Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

21.01.2020 13:31

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни в графіку руху поїздів

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту інфраструктури на перегонах Лавочне – Бескид, Гвіздець – Городенка-Завод та Немовичі – Сарни зазнає...

21.01.2020 10:26

Учні закладів профтехосвіти проходять практичні навчання у локомотивних депо Львівської залізниці

Понад 80 учнів професійно-технічних навчальних закладів нині проходять виробниче навчання за дуальною формою у структурних підрозділах...

17.01.2020 15:16

Львівська залізниця інформує пасажирів про тимчасові зміни в графіку руху приміського поїзда

У зв’язку з виконанням ревізії та ремонтних робіт ліній електропередач на перегонах Турійськ – Люблинець та Турійськ – Овадно зазнає...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівські залізничники збудували і відкрили мийний комплекс для моторвагонного рухомого складу

вівторок, 25.08.2009, 11:00. Давність: 10 р.

Гордість тернопільських залізничників - дизель-поїзд «Нічлава» - вирушив у свій перший рейс

Залізничники Тернопільщини зробили подарунок до Дня незалежності України — у рейс урочисто відправили відремонтований та оновлений дизель-поїзд «Нічлава». Родзинкою події стала інформація про те, що ремонт, оновлення та усі оздоблювальні роботи тернопільські фахівці виконали самотужки, хоч і не мають жодного спеціалізованого депо. Так у період кризи творча енергія та завзяття тернополян зекономили для підприємства понад півтора мільйона гривень.


За словами начальника Тернопільської дирекції залізничних перевезень Миколи Гавури, оновлений дизель-поїзд схвально оцінив і генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк. Він дав завдання уже в 2010 році узяти на такий ремонт ще п’ять поїздів, а відтак залізничники Львівської магістралі планують зекономити майже 10 мільйонів гривень.

«У цьому оновленому, гарному, комфортному поїзді поєдналися безліч годин праці та творчої енергії, - сказав під час урочистостей, які відбувалися на головному вокзалі станції Тернопіль Микола Гавура. - Ми зробили його насамперед для тернополян та гостей області і єдине, чого хочемо попросити від пасажирів, - берегти цю красу, зважати на нелегку працю залізничників, не нищити, не шкодити, не псувати. Мрію, щоб через рік цей поїзд мав такий же вигляд, як сьогодні!»

Після освячення відремонтований дизель відразу став до праці -повіз пасажирів до Чорткова, а гості Тернополя та представники місцевої влади подякували залізничникам за те, що такими антикризовими заходами не лише дарують свято пересічним громадянам, але й зберігають робочі місця для тернопільських фахівців магістралі.

Довідково. «Нічлава» -назву дизель-поїзд отримав від назви річки, яка протікає територією області. До ремонту дизель-поїзд пропрацював близько 30 років та пройшов понад 2,5 мільйони кілометрів. Вартість ремонту -близько 2,5 млн.грн. (вартість подібного ремонту в умовах спеціалізованого заводу -понад чотири мільйони гривень).Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу