Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Звіт про громадське обговорення питання про присвоєння 1 окремій бригаді Державної спеціальної служби транспорту почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи»

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

23.02.2021 14:24

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Коломия – Заліщики

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на дільниці Городенка-Завод – Гвіздець зазнає тимчасових змін маршрут руху приміських...

19.02.2021 11:32

Швидка реакція та професійні дії локомотивних бригад неодноразово рятували життя порушникам правил безпеки

Впродовж 2020 року на коліях регіональної філії «Львівська залізниця» було зафіксовано 124 випадки застосування екстреного гальмування із...

16.02.2021 16:25

За три доби негоди на Львівській залізниці прибрали понад 31 тис. кубометрів снігу та розчистили майже 1,5 тис. км колій

У зв’язку зі складними погодними умовами залізничники та спеціальна техніка Львівської регіональної філії продовжили роботу з подолання...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця застерігає: борги ЛКП змушують залишати львів’ян без опалення та гарячого водопостачання

п'ятниця, 26.09.2008, 09:00. Давність: 12 р.

Інцидент в електропоїзді Львів-Мостиська стався через агресію та хуліганську поведінку пасажирів-безбілетників

24 вересня в електропоїзді №6117 Львів-Мостиська стався прикрий інцидент, який спричинив не лише проблеми для пасажирів, які їхали цим електропоїздом, але й пасажирам інших поїздів, котрі рухалися у цей час в напрямку Львова чи Мостиськ. Відмовившись здійснити пересадку в справну електричку та, насамперед, категорично протестуючи проти оплати проїзду, пасажири перекрили колію та заблокувати рух потягів на 4 години 30 хвилин. Відновити рух залізничникам вдалося лише о 23 годині 42 хвилини.


З технічних причин електропоїзд, який здійснював рух за звичним розкладом, необхідно було замінити. Пасажирам на станції Мшана запропонували пересісти в інший електропоїзд та продовжити поїздку до Мостиськ.

Залізничники надали пасажирам повну інформацію про те, що за кілька хвилин на станцію Мшана прибуде інший електропоїзд, який продовжить рух до Мостиськ ІІ. На додатковий потяг можна було пересісти, скориставшись квитком, придбаним на поїзд №6117. Та, як виявилося, квитки мали далеко не всі пасажири. Саме ті, хто не мав проїзного документа, а також кілька осіб, які були у нетверезому стані, розпочали бити вікна у потязі, кидати камінням у залізничників та правоохоронців.

Ситуація набирала негативних обертів. Під впливом цих хуліганів та побоюючись, що у такій ситуації електропоїзд не продовжить рух до Мостиськ, люди почали агресивно нападати на працівників залізниці, які не спроможні були вже довести розбурханому натовпові те, що нова електрична без додаткової оплати чи без затрат зайвого часу довезе кожного до потрібної зупинки. Підбурювали усіх насамперед пасажири-зайці, які зрозуміли, що тепер точно без квитка ніхто не поїде далі.

Чотири з половиною години залізничники намагалися владнати ситуацію, допомогти тим пасажирам, які сумлінно заплатили за проїзд і не брали участі в нерозумних діях. Через блокування колії поїхати додому не змогли навіть ті, хто чемно і сумлінно пересів у справну електричку.

Сьогодні, аналізуючи ситуацію, львівські залізничники звертаються до пасажирів з проханням убезпечувати себе від подібних ситуацій — купувати проїзні квитки, завжди зберігати здоровий глузд і повагу до себе і до чужої праці. А про руйнівний вплив алкоголю годі й говорити. Адже ситуацію можна було владнати за кілька хвилин, натомість, через варварську поведінку деяких любителів оковитої, інцидент переріс у кількагодинну проблему.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2021. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу