Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

23.08.2019 16:12

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у графіку руху приміських поїздів

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах Дубляни-Львівські – Підзамче, Любинець – Турійськ, Болехів – Долина та...

23.08.2019 15:46

Шановні залізничники, дорогі ветерани!

Календар історії відраховує уже 28-му річницю незалежності нашої держави. Це світле свято української державності, свято пам’яті про...

23.08.2019 11:31

Воїни АТО Львівської магістралі візьмуть участь у марші з нагоди Дня Незалежності України

Патріотичний захід відбудеться у Львові, в День Незалежності України. За задумом організаторів, марш відбудеться на вшанування пам'яті...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Богдан Піх очолив Львівську залізницю

понеділок, 02.08.2010, 10:48. Давність: 9 р.

На Закарпатті турнірами з футболу та шахів вшанували пам’ять Георгія Кірпи

Уже традиційно, у першу неділю серпня, у місті Чоп на Закарпатті відбувся турнір з футболу пам’яті Героя України Георгія Кірпи. Цьогоріч він зібрав 34 команди залізничників не лише з України, але й зі Словаччини та Угорщини, відтак по праву став міжнародним. Участь у цьому заході взяли заступник Генерального директора Укрзалізниці Юрій Джус, начальник Львівської залізниці Богдан Піх, почесний консул України в Словаччині Станіслав Обіцький та представники залізничних адміністрацій сусідніх держав.


Перший турнір з міні-футболу пам’яті Георгія Кірпи відбувся у 2005 році, відтоді щороку кількість команд, охочих позмагатися за кубок, зростає. Цьогоріч у запеклій боротьбі за перемогу на чотирьох полях змагалися 10 команд керівників та 24 команди представників залізничних підприємств та організацій. Серед керівного складу перше місце у змаганнях з міні-футболу здобула збірна команда Укрзалізниці. Вона і отримала кубок Георгія Кірпи.  Серед команд підприємств почесний кубок вручили Ужгородській дистанції колії.

Окрім футболу у неділю закарпатці мали нагоду ще й спостерігати за баталіями на шахових дошках. Обласний шаховий турнір ім. Георгія Кірпи вже також став традиційним, адже бере початок у 2008 році. Тоді у першому меморіальному заході взяли участь 2 гросмейстери, 9 майстрів спорту, кілька десятків кандидатів у майстри та любителів.

Цього року у міжнародному меморіальному шаховому турнірі пам'яті Героя України, колишнього міністра транспорту і зв'язку взяли участь 67 кращих шахістів України, Словаччини та Чехії.

Змагання відбувалися у фойє Ужгородського залізничного вокзалу. Учасники турніру грали у швидкі шахи за швейцарською системою в 9 турів. Серед шахістів розіграли 5 грошових призів від МГО "Фонду ім. Г. М. Кірпи", 5 цифрових фотоапаратів, медалі, дипломи та годинник від Генерального директора Укрзалізниці.

 

Фото Катерини ЯковлєвоїДорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу