Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

25.04.2019 16:18

На Львівській залізниці відбувся флешмоб для працівників та лекції для студентів на тему охорони праці

У регіональній філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» триває Тиждень охорони праці, що присвячений Всесвітньому дню охорони праці. У...

25.04.2019 09:24

Крадії знову стали на заваді руху поїзда на вузькоколійці Антонівка – Зарічне

У середу, 24 квітня 2019 року, під час огляду колії на перегоні Біла – Зарічне вузькоколійної дільниці Антонівка – Зарічне, що на...

23.04.2019 12:05

Залізничникам Львівської магістралі вручили прапор із передової

Із початку бойових дій на сході країни залізничники Львівської регіональної філії активно допомагають українській армії. Працівники...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни розкладу та маршруту руху пасажирських і приміських поїздів

середа, 27.03.2019, 16:00. Давність: 29 дн.

Із переходом на літній час у приміському сполученні Львівської залізниці зазнає змін розклад руху поїздів

У зв’язку з переходом України на літній час, що відбудеться 31 березня 2019 року о 3-й год. за київським часом (стрілки годинника буде переведено на одну годину вперед), зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у приміському сполученні регіональної філії «Львівська залізниця».


Поїзд №6012 Трускавець – Львів курсуватиме до Стрия за діючим розкладом, Стрий 17:29-17:40; Угерсько 17:48-17:49; П`ятничани 17:53-17:54; Більче 17:58-17:59; Пісочна 18:06-18:07; Миколаїв-Дністр. 18:14-18:15; Задорожна 18:20-18:21; Черкаси Дн. 18:25-18:26; Дмитрія 18:30-18:31; Щирець-1 18:35-18:36; Щирець-2 18:39-18:40; Семенівка 18:44-18:45; Пустомити 18:49-18:50; Глинна-Наварія 18:54-18:55; Оброшин 19:02-19:03; Скнилів 19:09-19:10; прибуття у Львів 19:20;

поїзд №6015 Львів – Трускавець курсуватиме до Глинної-Наварії за діючим розкладом, Глинна-Наварія 20:47-20:48; Пустомити 20:51-20:52; Семенівка 20:55-20:56; Щирець-2 21:00-21:01; Щирець-1 21:02-21:03; Миколаїв-Дністр. 21:16-21:17; далі – за діючим розкладом;

поїзд №6022 Сянки – Львів вирушатиме зі Сянок 14:40; Беньова 14:47-14:48; Соколики 14:58-14:59; Турочки 15:06-15:07; Яблонька 15:15-15:16; Н.Яблонька 15:21-15:22; Турка 15:29-15:30; Явора 15:39-15:41; В.Явора 15:46-15:47; Бойківська 15:54-16:01; Волосянка 16:05-16:06; Розлуч 16:09-16:10; Ясениця 16:17-16:18; Лопушанка 16:24-16:25; Стрілки 16:29-16:30; Лужок 16:35-16:36; Бусовисько 16:39-16:40; Терешів Спас 16:44-16:45; Старий Самбір 16:51-16:52; Созань 16:56-16:57; Турчиновичі 17:02-17:03; Ваньковичі 17:07-17:08; пл. 75км 17:12-17:13; Самбір 17:23-17:25; пл. 63км 17:32-17:33; Калинів 17:41-17:42; Конюшки 17:47-17:48; Луки 17:51-17:52; Хлопчиці 17:55-17:56; Новосілки 17:59-18:00; Рудки 18:06-18:07; пл. 39км 18:11-18:12; Коропуж 18:18-18:19; Хишевичі 18:23-18:24; Комарно 18:32-18:35; Поріччя 18:40-18:41; Любинь-великий 18:47-18:49; Містки 18:55-18:56; Ставчани 19:02-19:03; Оброшин 19:12-19:13; Скнилів 19:20-19:21; прибуття у Львів 19:31;

поїзд №6023 Львів – Сянки курсуватиме до Самбора за діючим розкладом, Самбір 14:31-14:33; пл. 75км 14:41-14:42; Ваньковичі 14:48-14:49; Турчиновичі 14:53-14:54; Кар`єр-83км 14:57-14:58; Созань 15:01-15:02; Старий Самбір 15:07-15:08; Терешів Спас 15:14-15:15; Бусовисько 15:20-15:21; Лужок 15:24-15:25; Стрілки 15:31-15:32; Лопушанка 15:36-15:37; Ясениця 15:44-15:45; Розлуч 15:51-15:52; Волосянка 15:55-15:56; Бойківська 16:00-16:04; В.Явора 16:08-16:09; Явора 16:15-16:16; Турка 16:24-16:25; Н.Яблонька 16:30-16:31; Яблонька 16:36-16:37; Турочки 16:42-16:43; Соколики 16:50-16:51; Беньова 16:58-16:59;прибуття у Сянки 17:05;

поїзд №6041 Тернопіль – Львів курсуватиме до Красного за діючим розкладом, Красне 10:45-10:46; Куткір 10:51-10:52; Полтва 10:56-10:57; Задвір'я 11:01-11:02; Полониця 11:07-11:08; Залуги 11:14-11:15; Борщовичі 11:18-11:19; пл. 1460км 11:22-11:23; Підбірці 11:29-11:30; Підзамче 11:36-11:38; прибуття у Львів 11:49;

поїзд №6043 Тернопіль – Львів курсуватиме до Красного за діючим розкладом, Красне 14:27-14:46; Куткір 14:51-14:52; Полтва 14:56-14:57; Задвір'я 15:02-15:03; Полониця 15:08-15:09; Залуги 15:15-15:16; Борщовичі 15:17-15:18; пл. 1460км 15:21-15:22; Підбірці 15:30-15:31; Підзамче 15:40-15:42; прибуття у Львів 15:52;

поїзд №6068 Львів – Ходорів курсуватиме до Давидова за діючим розкладом, Давидів 21:40-21:49; пл. 22 км 21:53-21:54; Старе Село 21:58-21:59; пл. 28 км 22:03-22:04; Підмонастир 22:07-22:08; пл. 33 км 22:11-22:12; Глібовичі 22:17-22:20; пл. 40 км 22:25-22:26; Вибранівка 22:32-22:33; Борусів 22:39-22:40; Бориничі 22:48-22:57; Чорний Острів 23:03-23:04; Городище-1 23:10-23:11; прибуття у Ходорів 23:17;

поїзд №6071 Ковель – Львів курсуватиме до Соснівки за діючим розкладом, Соснівка 12:28-12:30; Стриханка 12:38-12:39; Добротвір 12:47-12:48; Батятичі 12:58-12:59; Сапіжанка 13:09-13:11; Новий Став 13:16-13:17; Колодно 13:27-13:28; Руданці 13:37-13:38; Запитів 13:47-13:48; Дубляни-Льв. 14:04-14:06; Підзамче 14:19-14:22; прибуття у Львів 14:34;

поїзд №6094 Львів – Рівне вирушатиме зі Львова 13:48; Підзамче 13:58-14:00; Красне 14:37-14:40, далі – за діючим розкладом;

поїзд №6108 Держкорд. – Львів курсуватиме до Затоки за діючим розкладом, Затока 09:44-09:46; Цунів 09:51-09:52; Мшана 09:59-10:00; Суховоля 10:05-10:06; Зимна Вода 10:11-10:12; Рудно 10:18-10:20; 5-й Парк 10:25-10:26; прибуття у Львів 10:35;

поїзд №7003 Ківерці – Львів вирушатиме з Кiверцiв 05:00; Луцьк 05:21-05:28; Горохiв 06:56-06:57; Стоянів 07:16-07:17; Радехів 07:39-07:40; Кам`янка Бузька 08:19-08:20; Сапіжанка 08:25-08:26; Підзамче 09:12-09:14; прибуття у Львів 09:26;

поїзд №7004 Львів – Ківерці вирушатиме зі Львова 17:30; Підзамче 17:40-17:42; Сапіжанка 18:30-18:32; Кам`янка Бузька 18:37-18:39; Радехів 19:22-19:24; Стоянів 19:47-19:50; Горохiв 20:12-20:14; Луцьк 21:47-22:00; прибуття у Кiверцi 22:15;

поїзд №6205 Волочиськ – Тернопiль-Пас. вирушатиме з Волочиська 11:15; Пiдволочиськ 11:25-11:47; Супранівка 11:52-11:53; Росохуватець 11:56-11:57; Богданівка-Кам'я 12:00-12:01; пл.1304км 12:05-12:06; Гуляй Поле 12:10-12:11; Максимiвка 12:15-12:16; Стриївка 12:22-12:23; Ангеліівка 12:29-12:30; Романівка 12:32-12:33; Дачі 12:35-12:36; Бірки-Великі 12:40-12:41; Дичків 12:46-12:47; Гаї Великі 12:51-12:52; прибуття на ст. Тернопiль-Пас. 13:01;

поїзд №6209 Пiдволочиськ – Тернопiль-Пас. вирушатиме з Пiдволочиська 22:12; Супранівка 22:17-22:18; Росохуватець 22:22-22:23; Богданівка-Кам'я 22:26-22:27; пл.1304км 22:31-22:32; Гуляй Поле 22:35-22:36; Максимiвка-терн. 22:40-22:4; Стриївка 22:47-22:48; Ангеліівка 22:54-22:55; Романівка 22:57-22:58; Дачі 23:01-23:02; Бірки-Великі 23:05-23:06; Дичків 23:12-23:13; Гаї Великі 23:16-23:17; прибуття на ст. Тернопiль-Пас. 23:26;

поїзд №6393 Сарни – Ковель вирушатиме зі ст.Сарни 20:25; пл. Орловка 20:32-20:33; рзд. Язвинка 20:36-20:43; Чемерне 20:50-20:51; Тутовичі 20:55-20:56; пл. 329км 21:02-21:03; Антонiвка 21:12-21:13; Желуцьк 21:24-21:25; Жолуцьк 21:30-21:31; Рафалiвка 21:42-21:43; пл. 362км 21:48-21:49; Вараж 21:54-21:55; Чарторийськ 22:02-22:03; Медмежка 22:08-22:09; Польська Гора 22:17-22:18; Маневичi 22:29-22:30; Троянiвка 22:45-22:50; Повурськ 23:09-23:10; прибуття у Ковель 23:55;

поїзд №6394 Ковель – Сарни вирушатиме з Ковеля 03:05; Повурськ 03:52-03:53; Троянiвка 04:11-04:50; Маневичi 05:05-05:06; Польська Гора 05:17-05:18; Медмежка 05:25-05:26; Чарторийськ 05:32-05:33; Вараж 05:39-05:40; пл. 362км 05:46-05:47; Рафалiвка 05:54-05:55; Жолуцьк 06:04-06:05; Желуцьк 06:11-06:12; Антонiвка 06:23-06:24; пл. 329км 06:34-06:35; Тутовичі 06:42-06:43; Чемерне 06:48-06:49; пл. Орловка 07:00-07:01; прибуття у Сарни 07:10;

поїзд №963 Сарни – Ковель вирушатиме зі ст. Сарни 02:40; пл. Орловка 02:41-02:42; Чемерне 02:52-02:53; Тутовичі 02:57-02:58; пл. 329км 03:04-03:05; Антонiвка 03:14-03:15; Желуцьк 03:26-03:27; Жолуцьк 03:33-03:34; Рафалiвка 03:45-03:47; пл. 362км 03:53-03:54; Вараж 04:00-04:01; Чарторийськ 04:10-04:11; Медмежка 04:16-04:17; Польська Гора 04:25-04:26; Маневичi 04:40-05:10; пл. 397км 05:18-05:19; Троянiвка 05:29-05:30; Майдан 05:37-05:38; Рись 05:43-05:44; Заячівка 05:49-05:51; Повурськ 05:58-05:59; Луківка 06:08-06:09; Грив`ятки 06:15-06:16; Уховець 06:24-06:25; Стебле 06:30-06:31; пл. 442км 06:38-06:39; Білин-Волинськ. 06:43-06:44; пл. 448км 06:51-06:52; прибуття у Ковель 06:58;

поїзд №964 Ковель – Сарни вирушатиме з Ковеля 21:20; пл. 448км 21:29-21:30; Білин-Волинськ. 21:36-21:37; пл. 442км 21:41-21:42; Стебле 21:49-21:50; Уховець 21:55-21:56; Грив`ятки 22:03-22:04; Луківка 22:09-22:10; Повурськ 22:18-22:19; Заячівка 22:26-22:27; Рись 22:33-22:34; Майдан 22:39-22:40; Троянiвка 22:48-22:56; пл. 397км 23:06-23:07; Маневичi 23:15-23:32; Польська Гора 23:44-23:45; Медмежка 23:52-23:53; Чарторийськ 23:59-00:17; Вараж 00:23-00:24; пл. 362км 00:29-00:30; Рафалiвка 00:37-00:50; Жолуцьк 00:59-01:00; Желуцьк 01:05-01:06; Антонiвка 01:17-01:18; пл.329км 01:27-01:28; Тутовичі 01:33-01:34; Чемерне 01:38-01:39; пл. Орловка 01:49-01:50; прибуття у Сарни 01:58;

поїзд №967 Сарни – Ковель вирушатиме зі ст. Сарни 15:55; пл. Орловка 16:04-16:05; Чемерне 16:15-16:16; Тутовичі 16:20-16:21; пл. 329км 16:27-16:28; Антонiвка 16:37-16:38; Желуцьк 16:49-16:50; Жолуцьк 16:56-16:57; Рафалiвка 17:08-17:09; пл. 362км 17:15-17:16; Вараж 17:21-17:22; Чарторийськ 17:29-17:30; Медмежка 17:36-17:37; Польська Гора 17:45-17:46; Маневичi 17:57-17:58; пл. 397км 18:05-18:06; Троянiвка 18:16-18:22; Майдан 18:28-18:29; Рись 18:34-18:35; Заячівка 18:40-18:41; Повурськ 18:47-18:59; Луківка 19:07-19:08; Грив`ятки 19:14-19:15; Уховець 19:22-19:23; Стебле 19:28-19:29; пл. 442км 19:36-19:37; Білин-Волинськ: 19:41-19:42; пл. 448км 19:48-19:49; прибуття у Ковель 19:58;

поїзд №962 Старжава – Самбір вирушатиме зі Старжави 05:17; Зарічне 05:26-05:27; Хирів Пас. 05:37-05:38; Слохиня 05:46-05:47; Городовичі 05:55-05:56; Скелівка 06:01-06:02; Сусідовичі 06:12-06:13; Надиби 06:21-06:22; Воютичі 06:27-06:28; Бісковичі 06:34-06:35; Дизпром 06:43-06:44; прибуття у Самбір 06:50;

поїзд №965/966 Нижанковичі – Самбір вирушатиме з Нижанкович 14:28; Борщовичі 14:38-14:39; Нове Місто 14:50-14:51; Боневичі 14:56-14:57; Добромиль 15:06-15:07; Рожеве 15:20-15:21; Хирів-посада 15:35-15:36; Хирів Пас. 15:48-16:04; Слохиня 16:08-16:09; Городовичі 16:17-16:18; Скелівка 16:24-16:25; Сусідовичі 16:35-16:36; Надиби 16:42-16:43; Воютичі 16:48-16:49; Бісковичі 16:55-16:56; Дизпром 17:03-17:04; прибуття у Самбір 17:10;

поїзд №6095 Здолбунiв-Пас. – Львів вирушатиме зі ст. Здолбунів-Пас. 13:12; Миколи Приходька 13:18-13:19; Глинськ Загура 13:26-13:27; Ульбарів 13:32-13:33; Квітневе 13:36-13:37; Озеряни 13:42-13:55; Заруддя 14:00-14:01; Мокрів 14:04-14:05; Мирогоща 14:11-14:12; Дубно 14:19-14:21; Кам'яниця-волин: 14:27-14:28; Підлужжя 14:31-14:32; Птича 14:36-14:37; Верба 14:42-14:43; Турки 14:47-14:48; Рудня-Почаївська 14:53-14:54; Гаї Ситенські 15:00-15:01; Михайлівка 15:05-15:06; пл. 58км 15:11-15:12; Радивилiв 15:19-15:21; Броди 15:31-15:33; Пониковиця 15:40-15:41; Заболотцi 15:47-15:48; Кути 15:55-15:56; Ожидiв16:01-16:02; Закомар'я 16:07-16:08; Петричі 16:12-16:13; Утишків 16:16-16:17; Красне 16:25-16:27; Куткір 16:33-16:34; Полтва 16:39-16:40; Задвір'я 16:45-16:58; Полониця 17:03-17:04; Залуги 17:10-17:11; Борщовичі 17:14-17:15; пл. 1460км 17:19-17:20; Підбірці 17:27-17:28; Підзамче 17:34-17:36; прибуття у Львів 17:45;

поїзд №6305 Ковель – Iзов вирушатиме з Ковеля 16:25; Фасти 16:31-16:32; Люблінець-Волин. 16:41-16:42; Ружин 16:52-16:53; Турiйськ 17:04-17:05; Обеніжи 17:13-17:14; Туропін 17:20-17:21; Овадно 17:32-17:38; Володимир-Волин. 17:52-18:18; Пост 8км 18:27-18:28; пл. П`ятидні 18:38-18:39; Устилуг 18:46-18:54; пл.27км 19:01-19:04; прибуття у Iзов 19:12;

поїзд №6309 Ковель – Хотислав вирушатиме з Ковеля 01:30; Вербка 01:36-01:37; Гредьки 01:56-01:57; Журавлини 02:01-02:02; Мизово 02:06-02:07; Борзова 02:15-02:16; Вижва(рзд.) 02:21-02:22; Чевель 02:31-02:32; Кримно 02:40-02:41; Лютка 02:47-02:48; Краска 02:55-02:56; Заболоття 03:06-04:02; прибуття у Хотислав 04:17;

поїзд №6310 Хотислав – Ковель вирушатиме з Хотислава 05:07; Заболоття 05:22-05:48; Краска 05:57-05:58; Лютка 06:04-06:05; Кримно 06:12-06:13; Чевель 06:20-06:21; Вижва(рзд.) 06:31-06:32; Борзова 06:38-06:39; Мизово 06:48-06:49; Журавлини 06:54-06:55; Гредьки 07:00-07:01; Мощена 07:08-07:12; Вербка 07:23-07:24; прибуття у Ковель 07:30;

поїзд №6312 Заболоття – Ковель вирушатиме з Заболоття 11:55; Краска 12:03-12:04; Лютка 12:10-12:11; Кримно 12:18-12:19; Чевель 12:27-12:28; Вижва(рзд.) 12:37-12:38; Борзова 12:43-12:44; Мизово 12:52-12:53; Журавлини 12:58-12:59; Гредьки 13:04-13:05; Мощена 13:12-13:13; Вербка 13:23-13:24; прибуття у Ковель 13:30;

поїзд №6313 Ковель – Заболоття вирушатиме з Ковеля 14:20; Вербка 14:26-14:27; Мощена 14:37-14:38; Гредьки 14:45-14:46; Журавлини 14:50-14:51; Мизово 14:56-14:57; Борзова 15:05-15:06; Вижва(рзд.) 15:11-15:12; Чевель 15:20-15:21; Кримно 15:28-15:29; Лютка 15:37-15:38; Краска 15:43-15:44; прибуття на ст. Заболоття 15:54;

поїзд №6314 Заболоття – Ковель вирушатиме з Заболоття 17:25; Краска 17:33-17:34; Лютка 17:40-17:41; Кримно 17:48-17:49; Чевель 17:56-17:57; Вижва(рзд.) 18:06-18:07; Борзова 18:12-18:13; Мизово 18:21-18:22; Журавлини 18:28-18:29; Гредьки 18:35-18:36; Мощена 18:43-18:54; Вербка 19:05-19:06; прибуття у Ковель 19:12;

поїзд №6315 Ковель – Хотислав вирушатиме з Ковеля 20:23; Вербка 20:29-20:30; Мощена 20:42-20:43; Гредьки 20:49-20:50; Журавлини 20:55-20:56; Мизово 21:01-21:02; Борзова 21:10-21:11; Вижва(рзд.) 21:16-21:17; Чевель 21:25-21:26; Кримно 21:33-21:34; Лютка 21:41-21:42; Краска 21:49-21:50; Заболоття 21:59-22:25; прибуття у Хотислав 22:40;

поїзд №6316 Хотислав – Ковель вирушатиме з Хотислава 23:30; Заболоття 23:45-00:25; Краска 00:36-00:37; Лютка 00:43-00:44; Кримно 00:52-00:53; Чевель 01:00-01:01; Вижва(рзд.) 01:11-01:12; Борзова 01:19-01:20; Мизово 01:28-01:29; Журавлини 01:34-01:35; Гредьки 01:39-01:40; Мощена 01:47-01:52; Вербка 02:06-02:07; прибуття у Ковель 02:14;

поїзд №6341 Заболоття – Брест вирушатиме з Заболоття 13:00; прибуття у Хотислав 13:13;

поїзд №6342 Брест – Заболоття вирушатиме з Хотислава 08:37; прибуття на ст. Заболоття 08:50;

поїзд №6343 Заболоття – Брест вирушатиме з Заболоття 16:40; прибуття у Хотислав 16:53;

поїзд №6344 Брест – Заболоття вирушатиме з Хотислава 11:06; прибуття на ст. Заболоття 11:19;

поїзд №6323 Олевськ – Сарни вирушатиме з Олевська 04:32; Сновидовичі 04:48-04:49; Остки 05:02-05:03; пл. 259км 05:10-05:11; Рокитне-Волин. 05:21-05:22; Осницьк 05:29-05:30; Томашгород 05:39-05:40; Крута Слобода 05:45-05:46; Заверіччя 05:52-05:53; Клесiв 06:00-06:08; Страшiв 06:20-06:21; пл. 306км 06:28-06:29; прибуття у Сарни 06:40;

поїзд №6326 Сарни – Олевськ вирушатиме зі ст. Сарни 20:31; пл. 306км 20:45-20:46; Страшiв 20:54-20:55; Клесiв 21:10-21:17; Заверіччя 21:25-21:26; Крута Слобода 21:33-21:34; Томашгород 21:42-21:43; Осницьк 21:53-21:54; Рокитне-Волин. 22:05-22:35; пл. 259км 22:44-22:45; Остки 22:54-23:23; Сновидовичі 23:36-23:37; прибуття в Олевськ 23:52;

поїзд №6333 Здолбунiв-Пас. – Удрицьк вирушатиме зі ст. Здолбунів-Пас. 12:22; Квасилів 12:27-12:28; Басів Кут 12:32-12:33; Дворецька 12:39-12:40; Рiвне 12:43-12:47; Шпанів 12:56-12:57; Решуцьк 13:05-13:06; Кустин 13:11-13:12; Олександрія-Рів. 13:16-13:17; Волошки 13:20-13:21; Любомирськ 13:27-13:28; Кам`яногірськ 13:33-13:34; Лісопіль 13:42-13:43; Костопiль 13:48-13:49; Рокитне 13:55-13:56; Пісків 14:01-14:02; Моквин 14:09-14:10; Яринівка 14:16-14:17; Малинськ 14:27-14:28; Карачун 14:34-14:35; Немовичi 14:44-14:45; пл. 79км 14:52-14:53; пл. 84км 14:59-15:00; Сарни 15:06-15:20; Стрiльськ 15:36-15:37; Білятин 15:43-15:44; Любиковичі 15:48-15:49; Дубровиця 15:57-16:00; Колки 16:06-16:07; Заслуччя 16:12-16:13; Милячi 16:20-16:21; Лугове 16:26-16:27; прибуття у Удрицьк 16:40;

поїзд №6389 Горинь – Здолбунiв-Пас. вирушатиме зі ст. Горинь 13:00; Удрицьк 13:17-13:57; Лугове 14:07-14:08; Милячi 14:13-14:14; Заслуччя 14:22-14:23; Колки 14:29-14:30; Дубровиця 14:37-14:38; Любиковичі 14:47-14:48; Білятин 14:52-14:53; Стрiльськ 15:00-15:01; Сарни 15:16-15:40; пл. 84км 15:47-15:48; пл. 79км 15:55-15:56; Немовичi 16:06-16:08; Карачун 16:16-16:17; Малинськ 16:25-16:26; Яринівка 16:35-16:36; Моквин 16:43-16:44; Пісків 16:51-16:52; Рокитне 16:58-16:59; Костопiль 17:06-17:08; Лісопіль 17:13-17:14; Кам`яногірськ 17:22-17:23; Любомирськ 17:31-17:32; Волошки 17:39-17:40; Олександрія-Рів. 17:44-17:45; Кустин 17:49-17:50; Решуцьк 17:56-17:59; Шпанів 18:07-18:08; Рiвне 18:16-18:22; Дворецька 18:24-18:25; Басів Кут 18:30-18:31; Квасилів 18:35-18:36; прибуття на ст. Здолбунiв-Пас. 18:44;

поїзд №6217 Барановичі – Удрицьк вирушатиме зі ст. Горинь 15:11-15:49; прибуття у Удрицьк 16:04;

поїзд №6218 Удрицьк – Барановичі вирушатиме зі ст. Удрицьк 17:21; прибуття у Горинь 17:36-18:26;

поїзд №6352 Луцьк – Здолбунiв-Пас. вирушатиме з Луцька 04:26; Прилуцька 04:28-04:29; Промислова 04:33-04:34; Дачне 04:37-04:38; Жабки 04:41-04:42; Кiверцi 04:46-04:52; Веснянка 04:59-05:00; Звірів 05:05-05:06; б/п Арматнюв 05:11-05:12; Пальче 05:18-05:19; Олика 05:27-05:28; Ромашківка 05:35-05:36; Цумань 05:43-05:45; Новостав 05:52-05:53; Ветеранів 05:58-05:59; Клевань 06:03-06:04; Оржів 06:08-06:09; Грабів 06:11-06:12; Рогачів 06:16-06:17; Городок 06:20-06:21; Обарiв 06:26-06:27; Великий Олексин 06:31-06:32; Рiвне 06:38-06:49; Дворецька 06:51-06:52; Басів Кут 06:56-06:57; Квасилів 07:01-07:02; прибуття на ст. Здолбунiв-Пас. 07:07;

поїзд №6364 Луцьк – Ковель вирушатиме з Луцька 04:42; Прилуцька 04:45-04:46; Промислова 04:48-04:49; Дачне 04:53-05:09; Жабки 05:14-05:15; Кiверцi 05:20-05:40; Клепачів 05:48-05:49; Валер`янівка 05:55-05:56; Рожище 06:01-06:02; Бірок 06:10-06:11; Переспа 06:15-06:19; Трилісці 06:24-06:25; Стохід 06:29-06:30; Голоби 06:37-06:38; Вівчиськ 06:42-06:43; Погиньки 06:47-06:48; Дроздні 06:51-06:52; Любитiв 06:56-06:57; Колодяжне 07:05-07:06; Білий Налив 07:10-07:11; прибуття у Ковель 07:14;

поїзд №6369 Кiверцi – Стоянiв вирушатиме зі ст. Кiверцi 20:30; Жабки 20:34-20:35; Дачне 20:40-20:45; Промислова 20:50-20:51; Прилуцька 20:53-20:54; Луцьк 20:57-21:04; Автозавод 21:11-21:12; Гнідава 21:22-21:34; Промінь 21:40-21:41; Оздів 21:51-21:52; Лаврів 22:00-22:01; Несвiч-Волинськ. 22:06-22:07; Вигуричі 22:14-22:15; Дубова Корчма 22:20-22:21; Ниви Губинські 22:27-22:28; Сенкевичiвка 22:33-22:34; Венгрівка 22:45-22:46; Звиняче 22:52-22:53; Застав`я 22:57-22:58; Галичани 23:05-23:06; Горохiв 23:14-23:15; пл. 98км 23:23-23:24; Брани 23:32-23:33; прибуття у Стоянiв 23:46;

поїзд №7632 Рiвне – Здолбунiв-Пас. вирушатиме з Рiвного 12:53; прибуття на ст. Здолбунiв-Пас. 13:07;

поїзд №7633 Здолбунiв-Пас. – Рiвне вирушатиме зі ст. Здолбунiв-Пас. 12:43; прибуття у Рiвне 13:00;

поїзд №6413 Iв.-Франкiвськ – Ходорiв вирушатиме з Ів.-Франкiвська 14:48; Угринів 14:54-14:55; Ямниця 15:00-15:02; Єзупіль 15:12-15:14; Дубiвцi 15:23-15:25; Тустань 15:30-15:31; Галич 15:36-15:38; Бовшів 15:45-15:46; Бурштин 15:53-15:55; Мартинів 16:02-16:03; Тенетники 16:08-16:09; Букачiвцi 16:15-16:17; Село Чернів 16:22-16:23; Чернів 16:28-16:29; Журавно 16:36-16:38; Молодинче 16:43-16:44; Бортники 16:48-16:49; прибуття у Ходорiв 16:58;

поїзд №954 Вижниця – Чернівці вирушатиме зі ст. Вижниця 02:39 (замість 03:39) Чорногузи 02:50-02:51; Іспас 03:00-03:02, далі – за діючим розкладом;

поїзд №6426 Стрий – Ів.-Франківськ вирушатиме зі Стрия 02:10 (замість 03:10); Довге-Морш.02:31-02:32; Моршин 02:37-02:40; Лісовичі 02:46-02:47; Болехів 04:03-04:05, далі – за діючим розкладом; 

поїзд № 6445/6446 Коломия – Ворохта – Коломия відправленням з Ворохти 30.03.2019 р. та з Коломиї 31.03.2019 р. – не курсуватиме; 

поїзд №962 Старжава – Самбір вирушатиме зі Старжави 05:17; Зарічне 05:26-05:27; Хирів Пас. 05:37-05:38; Слохиня 05:46-05:47; Городовичі 05:55-05:56; Скелівка 06:01-06:02; Сусідовичі 06612-06:13; Надиби 06:21-06:22; Воютичі 06:27-06:28; Бісковичі 06:34-06:35; Дизпром 06:43-06:44; прибуття у Самбір 06:50;

поїзд №965/966 Нижанковичі – Самбір вирушатиме з Нижанковичів 14:28; Борщовичі 14:38-14:39; Нове Місто 14:50-14:51; Боневичі 14:56-14:57; Добромиль 15:06-15:07; Рожеве 15:20-15:21; Хирів-посада 15:35-15:36; Хирів Пас. 15:48-16:04; Слохиня 16:08-16:09; Городовичі 16:17-16:18; Скелівка 16:24-16:25; Сусідовичі 16:35-16:36; Надиби 16:42-16:43; Воютичі 16:48-16:49; Бісковичі 16:55-16:56; Дизпром 17:03-17:04 прибуття у Самбір 17:10.

Львівська залізниця закликає пасажирів бути уважними та планувати свої поїздки з урахуванням переходу на літній час та змін у графіку руху поїздів. Довідкову інформацію про розклад руху поїздів територією Львівської магістралі можна дізнатися у довідкових бюро на вокзалах і станціях. Телефони довідкового бюро вокзалу станції Львів: (032) 226-20-68, 226-15-95. Телефон довідкового бюро Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.



Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу