Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

19.08.2019 14:50

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Волосянка – Ставне, Потутори – Підвисоке та Болехів – Долина зазнає тимчасових...

19.08.2019 14:37

Впродовж цього сезону в літніх таборах та оздоровницях відпочило майже 2 тис. дітей залізничників Львівської магістралі

Серед найпопулярніших місць дитячого відпочинку та оздоровлення традиційно було узбережжя Чорного моря. Загалом понад тисяча дітлахів зі...

16.08.2019 15:19

Розклад руху приміського поїзда № 6011 Львів – Трускавець зазнає тимчасових змін

У зв’язку з проведенням колійних робіт зазнає тимчасових змін розклад руху приміського поїзда № 6011 сполученням Львів – Трускавець.

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця змушена вдаватися до відміни поїздів через борги ОДА

понеділок, 27.04.2009, 15:44. Давність: 10 р.

Львівська магістраль закликає правоохоронців активно протидіяти втручанням сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту

Львівська залізниця вкотре звертає увагу правоохоронних органів на те, що через активне втручання сторонніх осіб в роботу залізничного транспорту щоразу зростає загроза безпеці руху поїздів. На жаль, залізничники змушені констатувати ріст кількості крадіжок майна, деталей та запчастин, від яких залежить безперебійне функціонування залізниці. Однак, навіть не зважаючи на це, правоохоронці зовсім не поспішають порушувати кримінальні справи за фактами розкрадань.


Лише в господарстві сигналізації і зв’язку у першому кварталі 2009 року сторонніми особами було вчинено 14 вручань у роботу залізниці. Серед вкраденого – зв’язкові шафи, кабелі, металеві дроти повітряної лінії зв’язку, кабельні муфти, дріт  заземлення пристроїв автоматичного контролю рухомого складу під час руху поїздів, лінзові комплекти на переїзних світлофорах.

 Залізничники про усі факти діянь зловмисників у встановленому порядку одразу ж повідомляють в органи внутрішніх справ. І у встановлені терміни зазвичай отримують відповідь: у порушенні кримінальної справи відмовлено. Але крайнім цинізмом можна вважати «футбол», в який бавляться правоохоронці з залізницею: транспортна міліція відмовляється бачити у порушеннях кримінал, а в територіальній міліції  уперто кивають на транспортну.

Але найгірше те, що відмовляючи у порушенні кримінальних справ, міліціянти додають: «згідно з чинним законодавством». Пояснення просте – або крадіжка не спричинила суспільної небезпеки, або вартість вкраденого становить менше 907 грн. 50 коп.! Таке ставлення до проблеми крадіжок майна викликає справедливе обурення у залізничників, адже зазвичай важливість тієї  чи іншої деталі визначається зовсім не її ціною! На жаль, лихо може статися і через викрадення або виведення з ладу деталі, ціна якої становить кілька гривень.

Випадки пошкодження та викрадення магістральних кабелів та проводів повітряної лінії зв’язку призводять до перерв оперативно-технологічних видів зв’язку, втрати можливості диспетчерського контролю та управління рухом поїздів. Пошкодження лінзових комплектів на переїзних світлофорах може призвести до зіткнень автомобільного транспорту з залізничним.

Зважаючи на те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки, здійснює перевезення людей та різноманітних вантажів, у тому числі і небезпечних, будь-яке стороннє втручання в роботу залізничного транспорту  може призвести до непередбачуваних наслідків – травмування чи загибелі людей, виникнення техногенних катастроф. Тому Львівська залізниця закликає правоохоронців вжити заходів для об’єктивного розслідування випадків крадіжок та втручання в роботу залізничного транспорту, затримання зловмисників і попередження таких випадків у майбутньому.

Залізничники нагадують: ціна вкраденої деталі може стати ціною людських життів!Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу