Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про початок громадського обговорення питання про присвоєння 1 окремій бригаді Державної спеціальної служби транспорту почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи»

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

28.10.2020 16:52

Львівська залізниця продовжила маршрут приміського поїзда Тернопіль – Підвисоке до Ходорова

Починаючи з 28 жовтня цього року, щопонеділка та щочетверга приміський поїзд № 6253 курсуватиме з Тернополя до ст. Підвисоке за діючим...

25.10.2020 16:56

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні зі Сокалем

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію у...

23.10.2020 15:21

Львівська залізниця інформує про зміни у розкладі руху та нагадує про перехід на зимовий час

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівський технікум залізничного транспорту відкриває нову спеціальність

вівторок, 02.09.2008, 10:30. Давність: 12 р.

Львівська дитяча залізниця завершила 57-й сезон

Львівські юні залізничники урочисто закрили 57-й сезон. 470 юних машиністів, стрілочників, ревізорів, начальників станцій, чергових по станції, провідників чи помічників машиністів з понад 20 львівських шкіл склали звіт про проходження практики. Саме вони протягом майже чотирьох місяців радували відвідувачів Стрийського парку, забезпечуючи курсування між станціями Сонячна та Паркова потяга "Вітерець".


Для однієї з найстаріших дитячих залізниць України закінчився ще один сезон практичних занять. Кожного року на Львівській дитячій залізниці проходять навчання близько 700 учнів. У 2008 році їх було 718. Усі вони займалися у понад 40 гуртках при своїх школах та на базі дитячої залізниці. Заняття проводили п’ятеро досвідчених керівників гуртків. Щороку зацікавленість школярів професією залізничника лише посилюється, а охочих займатися у відповідних гуртках більшає.

Від 11 травня 2008 року (а саме тоді усі охочі могли бути присутніми на урочистому відкритті сезону) і до 31 серпня юні залізничники перевезли 12 093 дорослих та 5 386 дітей віком від 6 до 14 років. Малюки ж каталися на маленькому потязі безкоштовно.

Під час урочистого закриття 57-го сезону Львівської дитячої залізниці усі практиканти отримали грамоти, дипломи та подарунки від Львівської магістралі. Загалом цьогоріч Львівська дитяча залізниця випустила 70 учнів, а 9 випускників висловили бажання продовжити вивчення залізничної справи у технікумах та інститутах залізничного транспорту.

Наступний навчальний рік юні залізничники розпочнуть вже у жовтні. Незважаючи на труднощі та перепони, Львівська дитяча залізниця продовжує забезпечувати школярів корисним та цікавим відпочинком.

Уже в наступному сезоні дитяча залізниця у Стрийському парку працюватиме у середу, суботу та неділю.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу