Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

13.12.2019 11:03

Львівська залізниця запроваджує зупинку приміського поїзда Трускавець – Львів у Задорожній

Для покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні з 13 грудня цього року Львівська залізниця запроваджує зупинку приміського...

12.12.2019 16:11

Євген Кравцов: З 15 грудня почне функціонувати пересадковий маршрут Львів – Берлін

Укрзалізниця та Польська залізниця запускають новий міжнародний пересадковий маршрут Львів – Берлін. Ним можна буде скористатися вже з 15...

12.12.2019 09:35

Понад 16 тисяч дітей залізничників Львівської магістралі побувають на святкових зустрічах зі святим Миколаєм

Театралізовані дійства та святкові зустрічі зі святим Миколаєм відбудуться у закладах культури та мистецтва в обласних центрах Західної...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця застерігає: борги ЛКП змушують залишати львів’ян без опалення та гарячого водопостачання

п'ятниця, 26.09.2008, 09:00. Давність: 11 р.

Інцидент в електропоїзді Львів-Мостиська стався через агресію та хуліганську поведінку пасажирів-безбілетників

24 вересня в електропоїзді №6117 Львів-Мостиська стався прикрий інцидент, який спричинив не лише проблеми для пасажирів, які їхали цим електропоїздом, але й пасажирам інших поїздів, котрі рухалися у цей час в напрямку Львова чи Мостиськ. Відмовившись здійснити пересадку в справну електричку та, насамперед, категорично протестуючи проти оплати проїзду, пасажири перекрили колію та заблокувати рух потягів на 4 години 30 хвилин. Відновити рух залізничникам вдалося лише о 23 годині 42 хвилини.


З технічних причин електропоїзд, який здійснював рух за звичним розкладом, необхідно було замінити. Пасажирам на станції Мшана запропонували пересісти в інший електропоїзд та продовжити поїздку до Мостиськ.

Залізничники надали пасажирам повну інформацію про те, що за кілька хвилин на станцію Мшана прибуде інший електропоїзд, який продовжить рух до Мостиськ ІІ. На додатковий потяг можна було пересісти, скориставшись квитком, придбаним на поїзд №6117. Та, як виявилося, квитки мали далеко не всі пасажири. Саме ті, хто не мав проїзного документа, а також кілька осіб, які були у нетверезому стані, розпочали бити вікна у потязі, кидати камінням у залізничників та правоохоронців.

Ситуація набирала негативних обертів. Під впливом цих хуліганів та побоюючись, що у такій ситуації електропоїзд не продовжить рух до Мостиськ, люди почали агресивно нападати на працівників залізниці, які не спроможні були вже довести розбурханому натовпові те, що нова електрична без додаткової оплати чи без затрат зайвого часу довезе кожного до потрібної зупинки. Підбурювали усіх насамперед пасажири-зайці, які зрозуміли, що тепер точно без квитка ніхто не поїде далі.

Чотири з половиною години залізничники намагалися владнати ситуацію, допомогти тим пасажирам, які сумлінно заплатили за проїзд і не брали участі в нерозумних діях. Через блокування колії поїхати додому не змогли навіть ті, хто чемно і сумлінно пересів у справну електричку.

Сьогодні, аналізуючи ситуацію, львівські залізничники звертаються до пасажирів з проханням убезпечувати себе від подібних ситуацій — купувати проїзні квитки, завжди зберігати здоровий глузд і повагу до себе і до чужої праці. А про руйнівний вплив алкоголю годі й говорити. Адже ситуацію можна було владнати за кілька хвилин, натомість, через варварську поведінку деяких любителів оковитої, інцидент переріс у кількагодинну проблему.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу