Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

21.08.2019 16:59

До завершення ремонту дизель-поїзда ДПКр-2 у регіональному сполученні Львова із Чернівцями курсуватиме поїзд із трьома пасажирськими вагонами

До завершення робіт із ремонту дизель-поїзда ДПКр-2, що курсував у регіональному сполученні Львів – Чернівці – Львів, маршрут №702/701 у...

19.08.2019 14:50

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Волосянка – Ставне, Потутори – Підвисоке та Болехів – Долина зазнає тимчасових...

19.08.2019 14:37

Впродовж цього сезону в літніх таборах та оздоровницях відпочило майже 2 тис. дітей залізничників Львівської магістралі

Серед найпопулярніших місць дитячого відпочинку та оздоровлення традиційно було узбережжя Чорного моря. Загалом понад тисяча дітлахів зі...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська магістраль назвала своїх кращих провідників

вівторок, 31.03.2009, 18:07. Давність: 10 р.

На Львівській залізниці провели огляд колійної техніки

На Львівській магістралі триває робота з підготовки до сезонних робіт у колійному господарстві. На огляд колійних станцій, який відбувся на базі Тернопільської дирекції перевезень, залізничники представили понад 30 спеціалізованих машин.


Колійні машини призначені для виконання усього спектру робіт з облаштування, модернізації та ремонту залізничного полотна, а отже вимагають до себе і підвищеної уваги, і догляду, і неабиякої майстерності машиністів. Оглядаючи підготовлені до сезону машини, заступник Генерального директора Укрзалізниці Микола Снітко зазначив, що усі залізничники  України надзвичайно відповідально ставляться до робіт на колії, але, на жаль, усі зіштовхуються з однаковісінькими проблемами. Серед таких каменів спотикання, зокрема, і неякісне проведення ремонту колійної техніки деякими заводами, намагання подекуди не продовжити життя машини, а лише «замалювати» проблему яскравою фарбою.

Загалом на Львівській магістралі провели подібні огляди на п’яти базах: у Рівному, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську та Тернополі. Оглядаючи техніку, заступник начальника залізниці з колійного господарства Володимир Харлан зазначив, що до роботи на колії готові стати і найновіші зразки європейської техніки, і «досвідчені» та випробувані десятиліттями вітчизняні машини.

А машиністи та майстри, які й готували техніку протягом зими, продемонстрували присутнім не лише високий професіоналізм, але й неабияку любов до своїх залізних друзів. Чого лише варта лірична назва щебенеочисної машини, яку бригада назвала «Роксоланою»!

Не втратили свого шансу оглянути техніку й студенти-колійники Львівського технікуму залізничного транспорту, екскурсію для яких провів заступник начальника Львівської залізниці з кадрових та соціальних питань Володимир Чернега.

Особливої уваги заслуговує й представлений до огляду санітарно-побутовий поїзд, який вже став невід’ємною частиною колійного комплексу Львівської залізниці. Напередодні початку нового сезону робіт майстри-колійники впевнено говорять, що матимуть можливість добре відпочити, пообідати, зігрітися чи висушити одяг, адже у санітарно-побутовому потязі для цього є все необхідне.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу