Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

30.06.2020 09:26

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині

Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та...

26.06.2020 15:41

28 червня – День Конституції України!

Шановні залізничники!

Щиро вітаю Вас із величним державним святом – Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону стало...

26.06.2020 13:57

Залізничний рух на Прикарпатті відновлено

25 червня 2020 року залізничники завершили роботи з відновлення інфраструктури та відкрили рух поїздів дільницями, що зазнали пошкоджень...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська магістраль закликає правоохоронців активно протидіяти втручанням сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту

вівторок, 28.04.2009, 15:44. Давність: 11 р.

На Львівській магістралі відбувся Міжнародний день єдиних дій залізничників

Львівські залізничники спільно з представниками Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Профспілкове «Ні» насиллю!», яку приурочили до Міжнародного дня єдиних дій залізничників, що його цьогоріч відзначали 28 квітня.


Проведення такої акції має на меті звернути увагу громади на такі питання як недопущення несанкціонованого втручання у роботу залізничного транспорту, запобігання насиллю стосовно персоналу залізниці (у «групі ризику» чергові по станціях, переїздах, провідники, локомотивні бригади, касири, ревізори), недопущення актів вандалізму та хуліганства, що призводить до травмування людей та завдання матеріальної шкоди залізничникам.

Водночас, організовуючи акцію спільно з Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, учасники заходу охопили ширше коло осіб, а саме працівників залізничного транспорту, членів їхніх сімей, студентів галузевих навчальних закладів та пасажирів. У рамках акції представники профспілки та соціальні працівники на вокзалах та станціях залізниці роздавали інформаційні листівки пасажирам та повідомляли про акцію через гучномовці.

Особливістю цьогорічного заходу стало залучення до нього фахівців, які надавали усім, хто того потребує, психологічні, соціально-педагогічні, юридичні, соціально-медичні, соціально-економічні та інші консультації.

Учасники акції також надіслали звернення до органів Державної автоінспекції, аби звернути увагу на посилення контролю за дотриманням правил дорожнього руху на залізничних переїздах.

За підсумками акції, котра відбулася у понад 50 країнах світу, Міжнародна федерація транспортників планує видання збірника «Насилля на робочому місці. Профспілкове НІ насиллю!»

 

Довідково. Уже 10 років поспіль у світі відзначають Міжнародний день єдиних дій залізничників. До акції доєднуються щороку більше країн, цьогоріч їх було понад 50. У 2008 році акція проходила під гаслом «Головне — безпека: Майбутнє за залізницею!»Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу