Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

17.09.2019 14:53

Новий WEB-сервіс для оформлення замовлень на включення спеціально обладнаного вагону для перевезення осіб з інвалідністю

З метою поширення послуг, які надаються пасажирам, та покращення сервісу для осіб з інвалідністю з 12.09.2019 впроваджується в дослідну...

16.09.2019 15:54

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують територією регіональної...

16.09.2019 11:27

На Львівській залізниці відбулася нарада та практичні навчання зі застосування нових технологій ведення відновних робіт

Нещодавно з ініціативи АТ «Укрзалізниця» на базі Львівської магістралі відбулася галузева семінар-нарада на тему «Впровадження нових...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Керівництво Львівської залізниці запросило до діалогу зв’язківців

понеділок, 27.04.2009, 15:42. Давність: 10 р.

Львівська залізниця змушена вдаватися до відміни поїздів через борги ОДА

Львівська залізниця вкотре змушена звертати увагу обласних адміністрацій на заборгованість за перевезення пасажирів пільгових категорій. Через незадовільну роботу чиновників можуть вкотре постраждати пересічні громадяни. Якщо до кінця квітня борги не буде ліквідовано, то вже із 5 травня у рейси вийде менше приміських поїздів.


Протягом січня-березня 2009 року ОДА заборгували залізниці понад 20% від запланованих коштів. Справно розраховувалися з магістраллю у першому кварталі 2009 року лише Івано-Франківська та Закарпатська області, проте і вони потрапляють у зону пильної уваги залізничників через засміченість приколійної території. У всіх інших областях, територією яких пролягає Львівська залізниця, приміські електро- та дизель-поїзди можуть бути відмінені саме через заборгованість з відшкодування за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Так, станом на перше квітня 2009 року Львівщина розрахувалася з залізничниками на 91,2%, Чернівецька область — на 90,4%, а Тернопільщина на 50,1%. Найменше піклуються про наявність приміського сполучення для своїх громадян керівники Рівненської та Волинської областей, які перерахували залізничникам 29,2% та 33,7% коштів відповідно.

До 21 квітня 2009 року загальна сума відшкодованих обласними адміністраціями коштів скоротилася до 55,4% від запланованої суми. Протягом двох декад поточного місяця шість з семи ОДА не перерахували залізничникам жодної копійки, а «передовиком» розрахунків стала Івано-Франківщина, яка розрахувалася з магістраллю аж на 2,5% від узгодженої суми!

Зважаючи на те, що приміські перевезення є критично збитковими для залізниці, а втрати магістралі від них становлять щоденно близько мільйона гривень, питання про відміну електро- та дизель-поїздів розглядатимуть швидко та жорстко. Усвідомлено несучи значне соціальне навантаження, залізничники вимагають від усіх причетних установ та відомств теж відповідально ставитися до виконання узятих на себе зобов’язань, бо налагоджувати співпрацю та боротися з викликами сьогодення можна лише шляхом консолідації зусиль та дисциплінованого співробітництва.

Довідка. Станом на 21 квітня 2009 року Львівська залізниця надала послуг із перевезення студентів на суму 5 585,5 тис. грн., а отримала компенсації від Міністерства освіти і науки на суму 1 553,2 тис. грн. Непокрита сума становить 4 032,1  тис. грн.



Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу