Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

20.02.2019 16:09

Зловмисники перешкодили руху поїзда на вузькоколійній залізниці Антонівка – Зарічне

Сьогодні, 20 лютого 2019 року внаслідок незаконного втручання сторонніх осіб у роботу транспорту сталася надзвичайна подія на...

20.02.2019 09:43

На Львівській залізниці триває підготовка до весняного водопілля

У регіональній філії «Львівська залізниця» триває робота з підготовки об’єктів інфраструктури до весняного водопілля. Залізничники...

18.02.2019 13:15

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів

У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на дільниці Львів – Красне зазнає тимчасових змін розклад руху кількох приміських поїздів:

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама
< У Львові перепоховають останки жертв Голодомору 1946-1947 років, віднайдені поблизу станції Підзамче

вівторок, 01.12.2009, 15:58. Давність: 9 р.

Львівська залізниця відправила у перший рейс міський рейковий автобус у Львові та оновлений електропоїзд Львів – Рівне

Сьогодні на головному вокзалі станції Львів відбулося урочисте відправлення у перший рейс міського рейкового автобуса, який курсуватиме за маршрутом Сихів – Головний залізничний вокзал – Підзамче й зворотньо. В урочистостях взяли участь Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, Генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк, начальник Львівської залізниці Михайло Мостовий та представники влади області і міста. Ще одним непересічним подарунком для пасажирів став запуск оновленого міжрегіонального поїзда підвищеного комфорту за маршрутом Львів-Рівне-Львів.


Чотиривагонний електропоїзд капітально відремонтовано у 2009 році. Він оснащений не лише вагоном-баром, але й системою відеоспостереження та кондиціонування. Під час ремонту в електропоїзді провели заміну віконних блоків на склопакети та оновили обладнання салонів. Загальна вартість ремонту — понад сім мільйонів гривень (вартість нового електропоїзда — 34 млн.грн.). Загальна кількість посадкових місць — 336.

Електропоїзд Львів-Рівне-Львів курсуватиме двічі на добу за тим же графіком, що й курсував рейковий автобус на цьому напрямку. Додаткову інформацію про розклад руху завжди можна дізнатися у довідковому бюро вокзалу станції Львів за телефонами (032) 226-20-68 та 226-15-95.

Родзинкою урочистостей стало відправлення у перший рейс рейкового автобуса, який має налагодити регулярне швидке сполучення між спальним районом Львова (Сихів), центром та промисловою частиною міста (Підзамче). Це сприятиме розвантаженню громадського транспорту у вказаних напрямках і забезпечить  львів’янам доступний та комфортний вид транспорту. Протягом доби рейковий автобус здійснюватиме сім рейсів і стане хорошою альтернативою іншим видам міського транспорту у ранкові та вечірні години пік, коли пасажири масово добиратимуться до місць праці та повертатимуться додому. На шляху прямування поїзда буде дев’ять зупинок: станції Сихів та Персенківка, зупиночні пункти Княгині Ольги, Коновальця, Городоцька, головний  залізничний  вокзал станції Львів, зупиночний пункт Г. Хоткевича, станція Підзамче.

Загалом рейковий автобус розрахований на 167 місць, із них 93 – сидячих та  74 стоячих. Час перебування на маршруті складає 53 хвилини зі стоянками, 45 хвилин – без стоянок, максимальна швидкість – 120 км/год.Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2019. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу