Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

30.06.2020 09:26

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині

Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та...

26.06.2020 15:41

28 червня – День Конституції України!

Шановні залізничники!

Щиро вітаю Вас із величним державним святом – Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону стало...

26.06.2020 13:57

Залізничний рух на Прикарпатті відновлено

25 червня 2020 року залізничники завершили роботи з відновлення інфраструктури та відкрили рух поїздів дільницями, що зазнали пошкоджень...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівські залізничники долучаються до Всесвітнього дня охорони праці

понеділок, 27.04.2009, 15:10. Давність: 11 р.

Керівництво Львівської залізниці запросило до діалогу зв’язківців

Продовжуючи добру традицію зустрічей керівництва залізниці з профільними спеціалістами, яку було започатковано на Львівській магістралі два роки тому, до розмови про наболіле начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий запросив представників служби сигналізації та зв’язку. Аби розмова була предметнішою, а вирішення проблемних питань не довелося чекати довго, участь у заході взяли й керівники інших служб магістралі.


Відкриваючи зустріч, начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий не лише розповів присутнім про проблеми галузі та кризові тенденції залізничного повсякдення, але й перепросив зв’язківців, адже скрутне матеріальне становище підприємства не дозволить оперативно та ефективно вирішити усі ті проблеми, які виникають у господарстві.

А проблем у служби і справді вистачає. У своїх виступах електромеханіки та диспетчери наголошували на тому, що мають потребу в оновленні пристроїв, вимірювальних приладів, автотранспорту, а низка соціальних питань не дозволяє ефективно використовувати кадровий потенціал. Представники підрозділів служби сигналізації та зв’язку відкрито і щиро розповіли керівництву про те, що стурбовані спадом навантаження та перевезення вантажів, скороченням робочого тижня, зменшенням заробітної плати.

Незважаючи на виправдану мінорність обговорених питань, присутні були одностайні у тому, що далеко не все у їхній роботі залежить від світової кризи, недофінансування та нестабільності. Залізничники вкотре наголосили, що підтримують антикризові заходи керівництва магістралі і з розумінням ставляться до певних незручностей, яких додало скорочення робочого тижня, адже такий крок дозволив не вдаватися до скорочення штату — не беземоційних штатних одиниць, а висококваліфікований спеціалістів, повернути яких у галузь після відступу кризи було б надзвичайно важко.

Проблема кадрів — одна з найболючіших для служби сигналізації та зв’язку залізниці. У багатьох виступах звучала теза про критично низький рівень фахових знань та вмінь молодих спеціалістів, які приходять на підприємства магістралі. «Їх треба ще років п’ять вчити на місці, щоб виховати кваліфікованого електромонтера», — нарікають спеціалісти з 30-40-річним досвідом. Особливо складно вирішувати кадрові питання у гірських районах, адже така робота потребує не лише високого професійного рівня, але й сподвижницьких якостей, аби у будь-яку пору року та без огляду на метеоумови виконувати поставлені завдання.

На завершення зустрічі начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий зазначив, що усі озвучені проблемні питання він особисто розгляне та вивчить, пропозиції обмірковуватимуть провідні фахівці магістралі, а недоліки та зауваження виправлятимуть спільними зусиллями. Також він вручив кращим спеціалістам служби нагороди та премії і наголосив, що залізниця і надалі проводитиме подібні зустрічі із представниками тих професій, які забезпечують життя магістралі.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу