Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

26.03.2020 12:50

Під час карантину вихованці Львівської дитячої залізниці можуть продовжувати навчання за інтерактивним конспектом

У конспекті сформовано перелік планових тем та термінів, пов’язаних зі специфікою роботи залізничного транспорту. Вивчати їх упродовж...

24.03.2020 15:33

Укрзалізниця відкрила для працівників гарячу лінію щодо коронавірусу

Укрзалізниця відкрила для працівників гарячу лінію щодо коронавірусу. Усі співробітники компанії можуть звернутися з будь-яких питань, що...

19.03.2020 15:14

Львівська залізниця вживає активні заходи захисту працівників, що забезпечують роботу транспортного комплексу в умовах карантину

З цією метою у регіональній філії «Львівська залізниця» функціонує оперативний штаб. За підсумками розширених засідань штабу за участю...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< У зв’язку зі збитковістю Львівська залізниця скасує низку приміських поїздів

понеділок, 24.10.2011, 16:22. Давність: 8 р.

Офіційне роз’яснення стосовно закупівлі металевих урн

Львівська залізниця у рамках підготовки до приїзду великої кількості гостей у цьому та наступному роках, прийняла рішення на вокзалі та площі Двірцевій встановити сміттєві урни, аналогічні за якістю та зовнішнім виглядом до встановлених у місті Львові.


Відтак, 13 вересня цього року, згідно з діючим законодавством, було проведено відкриті торги на закупівлю споруд металевих збірно-розбірних (смітників міських чавунних). На тендер було подано дві пропозиції: Приватного підприємства “Торговий дім “Ливарник” та ТзОВ “Ливарний завод”, які є виробниками вказаної продукції.

Ціна за одиницю товару у ТзОВ “Ливарний завод” складала 5250,00 грн. з ПДВ, а в Приватного підприємства “Торговий дім “Ливарник” – 5500,00 грн. з ПДВ. За результатами розгляду та оцінки пропозицій визнано найбільш економічно вигідну пропозицію учасника  ТзОВ “Ливарний завод”, з яким і укладено договір поставки на загальну суму 1050000,00 грн. з ПДВ.

Із контрагентом проведено переговори щодо зниження ціни та досягнуто домовленості про те, що ціна за одиницю товару складе  5100,00 грн. з ПДВ.

Окрім цього, смітники виготовлять частково з давальницької сировини (металобрухту чавунного), відтак це позначиться і на ціні, яка у кінцевому розрахунку становитиме  4560,00 грн. з ПДВ.

Вага готового виробу (урни чавунної) дорівнює 270 кг  і ціна, за якою Львівська залізниця, згідно з угодою, має намір їх закупити є цілком обґрунтованою. Подорожчання металу у порівнянні з 2009 роком у 1,6 рази спричинило ситуацію, коли готові вироби теж суттєво зросли у ціні. Згідно із висновком Торгово-промислової палати ціна, за якою залізниця закуповує смітники, відповідає середньо-ринковій.

Також Львівська залізниця закликає ЗМІ не шукати у закупівлі політичного підтексту і не створювати сенсацію там, де її немає.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2020. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу