Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

16.09.2019 15:54

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують територією регіональної...

16.09.2019 11:27

На Львівській залізниці відбулася нарада та практичні навчання зі застосування нових технологій ведення відновних робіт

Нещодавно з ініціативи АТ «Укрзалізниця» на базі Львівської магістралі відбулася галузева семінар-нарада на тему «Впровадження нових...

13.09.2019 17:19

Львівська залізниця інформує про зміни у графіку руху приміських поїздів

Для підвищення рівня обслуговування пасажирів у приміському сполученні, щонеділі, починаючи з 15 вересня цього року, Львівська залізниця...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Через засміченість приколійних територій Львівська залізниця може вдатися до відміни частини зупинок приміських поїздів

середа, 15.04.2009, 13:09. Давність: 10 р.

Львівські залізничники перейматимуть досвід білоруських колег у галузі приміських пасажирських перевезень

Продовжуючи втілювати в життя програму з реформування та підвищення доходності в приміських пасажирських перевезеннях, залізничники Львівської нещодавно відвідали з робочою поїздкою білоруських колег. Досвід організації перевізного процесу та особливості підходів до культивування в громадянах відповідального ставлення до оплати проїзду неабияк вразили українських фахівців. Дещо з побаченого львівські залізничники вже готові втілити і на своїй магістралі.


Подивитися на роботу білоруських залізничників зі Львова відрядили керівників профільних служб та підрозділів. Незважаючи на весь спектр відмінностей між організацією процесу перевезень пасажирів у приміському сполученні в Україні та Республіці Білорусь, певні запозичення Львівська магістраль уже зробила.

Білоруські колеги розповіли, що в них з кожної витраченої на приміські перевезення гривні (в еквіваленті української валюти) повертаються залізничникам 32 копійки, тоді як у нас лише 12. Звичайно, залізничний транспорт потребує державної підтримки і дотацій, але в сусідів це питання вирішують за рахунок гарантованих державою дешевих кредитів та дещо інакшого підходу до використання залізницею власних коштів.

Неабияк здивувала українських залізничників ситуація з оплатою проїзду, адже білоруські колеги назвали катастрофою випадок, коли ревізори виявили у вагоні аж двох (!) безквиткових пасажирів. Зайти в транспорт без відповідного документа не дозволяють собі ні пересічні пасажири, ні ті, хто має від держави певні пільги. Наївно було б думати, що все це завдяки внутрішній дисциплінованості та вихованню людей, та все ж звичка чинити за законом гарно слугує білорусам. А тим, хто все ж наважується безвідповідально проігнорувати квиткову касу, доводиться не лише сплатити штраф (тариф + дві базові величини, кожна з яких становить близько 12 доларів), але й змиритися з адміністративним правопорушенням, яке вповноважені органи зафіксують у загальнодержавній базі даних. Такий проступок не залишається непоміченим, адже вкрай негативно вплине навіть на подальший кар’єрний ріст порушника.

Пільговиків у Білорусі теж не бракує. До них належать Герої війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Білорусі, інваліди, діти-сироти та ін. Але жодній з цих категорій осіб не дозволено подорожувати без документа, який посвідчує право на проїзд. Для пільговиків таким документом є «нульовий» квиток, який вони обов’язково беруть у касі. Пенсіонери не мають загального статусу пільговиків, проте органи соціального захисту в особистому порядку розглядають запити кожного пенсіонера й вирішують питання про надання адресної допомоги на проїзд.

Львівські залізничники вирішили взяти на озброєння і практику роботи білоруських роз’їзних касирів та контролерів-ревізорів, які почасти працюють не на конкретному поїзді, а на певному маршруті й, виконавши своє завдання в одному поїзді, одразу ж пересідають на інший і ним повертаються до початкового пункту роботи. Така система дозволяє не лише економніше використовувати залізничні ресурси, але й забезпечити зручніші умови праці для касирів, ревізорів, провідників.

Користуючись нагодою, львівські та білоруські залізничники обговорили й низку інших питань: преміювання роз’їзних бригад, розмір та процедуру стягнення штрафів з порушників, роботу міліції та воєнізованої охорони залізниці, зворотній зв’язок з пасажирами та навіть особливості висвітлення роботи приміських пасажирських перевезень у засобах масової інформації.

 

Довідка

Частка приміського руху в Республіці Білорусь складає 42% від загального пасажирообігу (8188,3 млн. пасажиро-кілометрів). На Львівській залізниці частка приміського руху складає 47,8% від пасажирообігу, який становить 5690 пасажиро-кілометрів. Система оплати в Білорусі розрахована по зонах, перша зона складає 5 км, наступні — по 10 км. Вартість першої зони — 440 рублів (близько 0,16 долара).

Сьогодні до складу Білоруської залізниці входить шість відділень (Мінське, Барановицьке, Брестське, Гомельське, Могилевське, Вітебське), які об’єднують 384 станції (3 пасажирські, 10 сортувальних, 23 вантажні, 13 відділкових та 335 проміжних), 17 локомотивних депо, 12 вагонних депо, 20 дистанцій колії, 14 дистанцій сигналізації та зв’язку та ін.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу