Логотип Львівської залізниці [1861]

Відділ рекламно-інформаційної діяльності

Фінансово-економічної служби

Львівська залізниця

Відділ рекламно-інформаційної діяльності фінансово-економічної служби

Об'єкти залізниці — широке поле діяльності для рекламного бізнесу

Щодня з вокзалів у поїздах вирушає понад 100 тисяч пасажирів. Ділові люди, відпускники, туристи і студенти – це величезна цільова аудиторія, на яку орієнтована реклама. У поїзді людина перебуває під значно меншим впливом інформаційних потоків, ніж удома чи офісі. Протягом тривалої поїздки пасажир обов'язково зверне увагу на рекламну інформацію, розташовану в міжвіконному просторі вагону.

Залізниця — це величезний комплекс з розвиненою інфраструктурою. У нього входять не лише транспортні засоби — поїзди та електрички, а й вокзали, станції, платформи приміських електропоїздів, привокзальні площі, касові зали, зали чекання... Тут застосовані різні види зовнішньої і транзитної реклами, а форма і вміст рекламних повідомлень можуть бути найрізноманітнішими. Ця різноманітність подиктована широтою аудиторії, яка користується всіма елементами залізничного комплексу. Важливо, що уся ця аудиторія легко і чітко ділиться на конкретні цільові групи.

Об'єкти залізничного комплексу відвідують не лише пасажири. Вокзали, касові зали, зали чекання, станційні платформи відвідують і люди, які нікуди не виїжджають: вони проводжають, зустрічають, планують поїздку та ін.

ДТГО Львівська залізниця пролягає в південно-західній частині України на території 7 мальовничих областей Карпат, Прикарпаття, Волині, де розташовані чисельні курортні зони та туристичні маршрути. За 140 років своєї діяльності магістраль стала високооснащеним державним підприємством, яке забезпечує гарантоване перевезення пасажирів і вантажів. На залізниці діє 354 станції, із них 252 відкриті для вантажних операцій. Перевезення пасажирів і вантажів забезпечує парк потужного рухомого складу. Завдяки географічному розташуванню, Львівська магістраль забезпечує перевезення пасажирів і експортно-імпортних вантажів між Сходом і Заходом, Північчю і Півднем, тому вона по праву називається головними воротами України в Європу. Залізничні сполучення з країнами Європи, СНД а також Балтії забезпечують 19 прикордонних переходів, які оснащені необхідною технікою для навантаження, перевантаження вантажів та перестановки вагонів.

 

Інформація по вокзалах

 

Львів

Найбільший вокзал Західної України. Розміщений в центральній частині міста. Зручний доїзд, перетин найбільших мереж транспорту.Наявність відділу Автобусної станції з відправленням по Україні і за кордон.

Площа касового залу 1300 м2. Тут переважно перебувають більшість прибуваючих і відбуваючих зі Львова пасажирів. Управління залізниці декларує 10-25 тис. Проданих квитків на день. Охоронні служби стверджують, що пропускна здатність Львівського вокзалу лежить в межах 30-50 тис. чоловік за добу (включно з приїзджаючими, проводжаючими, технічним персоналом та працівниками залізниці).

Тернопіль

Другий по велечині і значенню вокзал Західної України. Розташований в центрі міста. Зручний доїзд. Велике приміщення. Декларована кількість проданих квитків 5-15 тис. квитків на день. Пропускна задатність 20-25 тис. людей на добу.

Івано-Франківськ

Вузловий вокзал Західної України.Розташований в місці близькому до центру.Дирекція вокзалу декларує 6-10 тис. Квитків на добу Пропускна здатність вокзалу 15-18 тис. Пасажирів та відвідувачів протягом доби. З вокзалу проводиться відправлення поїздів по всій південно-західній частині України.

Чернівці

Великий вузловий вокзал західної України.Дирекція залу декларує значний зріст контактів на вихідні та святкові дні.Це зумовлюється розташуванням у місті одного з найбільших ринків в Україні.В пятницю , суботу та неділю кількість квитків, котрі продаються в касах зростає до 35-45 тис. За добу проти 5-12 тис. В звичайні будні дні.Загальна пропускна здатність 50 тис. І 20-22 тис за добу відповідно у вихідні та будні дні.З вокзалу також здійснються автобусні відправлення, що суттєво збільшує кількість контактів.

Рівне

Вокзал м. Рівне розташований в центрі міста. Зручний доїзд. Відвідуваність вокзалу не є рівномірною і в різний період коливається від 800 до 4000 відвідувачів на добу. З вокзалу здійснюється і відправлення автобусів, що теж збільшує кількість відвідувачів.

Касовий зал цього вокзалу є невеликий, тому більшість часу відвідувачі проводять в двох залах очікування. У більшому, де знаходиться в т.ч. і ресторан, розміщено екран.

Зал має площу 650 м2 і розрахований на 140 сидячих місць. Висота розміщення екрану 3,5м, хороший огляд.

Ужгород

Вокзал розташований у близькому до центра місці. Велике приміщення. Кількість проданих квитків коливається в межах 2-2,5 тис. за добу. Пропускна здатність вокзалу – 5-8 тисяч.

Екран розташовано у залі очікування , де також в безпосередній близькості розміщені каси. Оскільки, в залі розміщено кафетерій, тут завжди людно. Тут розміщено плазмовий екран. Висота – 4 метри.

Площа залу 700 м2. Розрахований на 180 сидячих місць, хороший огляд екрану з будь-якого місця.

Прес-центр

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Підписатись на новини
19.01.2017 14:41

Курсування регіонального експресу із сполученням Львів-Ковель-Львів відмінили через збитковість

Регіональний Експрес (денний швидкісний) № 704/703 сполученням Львів –Ковель – Львів було призначено для вивчення пасажиропотоку. Як...

11.01.2017 14:56

Львів зустріне 500 дітей із Луганської та Донецької областей, які приїдуть спеціально призначеним Укрзалізницею «поїздом дружби»

Укрзалізниця за зверненням благодійного фонду «Стрічка надії» організувала курсування поїзду дружби, який перевезе дітей віком від 10 до 17...

06.01.2017 18:12

Із Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі українці! Рік, що минає сповнений численними здобутками Львівської залізниці і Укрзалізниці загалом. Ми зробили ще один крок вперед...

Реклама
Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2017. Всі права застережено.

Сайт працює на:   Powered by Debian GNU/LinuxPowered by Apache HTTP ServerPowered by PHP Hypertext PreprocessorPowered by MySQL DatabasePowered by Typo3 CMF
Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу