Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

23.08.2019 16:12

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у графіку руху приміських поїздів

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Дубляни-Львівські – Підзамче, Любинець – Турійськ, Болехів – Долина та...

23.08.2019 15:46

Шановні залізничники, дорогі ветерани!

Календар історії відраховує уже 28-му річницю незалежності нашої держави. Це світле свято української державності, свято пам’яті про...

23.08.2019 11:31

Воїни АТО Львівської магістралі візьмуть участь у марші з нагоди Дня Незалежності України

Патріотичний захід відбудеться у Львові, в День Незалежності України. За задумом організаторів, марш відбудеться на вшанування пам'яті...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця організувала навчання для бійців воєнізованої охорони

п'ятниця, 18.09.2009, 09:24. Давність: 10 р.

Перепрофілювання дитячого садка у Рівному відбулося без порушень законодавства

Львівська залізниця вважає некоректними висловлювання рівненських міських чиновників щодо нібито «неправомірного перепрофілювання дитячого садочка на вулиці Набережній, 26 у Рівному» і вкотре наголошує, що ліквідацію дитсадка було здійснено згідно із законодавством.


На той час у ньому при проектній потужності 8 груп (160 дітей) спискова чисельність становила 35 дітей, що відповідало двом неповним групам. Вільні приміщення не використовувалися, а от комунальні платежі залізниця сплачувала у повному обсязі.

Відтак, у 2000 році було прийнято рішення дитячий дошкільний заклад ліквідувати. Цьому передувала спроба залізниці передати дитсадок у комунальну власність міста Рівного, але місцева влада на таку пропозицію не пристала. Дошкільний заклад ліквідований залізницею у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 р. № 228 “Про порядок створення, реорганізації і  ліквідації навчально-виховних закладів”, за згодою місцевих органів влади: ліквідацію дошкільного закладу № 19 погоджено Рівненською обласною державною адміністрацією (лист від 23.01.01 за № 01/15-08-333). На сьогодні приміщення колишнього дитячого закладу використовується під архів Рівненської дирекції залізничних перевезень, бібліотеку, адміністрацію Рівненської дистанції водопостачання.

Щодо потреби у відкритті нових дошкільних закладів для населення міста, то слід зазначити, що у Рівному протягом останніх десяти років  ліквідовано 18 дитсадків з  перепрофілюванням, з них: дошкільний заклад № 6  по вул.Словацького,7 – під адміністративне приміщення УМВС,  5 дитячих садків  знесено  і на їхньому місці збудовано  житлові будинки, приміщення дошкільного закладу  № 2 “Колобок” по вул. Дубенській, 27 передане фірмі медико-соціальної реабілітації населення.

Зважаючи на викладені факти, залізниця відкидає будь-які безпідставні звинувачення у протизаконних діях і звертається до міської влади Рівного надалі відповідальніше ставитися до вивчення подібних питань і не створювати без причини конфліктних ситуацій.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу