Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

30.06.2020 09:26

Львівська залізниця відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині

Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та...

26.06.2020 15:41

28 червня – День Конституції України!

Шановні залізничники!

Щиро вітаю Вас із величним державним святом – Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону стало...

26.06.2020 13:57

Залізничний рух на Прикарпатті відновлено

25 червня 2020 року залізничники завершили роботи з відновлення інфраструктури та відкрили рух поїздів дільницями, що зазнали пошкоджень...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< На Львівській магістралі відбувся Міжнародний день єдиних дій залізничників

вівторок, 05.05.2009, 09:00. Давність: 11 р.

Львівська дитяча залізниця відкрила 58 сезон!

На Львівській дитячій залізниці урочисто відкрили рух поїздів. Юні залізничники вирішили не марнувати часу, а провести його з користю для себе і на радість іншим. До прикладу, у 2008 році послугами Львівської дитячої залізниці скористалися понад 30 тисяч осіб, із них 12 тисяч – дорослі.


До практичних занять приступили понад чотири сотні діток, вони зовсім по-дорослому виконують свою роботу, спробувавши себе у ролі машиністів, стрілочників, ревізорів, начальників станцій, чергових по станції, провідників чи помічників машиністів. Щоб отримати таку можливість, усі вони не лише три роки відвідували гуртки «Юний залізничник», але й склали відповідні іспити та пройшли не один інструктаж. У 2008 році в 41 гуртку «Юний залізничник» на базі Львівської дитячої залізниці займалися 719 дітей із 18 шкіл Львова. Заняття проводять п’ятеро досвідчених керівників гуртків. Щороку зацікавленість школярів професією залізничника лише посилюється, а охочих займатися у відповідних гуртках більшає.

Після закінчення минулорічного сезону перевезень, який тривав із травня до вересня, ЛДЗ розпочала підготовку до сезону 2009 року. Однак, через судову тяганину стосовно приміщення, у якому ще із 50-х років була «прописана» дитяча залізниця, існувала загроза того, що новий сезон відкрито не буде, а діти опиняться на вулиці.

Існування дитячої залізниці продиктоване бажанням залізничників організувати змістовний відпочинок для маленьких та дорослих львів’ян та гостей міста, а також забезпечити школярам, багато з яких виховуються у малозабезпечених сім’ях, можливість безкоштовно відвідувати спеціалізовані гуртки, активно відпочивати, розвиватися та самовдосконалюватися, подорожувати, переймати досвід старших колег і готуватися до дорослого життя. На сьогодні ЛДЗ проводить виховну і освітню діяльність для усіх охочих дітей віком від 12 до 16 років.  Керівництво Львівської залізниці усвідомлює збитковість ЛДЗ, але справедливо вважає, що у цьому випадку фінансові витрати виправдані, оскільки мова йде про дітей, які вільний від навчання час проводять за цікавим і корисним заняттям, а не в комп’ютерних клубах або тиняючись підворіттями.

Цього року Львівська дитяча залізниця працюватиме за таким графіком: у середу – із 12:00 до 16:00, а в суботу, неділю та святкові дні – із 12:00 до 16:30. Квитки для дорослих коштуватимуть 3 грн., а для діток – 1 грн. 50 коп.

 

Довідково.

У рік заснування Львівської дитячої залізниці (1951 р.) у її складі було три станції та локомотивне депо. Протяжність дороги становила майже два кілометри. Із того часу і дотепер вона залишається одним з улюблених місць відпочинку не тільки дітей, але й дорослих. До того ж, вона – своєрідна візитівка Львова. А в 1976 році через реконструкцію вулиці Стрийської довжину дитячої залізниці довелося скоротити до 1200 метрів і залишити тільки дві станції – Паркову і Сонячну. Саме за цим маршрутом і курсує нині потяг «Вітерець».   За роки свого існування Львівська дитяча залізниця виховала понад 30 тисяч юних залізничників, які часто і подальшу свою долю пов’язували з великими магістралями. На жаль, через непорозуміння з боку міської ради Львова та Львівської обласної ради цей сезон для Львівської дитячої залізниці може виявитися останнім, а сотні дітей залишаться без можливості змістовно і корисно відпочивати.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу