Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

17.09.2019 14:53

Новий WEB-сервіс для оформлення замовлень на включення спеціально обладнаного вагону для перевезення осіб з інвалідністю

З метою поширення послуг, які надаються пасажирам, та покращення сервісу для осіб з інвалідністю з 12.09.2019 впроваджується в дослідну...

16.09.2019 15:54

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують територією регіональної...

16.09.2019 11:27

На Львівській залізниці відбулася нарада та практичні навчання зі застосування нових технологій ведення відновних робіт

Нещодавно з ініціативи АТ «Укрзалізниця» на базі Львівської магістралі відбулася галузева семінар-нарада на тему «Впровадження нових...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Вже сьогодні Львів може залишитися без дитячої залізниці

вівторок, 31.03.2009, 18:00. Давність: 10 р.

Львівська магістраль назвала своїх кращих провідників

Другий етап всеукраїнського конкурсу на звання кращого провідника відбувся на Львівській залізниці. Титул переможця та честь представляти магістраль у заключному етапі змагання, який відбудеться у Києві, виборювали 13 учасників.


Комісія у складі представників служби пасажирських перевезень, служби приміських пасажирських перевезень, служби кадрів та комітету профспілки Львівської залізниці оцінювали 10 провідників пасажирських вагонів та ще трьох представників із приміських поїздів підвищеного комфорту. Усі конкурсанти вже пройшли відбіркові етапи на своїх підприємствах та були добре підготовлені до завдань і запитань прискіпливого журі.

Оцінивши теоретичну та практичну частину конкурсної програми, комісія назвала переможців. Місця для провідників пасажирських вагонів розподілили таким чином:

1.      Уфімцева Ольга (пасажирське депо Львів)

2.      Цикунова Ольга (пасажирське депо Ковель)

3.      Березюк Наталя (пасажирське депо Ковель)

У приміських поїздах підвищеного комфорту кращим провідником виявилася Половян Олена з моторвагонного депо Здолбунів. Гідну конкуренцію переможниці склали Качмар Тарас (депо Львів) та Ріжко Діана (депо Королево).

Згідно з положенням, у третьому етапі конкурсу, який відбудеться вже у травні на базі столичного залізничного вокзалу, Львівську магістраль представлятимуть володарі першого та другого місця серед провідників пасажирських вагонів та переможниця серед провідників у вагонах приміського сполучення.

Проте, усі учасники другого туру змагання залишилися задоволеними, адже на них чекали не лише приємні подарунки, нагороди, премії, але й визнання колег та схвальні відгуки керівників.

 

Довідково. У 2008 році найкращим провідником у дальньому сполученні на Львівській залізниці стала Світлана Хмарук (пасажирське вагонне депо Ковель), а кращою серед провідників приміського сполучення — Галина Кадило (моторвагонне депо Львів).Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу