Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

14.06.2019 14:46

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Ясиня – Рахів, Косино – Берегово та Бориничі – Ходорів зазнає тимчасових змін...

14.06.2019 14:24

У вагонному депо Дрогобич Львівської залізниці сконструювали прес для виготовлення деталей вантажних вагонів

Фахівці ремонтного вагонного депо Дрогобич регіональної філії «Львівська залізниця» сконструювали випробували та успішно провели дослідну...

13.06.2019 17:17

Львівська залізниця запроваджує зупинку приміських поїздів Львів – Трускавець на пункті зупинки Задорожна

Для покращення обслуговування пасажирів, починаючи з 15 червня 2019 року Львівська залізниця запроваджує зупинку приміських поїздів, що...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська дитяча залізниця відкрила 58 сезон!

вівторок, 05.05.2009, 16:53. Давність: 10 р.

Львівська залізниця готова позиватися до Львівської міської ради

Цілком можливо, що понад дворічне протистояння Львівської залізниці та Львівської міської ради щодо питання надання дозволу на перепрофілювання колишнього залізничного гуртожитку у житловий будинок переросте у судовий процес. Залізничники більше не хочуть вірити примарним обіцянкам можновладців і спостерігати необґрунтоване зволікання з видачею відповідних дозволів.


Архівні документи 1949 та 1953 років і значний перелік додаткових довідок і документів яскраво доводять, що колишній гуртожиток учнів львівської школи залізничників-машиністів був збудований у повоєнний період та закріплений за Львівською залізницею. Та свідоцтва на право власності від виконкому залізничникам, мабуть, не дочекатися.

Загалом сьогодні мова йде про 453 м² землі у центральній частині Львова (вулиця Коциловського, 23). Уже понад чотири роки гуртожиток є аварійним, у ньому ніхто не проживає. Львівські залізничники вирішили реконструювати непридатну для проживання споруду та облаштувати житловий будинок для працівників магістралі. За словами головного інженера ДТГО «Львівська залізниця» Володимира Кисельова, у будинку вже сьогодні тривають ремонтні роботи, які проводять коштом Львівської магістралі, а залізничники щиро сподіваються найближчим часом отримати омріяні квартири. Та не до вподоби такі плани міським обранцям.

На черговому засідання виконавчого комітету міської ради Львова, яке відбулося 27 квітня 2009 року, члени виконкому одноголосно проголосували проти надання залізничникам дозволу на перепрофілювання. Об’єктивних причин відмовити у депутатів немає, вважають залізничники, адже надали усі затребувані документи з усіх причетних інстанцій. Та свідоцтво про право власності, яке дозволить продовжити реконструкцію, знову не отримано.

На Львівській залізниці наголошують, що не погодяться вирішувати проблему іншими шляхами окрім законного, а отже змушені відстоювати право на житло для фахівців магістралі у судовому порядку. Чекати чергового засідання виконкому може бути марно, адже депутати необґрунтовано відмовили залізничникам уже вчетверте.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу