Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
Замовлення квитків on-line

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook
Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Прикарпатський експрес

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

27.10.2021 16:53

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий – Ходорів

У зв’язку з продовженням колійних ремонтних робіт на перегоні Стрий – Ходовичі відбудуться тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий –...

22.10.2021 11:00

Львівська залізниця запроваджує заходи з додаткового захисту пристроїв сигналізації і зв’язку від стороннього втручання та крадіжок

Із початку цього року в господарстві сигналізації та зв’язку регіональної філії «Львівська залізниця» облаштували засобами додаткового...

20.10.2021 16:20

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий – Ходорів

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегоні Стрий – Ходовичі відбудуться тимчасові зміни у приміському сполученні Стрий –...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< У Львові курсуватиме міський рейковий автобус

середа, 25.11.2009, 10:51. Давність: 12 р.

Львівська залізниця висловлює вдячність за співпрацю органам транспортної прокуратури

На сьогодні у судах перебуває понад півсотні позовів, заявлених органами прокуратури в інтересах Львівської залізниці та Міністерства транспорту і зв’язку України протягом 2009 року. Майже половина з них – це результат роботи Львівської міжрайонної транспортної прокуратури.


Значна частина справ, скерованих у судові органи, стосуються надзвичайно проблемного для залізниці питання – визнання права державної власності на землю та майно. На жаль, дуже часто Львівська магістраль стикається з тим, що об’єкти її інфраструктури стають ласим шматком для інших, але найгірше у таких ситуаціях те, що далеко не завжди конфліктні питання вдається у рамках закону вирішити оперативно.

У разі поручення майнових прав залізниця передає усі матеріали стосовно проблемного питання в органи транспортної прокуратури, завдання якої – відстоювати інтереси підприємств транспорту, зокрема залізничного, а вона після розгляду передає їх до суду.

              На сьогодні органи транспортної прокуратури є для Львівської залізниці опорою у боротьбі із самозахопленням землі, незаконним заволодінням майном тощо. Зважаючи на це, магістраль висловлює вдячність тим прокурорам, які відстоюють її інтереси і підтверджують верховенство Закону.

За підсумками трьох кварталів 2009 року Львівська міжрайонна транспортна прокуратура на основі матеріалів залізниці скерувала в суди 22 справи, 12 із них –  про визнання права власності на майно і землю, Тернопільська транспортна прокуратура – 15 справ, із них 8 – щодо майна і землі. У той же час по інших областях, які охоплює Львівська залізниця, картина виглядає по-іншому: Рівненська, Івано-Франківська та Чопська транспортні прокуратури передала в судові органи лише по дві (!) справи впродовж року, Ужгородська – сім, але в основному усі вони стосуються стягнення заборгованості за надані комунальні послуги,  відшкодування збитків, заподіяних злочинами тощо. У той же час, якщо взяти окремо по областях, то у Рівненській загалом проблемних питань стосовно землі і майна виникає мало і їх вдається вирішувати в робочому процесі, відтак і транспортну прокуратуру не доводиться підключати. Натомість у Івано-Франківській області за результатами інвентаризації виявлено низку порушень прав залізниці у землекористуванні, тому залізничники звертаються до транспортного прокурора посприяти у розв’язанні  цих правових непорозумінь. Незрозумілою для магістралі стала поведінка Івано-Франківського міжрайонного транспортного прокурора, який у ході справи стосовно оренди приміщень на вокзалі станції Рахів, різко поміняв свою позицію.

Львівська залізниця звертається до органів прокуратури із закликом надавати першочергової уваги високопріоритетним питанням, від яких залежить безперебійна робота транспорту, безпека, життя та здоров’я пасажирів, а також схоронність вантажів.

 

Довідково. За інформацією служби з управління майновими та земельними ресурсами Львівської залізниці, впродовж 2009 року у суди заявлено (органами прокуратури та залізницею) 34 позови про визнання права державної власності на об’єкти нерухомого майна, 28 із них – вже задоволено, а ще шість перебувають на розгляді. У 2008 році загальна сума аналогічних позовів становила 49 і 48 із них (по Львівській, Тернопільській та Рівненській областях) суди задовольнили, а один – залишили без розгляду.

Довідково про транспортну прокуратуру. Транспортні прокуратури здійснюють нагляд за додержанням та правильним застосуванням законів підприємствами, установами, організаціями і посадовими особами залізничного, морського, річкового і повітряного транспорту, спрямованих на боротьбу з аварійністю, втратами вантажів, безгосподарним використанням транспортних засобів, забезпечення прав пасажирів, а також соціальних прав працівників залізничного, повітряного, морського та річкового транспорту. На транспортні прокуратури покладено нагляд за додержанням законів органами транспортної міліції, органами дізнання та попереднього слідства при розслідуванні злочинів, учинених на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті, нагляд за додержанням адміністративного законодавства у галузі транспортних правопорушень. Транспортним прокурорам доручено проведення розслідування з кримінальних справ про злочини, вчинені на залізницях, вокзалах, станціях, у тому числі станційних будівлях, поїздах, у смугах відведення, відокремлених від населених пунктів, метрополітенах, повітряних та водних шляхах України, портах, причалах і пристанях, літальних апаратах та суднах, а також розслідування службових злочинів, учинених працівниками залізничного, морського, річкового і повітряного транспорту, співробітниками органів внутрішніх справ на транспорті.

 Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2021. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу