

23.10.2020 15:21

Львівська залізниця інформує про зміни у розкладі руху та нагадує про перехід на зимовий час

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця забезпечила своїх працівників зимовим спецодягом

понеділок, 29.09.2008, 11:00. Давність: 12 р.

Львівський приміський залізничний вокзал невдовзі змінить своє обличчя

Комісія, створена на Львівській залізниці з метою проведення конкурсу серед інвесторів на кращу пропозицію з будівництва багатофункціонального вокзального комплексу на теперішньому приміському вокзалі, вже зареєструвала кількох як українських, так і закордонних інвесторів.


Сьогодні, користуючись досвідом європейських країн, залізниця одержала правову можливість будувати для жителів та гостей Львова приміський вокзальний комплекс сучасних, зручних для пасажирів комунікацій, створених на базі новітніх інженерних та архітектурних рішень. Для здійснення цього проекту будуть залучені кошти інвесторів.

Пропонуючи інвесторам узяти участь у конкурсі, Львівська залізниця чітко формулює свої основні умови. Насамперед залізниця має намір виступати генеральним замовником будівництва багатофункціонального комплексу у Львові на земельній ділянці площею 18,9266 га, яка повинна використовуватися для надання послуг з обслуговування пасажирів. Залізничники наполягають на включенні до цього комплексу певного ряду виробничих та службово-технічних будівель і споруд.

Проект передбачає зведення приміського вокзалу з міжнародним терміналом для обслуговування іноземних пасажирів, музею залізничної техніки та історії становлення залізничного транспорту, адміністративного будинку офісного типу з архівними приміщеннями, пункту відстою пасажирських вагоно-салонів, інша службово-технічна та санітарно-побутова інфраструктурою.

У планах львівських залізничників також торгово-розважальний або торгово-сервісний центр з багаточисельними сучасними паркінгами, дорожніми розв’язками, об’єктами міської інфраструктури.

У реалізації цього задуму Львівська залізниця знайшла підтримку та порозуміння з ЛОДА та ЛОР, натомість як з Львівської міською владою порозуміння досягнути не вдається.

Що ж до ціни питання, то лише за цінами 2007 року на проект треба було витратити щонайменше 417 мільйонів гривень.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу