Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

19.08.2019 14:50

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Волосянка – Ставне, Потутори – Підвисоке та Болехів – Долина зазнає тимчасових...

19.08.2019 14:37

Впродовж цього сезону в літніх таборах та оздоровницях відпочило майже 2 тис. дітей залізничників Львівської магістралі

Серед найпопулярніших місць дитячого відпочинку та оздоровлення традиційно було узбережжя Чорного моря. Загалом понад тисяча дітлахів зі...

16.08.2019 15:19

Розклад руху приміського поїзда № 6011 Львів – Трускавець зазнає тимчасових змін

У зв’язку з проведенням колійних робіт зазнає тимчасових змін розклад руху приміського поїзда № 6011 сполученням Львів – Трускавець.

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська магістраль закликає правоохоронців активно протидіяти втручанням сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту

вівторок, 28.04.2009, 15:44. Давність: 10 р.

На Львівській магістралі відбувся Міжнародний день єдиних дій залізничників

Львівські залізничники спільно з представниками Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Профспілкове «Ні» насиллю!», яку приурочили до Міжнародного дня єдиних дій залізничників, що його цьогоріч відзначали 28 квітня.


Проведення такої акції має на меті звернути увагу громади на такі питання як недопущення несанкціонованого втручання у роботу залізничного транспорту, запобігання насиллю стосовно персоналу залізниці (у «групі ризику» чергові по станціях, переїздах, провідники, локомотивні бригади, касири, ревізори), недопущення актів вандалізму та хуліганства, що призводить до травмування людей та завдання матеріальної шкоди залізничникам.

Водночас, організовуючи акцію спільно з Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, учасники заходу охопили ширше коло осіб, а саме працівників залізничного транспорту, членів їхніх сімей, студентів галузевих навчальних закладів та пасажирів. У рамках акції представники профспілки та соціальні працівники на вокзалах та станціях залізниці роздавали інформаційні листівки пасажирам та повідомляли про акцію через гучномовці.

Особливістю цьогорічного заходу стало залучення до нього фахівців, які надавали усім, хто того потребує, психологічні, соціально-педагогічні, юридичні, соціально-медичні, соціально-економічні та інші консультації.

Учасники акції також надіслали звернення до органів Державної автоінспекції, аби звернути увагу на посилення контролю за дотриманням правил дорожнього руху на залізничних переїздах.

За підсумками акції, котра відбулася у понад 50 країнах світу, Міжнародна федерація транспортників планує видання збірника «Насилля на робочому місці. Профспілкове НІ насиллю!»

 

Довідково. Уже 10 років поспіль у світі відзначають Міжнародний день єдиних дій залізничників. До акції доєднуються щороку більше країн, цьогоріч їх було понад 50. У 2008 році акція проходила під гаслом «Головне — безпека: Майбутнє за залізницею!»Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу