Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

17.01.2020 15:16

Львівська залізниця інформує пасажирів про тимчасові зміни в графіку руху приміського поїзда

У зв’язку з виконанням ревізії та ремонтних робіт ліній електропередач на перегонах Турійськ – Люблинець та Турійськ – Овадно зазнає...

16.01.2020 17:42

Інтерсіті між Києвом та Тернополем курсуватиме щоденно

Укрзалізниця збільшує періодичність курсування швидкісного поїзда Інтерсіті № 747 Київ – Тернопіль: з 23 січня він курсуватиме щоденно...

15.01.2020 14:23

У 2019 році Львівська залізниця навантажила понад 27 млн. тонн вантажів

Протягом 2019 року Львівська залізниця навантажила понад 27 млн. тонн вантажів, що на 2,5 % або на 667 тис. тонн перевищує результати 2018...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівські залізничники за сім місяців поточного року перевезли понад шість мільйонів пільговиків

четвер, 13.08.2009, 10:00. Давність: 10 р.

Львівська залізниця проведе «Місячник безпеки на залізничних переїздах»

З 17 серпня до 17 вересня на Львівській залізниці пройде «Місячник безпеки на залізничних переїздах». Організувати його залізничники вирішили для того, аби попередити випадки порушень правил проїзду залізничних переїздів, зменшити кількість травмованих та загиблих у подібних ДТП та активізувати роз’яснювальну роботу щодо підвищення особистої уваги та дисципліни водіїв транспортних засобів та пішоходів.


Львівські залізничники, на жаль, часто змушені спостерігати випадки, коли порушення ПДР та елементарна дурість вартують водіям та їх пасажирам життя чи здоров’я.

Лише кілька днів тому на Рівненщині зафіксували випадок, коли водій легковика самовпевнено і легковажно проігнорував попередження звукової та світлової сигналізації, об’їхав опущений шлагбаум (!) та виїхав на колію перед пасажирським поїздом. У таких випадках машиніст безсилий… У результаті таких дій пошкоджено електровоз, опору контактної мережі, завдано чималих збитків залізниці, а пасажирам поїзда довелося пережити далеко не найкращі півтори години. Чи варто говорити, що автомобіль перетворився на купу залізяччя. Але усе це ніщо у порівнянні з двома втраченими людськими життями, адже ні водія автівки, ні його пасажира врятувати не вдалося. І такі випадки, на жаль, не рідкість.

Задля попередження таких трагедій залізничники протягом місяця проводитимуть спільні перевірки з працівниками не лише усіх причетних служб магістралі, але й фахівцями ДАІ та територіальних управлінь Головавтотрансінспекції щодо стану залізничних переїздів та виявлення порушень водіями правил проїзду залізничних переїздів.

У рамках акції також проведуть додаткові перевірки щодо фіксації черговими по переїздах порушень водіями ПДР та передачі матеріалів до місцевих органів ДАІ.

Залізничники звертаються до усіх водіїв та пішоходів з вимогою чітко дотримуватися правил проїзду залізничних переїздів, виконувати вказівки уповноважених регулювальників, бути уважними, зосередженими та дисциплінованими на об’єктах залізничної інфраструктури. Також Львівська залізниця звертається до ЗМІ, аби долучилися до розповсюдження якнайширшої інформації про правила перетину залізничних переїздів та заходи, що їх проведуть у рамках «Місячника безпеки на залізничних переїздах».Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу