Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

30.06.2020 09:26

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині

Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та...

26.06.2020 15:41

28 червня – День Конституції України!

Шановні залізничники!

Щиро вітаю Вас із величним державним святом – Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону стало...

26.06.2020 13:57

Залізничний рух на Прикарпатті відновлено

25 червня 2020 року залізничники завершили роботи з відновлення інфраструктури та відкрили рух поїздів дільницями, що зазнали пошкоджень...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська магістраль назвала своїх кращих провідників

вівторок, 31.03.2009, 18:07. Давність: 11 р.

На Львівській залізниці провели огляд колійної техніки

На Львівській магістралі триває робота з підготовки до сезонних робіт у колійному господарстві. На огляд колійних станцій, який відбувся на базі Тернопільської дирекції перевезень, залізничники представили понад 30 спеціалізованих машин.


Колійні машини призначені для виконання усього спектру робіт з облаштування, модернізації та ремонту залізничного полотна, а отже вимагають до себе і підвищеної уваги, і догляду, і неабиякої майстерності машиністів. Оглядаючи підготовлені до сезону машини, заступник Генерального директора Укрзалізниці Микола Снітко зазначив, що усі залізничники  України надзвичайно відповідально ставляться до робіт на колії, але, на жаль, усі зіштовхуються з однаковісінькими проблемами. Серед таких каменів спотикання, зокрема, і неякісне проведення ремонту колійної техніки деякими заводами, намагання подекуди не продовжити життя машини, а лише «замалювати» проблему яскравою фарбою.

Загалом на Львівській магістралі провели подібні огляди на п’яти базах: у Рівному, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську та Тернополі. Оглядаючи техніку, заступник начальника залізниці з колійного господарства Володимир Харлан зазначив, що до роботи на колії готові стати і найновіші зразки європейської техніки, і «досвідчені» та випробувані десятиліттями вітчизняні машини.

А машиністи та майстри, які й готували техніку протягом зими, продемонстрували присутнім не лише високий професіоналізм, але й неабияку любов до своїх залізних друзів. Чого лише варта лірична назва щебенеочисної машини, яку бригада назвала «Роксоланою»!

Не втратили свого шансу оглянути техніку й студенти-колійники Львівського технікуму залізничного транспорту, екскурсію для яких провів заступник начальника Львівської залізниці з кадрових та соціальних питань Володимир Чернега.

Особливої уваги заслуговує й представлений до огляду санітарно-побутовий поїзд, який вже став невід’ємною частиною колійного комплексу Львівської залізниці. Напередодні початку нового сезону робіт майстри-колійники впевнено говорять, що матимуть можливість добре відпочити, пообідати, зігрітися чи висушити одяг, адже у санітарно-побутовому потязі для цього є все необхідне.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу