Шукати
 
Зміна реквізитів Львівської залізниці

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма Львівської залізниці

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика


Внутрішній ринок праці

Відео та Фоторепортаж

 



Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Львівська залізниця у Facebook
Підписатись на новини

Прес-центр

08.12.2016 10:52

Транзитні вагони із лісоматеріалами через Україну із Республіки Білорусь до Румунії

Нагадуємо, що 1 грудня на станції Здолбунів активісти Радикальної партії намагались перешкодити руху вагонів, які за словами Ігоря...

30.11.2016 11:33

Вантажний автомобіль з'їхав на станційні колії Ходорова!

Вчора, 29.11, о 20:10 год. на автомобільній дорозі біля залізничної станції Ходорів через ожеледицю не впорався із керуванням на...

25.11.2016 10:48

Новорічні та Різдвяні перевезення на Львівській залізниці

До Новорічних та Різдвяних свят залишилось ще більше місяця, а вже маємо перші додаткові поїзди та додаткові рейси, квитки на які можна...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 


Інформація емітента цінних паперів

Тендери та конкурсні торги

Онлайн-трансляції

Оголошення про конкурси та інше


Реклама

Зміни у графіках руху приміських поїздів

  • 27.10.2016. Інформуємо про призначення нового поїзду категорії «Регіональний Експрес» (денний швидкісний) № 704/703 сполученням Львів –Ковель – Львів відправленням із Львова та Ковеля з 31/10 по 10.12.2016 до введення в дію нового графіку руху поїздів на 2016/2017 роки по 1,5,6,7 днях тижня наступним розкладом :   Поїзд №704 Львів – Ковель відправлення із Львова об 11.31 Червоноград 12.49-12.51 Iваничi 13.20-13.22 Володимир-волин. 13.47-13.49 прибуття Ковель 14.37   Поїзд №703 Ковель – Львів відправлення із Ковеля об 15.10 Володимир-вол. 15.56-15.58 Iваничi 16.25-16.27 Червоноград 17.01-17.04 прибуття Львів 18.26.   Склад поїзда дизель-поїзд серії ДПКр-2 в складі трьох вагонів.  Продаж проїзних документів проводиться по АСК ПП УЗ. Попередній продаж проїзних документів встановити за 10 діб.       Для проїзних документів придбаних через Інтернет в поїзді здійснюється контроль ЕПД пристроями МТКД.


  • 26.10.2016. В зв’язку з переведенням годинникової стрілки на зимовий період, з 04 год. 00хв. 30.10.2016 змінюється розклад руху наступних приміських поїздів:
    Поїзд №6096 Львів – Здолбунів
    Львів 18.28 Б.п.1479Км 18.33 Підзамче 18.39-18.41 Підбірці 18.47-18.48 пл.1460Км 18.55-18.56 Борщовичі 18.59-19.00 Залуги 19.03-19.04 Полониця 19.10-19.11 Задвір'я 19.16-19.17 Полтва 19.21-19.22 Куткір 19.26-19.27 Красне 19.33-19.41, дальше згідно розкладу.

    Поїзд №6036 Львів – Тернопiль.  
    Львів 08.42 Б.п.1479Км 08.47 Підзамче 08.53-08.55 Підбірці 09.01-09.02 пл.1460Км 09.09-09.10 Борщовичі 09.13-09.14 Залуги 09.17-09.18 Полониця 09.24-09.25 Задвір'я 09.30-09.31 Полтва 09.35-09.36 Куткір 09.40-09.41 Красне 09.46-09.47 Красне ТП 09.49 Скваржава 09.59-10.00 Княже 10.05-10.06 Ясенівці 10.11-10.12 Злочiв 10.15-10.16 Зарваниця 10.23-10.24 Плугів 10.30-10.31 Метенів 10.34-10.35 Зборiв 10.41-10.42 Тустоголови 10.46-10.47 Ярчівці 10.51-10.52 Озерна 11.02-11.18 Цебрів 11.24-11.25 Курівці 11.30-11.31 Глибочок-великий 11.37-11.38 Біла 11.43-11.44 Тернопiль-ТП 11.48-11.49 Тернопiль-пас. 11.53.

    Поїзд №6205 Волочиськ – Тернопiль.  
    Волочиськ 11.04 Пiдволочиськ 11.14-11.15 Супранівка 11.20-11.21 Росоховатець 11.24-11.25 Богданівка 11.28-11.29 пл.1304 км 11.33-11.34 Гуляй Поле 11.38-11.39 Максимiвка-терн. 11.44-11.45 Стриївка 11.51-11.52 Ангеліівка 11.57-11.58 Романівка 12.00-12.01 Дачі 12.03-12.04 Бірки-Великі 12.10-12.11 Дичків 12.16-12.17 Гаї Великі 12.21-12.22 Тернопiль-пас. 12.32.

    Поїзд №6092 Львів – Здолбунiв Пас.
    Львів 10.35 Б.п.1479 Км 10.40 Підзамче 10.44-10.46 Підбірці 10.52-10.53 пл.1460Км 11.00-11.01 Борщовичі 11.04-11.05 Залуги 11.09-11.10 Полониця 11.16-11.17 Задвір'я 11.23-11.24 Полтва 11.28-11.29 Куткір 11.34-11.35 Красне 11.40-11.41 Утишків 11.46-11.47 Петричі 11.50-11.51 Закомарне 11.56-11.57 Ожидiв 12.04-12.05, далі згідно діючого розкладу.

    Поїзд №6285 Здолбунів Півд. – Рiвне
    Здолбунів Півд. 14.16-14.17 Здолбунiв Пас. 14.24-14.27 Квасилів 14.32-14.33 Басів Кут 14.36-14.37 Дворецька 14.42-14.43 Рiвне 14.45.

    Поїзд №6309 Ковель – Хотислав        
    Ковель 00.18 Вербка 00.24-00.25 Мощена 00.36-00.37 Гредьки 00.43-00.44 Журавлини 00.48-00.49 Мизове 00.53-00.54 Борзова 01.02-01.03 Вижва(рзд.) 01.08-01.12 Чевель 01.21-01.22 Кримне 01.29-01.30 Лютка 01.37-01.38 Краска 01.44-01.45 Заболоття 01.53-03.02 Хотислав 03.17.

    Поїзд 6310 Хотислав – Ковель          
    Хотислав 04.07 Заболоття 04.22-05.50 Краска 05.58-05.59 Лютка 06.06-06.07 Кримне 06.14-06.15 Чевель 06.23-06.24 Вижва(рзд.) 06.34-06.35 Борзова 06.41-06.42 Мизове 06.50-06.51 Журавлини 06.56-06.57 Гредьки 07.02-07.03 Мощена 07.11-07.12 Вербка 07.23-07.24 Ковель 07.30.

    Поїзд №6312 Заболоття – Ковель          
    Заболоття 11.05 Краска 11.13-11.14 Лютка 11.20-11.21 Кримне 11.28-11.29 Чевель 11.37-11.38 Вижва(рзд.) 11.47-11.48 Борзова 11.53-11.54 Мизове 12.02-12.03 Журавлини 12.08-12.09 Гредьки 12.14-12.15 Мощена 12.22-12.23 Вербка 12.33-12.34 Ковель 12.40.

    Поїзд №6313 Ковель – Заболоття       
    Ковель 13.20 Вербка 13.26-13.27 Мощена 13.37-13.38 Гредьки 13.45-13.46 Журавлини 13.50-13.51 Мизове 13.56-13.57 Борзова 14.05-14.06 Вижва(рзд.) 14.11-14.12 Чевель 14.20-14.21 Кримне 14.28-14.29 Лютка 14.37-14.38 Краска 14.43-14.44 Заболоття 14.54.

    Поїзд 6314 Заболоття – Ковель          
    Заболоття 17.25 Краска 17.33-17.34 Лютка 17.40-17.41 Кримне 17.48-17.49 Чевель 17.56-17.57 Вижва(рзд.) 18.06-18.12 Борзова 18.17-18.18 Мизове 18.26-18.27 Журавлини 18.33-18.34 Гредьки 18.40-18.41 Мощена 18.48-18.49 Вербка 18.59-19.00 Ковель 19.06.

    Поїзд №6316 Хотислав – Ковель          
    Хотислав 23.30 Заболоття 23.45-00.23 Краска 00.31-00.32 Лютка 00.38-00.39 Кримне 00.47-00.48 Чевель 00.57-00.58 Вижва(рзд.) 01.07-01.10 Борзова 01.15-01.16 Мизове 01.24-01.25 Журавлини 01.30-01.31 Гредьки 01.36-01.37 Мощена 01.44-01.45 Вербка 01.57-01.59 Ковель 02.05.

    Поїзд №6341 Заболоття – Хотислав        
    Заболоття 12.00 Хотислав 12.13.

    Поїзд №6342 Хотислав – Заболоття       
    Хотислав 07.37 Заболоття 07.50.

    Поїзд №6343 Заболоття – Хотислав        
    Заболоття 15.40 Хотислав 15.53.

    Поїзд №6344 Хотислав – Заболоття      
    Хотислав 10.06 Заболоття 10.19.

    Поїзд №6318 Ковель – Сарни          
    Ковель 08.30 пл.448 км 08.38-08.39 Білин 08.44-08.45 пл.442 км 08.48-08.49 Стебле 08.55-08.56 Уховець 09.00-09.01 Грив`ятки 09.07-09.08 Луківка 09.13-09.14 Повурськ 09.22-09.25, далі згідно діючого розкладу.

    Поїзд №6333 Здолбунiв Пас. – Удрицьк         
    Здолбунiв Пас. 11.20 Квасилів 11.25-11.26 Басів Кут 11.30-11.31 Дворецька 11.37-11.38 Рiвне 11.41-11.44 Шпанів 11.52-11.53 Решуцьк 12.01-12.02 Кустин 12.07-12.08 Олександрія Рів, 12.12-12.13 Волошки 12.16-12.17 Любомирськ 12.23-12.24 Кам`яногірськ 12.29-12.30 Лісопіль 12.38-12.39 Костопiль 12.44-12.45 Рокитне 12.51-12.52 Пісків 12.57-12.58 Моквин 13.05-13.06 Яринівка 13.12-13.13 Малинськ 13.23-13.24 Карачун 13.30-13.31 Немовичi 13.40-13.41 пл 79км 13.48-13.49 пл. 84км 13.55-13.56 Сарни 14.02-14.17 Стрiльськ 14.33-14.34 Білятин 14.40-14.41 Любиковичі 14.45-14.46 Дубровиця 14.54-14.57 Колки 15.03-15.04 Заслуччя 15.09-15.10 Милячi 15.17-15.18 Лугове 15.23-15.24 Удрицьк 15.37.

    Поїзд №6389 Горинь – Здолбунiв Пас.
    Горинь 13.00 Удрицьк 13.17-14.02 Лугове 14.13-14.14 Милячi 14.20-14.22 Заслуччя 14.29-14.30 Колки 14.35-14.36 Дубровиця 14.42-14.56 Любиковичі 15.04-15.05 Білятин 15.08-15.09 Стрiльськ 15.16-15.17 Сарни 15.34-15.50 пл. 84км 15.56-15.57 пл. 79км 16.03-16.04 Немовичi 16.12-16.13 Карачун 16.21-16.22 Малинськ 16.30-16.31 Яринівка 16.39-16.40 Моквин 16.48-16.49 Пісків 16.55-16.56 Рокитне 17.02-17.03 Костопiль 17.10-17.12 Лісопіль 17.17-17.18 Кам`яногірськ 17.25-17.26 Любомирськ 17.32-17.33 Волошки 17.39-17.40 Олександрія Рів, 17.44-17.45 Кустин 17.49-17.50 Решуцьк 17.54-18.00 Шпанів 18.08-18.09 Рiвне 18.17-18.21 Дворецька 18.24-18.25 Басів Кут 18.30-18.31 Квасилів 18.35-18.36 Здолбунiв Пас.п. 18.43.

    Поїзд №6390 Сарни – Горинь          
    Сарни 08.37 Стрiльськ 08.54-09.02 Білятин 09.07-09.08 Любиковичі 09.13-09.14 Дубровиця 09.23-09.24 Колки 09.30-09.31 Заслуччя 09.36-09.37 Милячi 09.45-09.46 Лугове 09.52-09.53 Удрицьк 10.04-10.44 Горинь 11.00.

    Поїзд №6353 Здолбунiв Пас. – Ковель  
    До станції Цумань згідно діючого розкладу, Цумань 09.41-09.42 Ромашківка 09.47-09.48 Олика 09.54-09.55 Пальче 10.01-10.02 б/п Арматнюв 10.05-10.06 Звірів 10.10-10.12 Веснянка 10.15-10.16 Кiверцi 10.22-10.25 Клепачів 10.32-10.33 Влер`янівка 10.38-10.39 Рожище 10.45-10.46 Бірок 10.53-10.54 Переспа 10.58-11.01 Трилісці 11.05-11.06 Стохід 11.11-11.12 Голоби 11.18-11.22 Вівчиськ 11.26-11.27 Погиньки 11.30-11.31 Дроздні 11.34-11.35 Любитiв 11.40-11.41 Колодяжне 11.48-11.49 Білий Налив 11.53-11.54 Ковель 11.57.

    Поїзд №6358 Ковель – Луцьк           
    Ковель 08.37 Білий Налив 08.41-08.42 Колодяжне 08.46-08.47 Любитiв 08.55-08.56 Дроздні 09.00-09.01 Погиньки 09.04-09.05 Вівчиськ 09.08-09.09 Голоби 09.13-09.14 Стохід 09.20-09.21 Трилісці 09.25-09.26 Переспа 09.31-09.36 Бірок 09.40-09.41 Рожище 09.48-09.53 Влер`янівка 09.58-09.59 Клепачів 10.06-10.07 Кiверцi 10.15-10.30 Жабки 10.33-10.34 Дачне 10.38-10.39 Промислова 10.43-10.44 Прилуцька 10.46-10.47 Луцьк 10.50.


    31.10.2016 змінюється розклад руху наступних приміських поїздів:
    Поїзд 6303 Ковель – Червоноград      
    Ковель 13.35 Фасти 13.43-13.44 Люблінець 13.53-13.54 Ружин 14.02-14.03 Турiйськ 14.13-14.16 Обеніжи 14.24-14.25 Туропін 14.30-14.31 Овадно 14.40-14.41 Володимир-вол. 14.55-14.58 Бубнів 15.11-15.12 Яневичі 15.19-15.20 Iваничi 15.28-15.31 Ромош 15.38-15.39 Ульвовек 15.48-15.49 Трудолюбівка 15.55-15.56 Сокаль 16.06-16.07 Червоноград 16.19.
     
    Поїзд 6306 Червоноград – Ковель          
    Червоноград 16.37 Сокаль 16.49-16.52 Трудолюбівка 17.01-17.02 Ульвовек 17.08-17.09 Ромош 17.18-17.19 Іваничі 17.26-17.29 Яневичі 17.38-17.39 Бубнів 17.45-17.46 Володимир-Вол. 17.59-18.02 Овадно 18.15-18.18, дальше згідно розкладу.
     
    Поїзд №6055 Ковель – Львів           
    До Соколя розкладом, Сокаль 11.30-11.35 Завишен 11.40 Червоноград 11.47-11.53 Гірняк 12.06-12.09 Соснівка 12.23-12.34 Стриханка 12.44-12.45 Добротвір 12.53-12.55 Батятичі 13.04-13.05 Сапіжанка 13.15-13.18 Новий Став 13.23-13.24 Колодно 13.34-13.35 Руданці 13.42-13.43 Запитів 13.49-13.50 Дубляни Льв. 14.05-14.07 Підзамче пас. 14.17-14.20 Б.п.1479Км 14.26 Львів 14.33.
     
    Поїзд №6054 Львів – Ковель          
    Львів 17.56 Б.п.1479Км 18.02 Підзамче 18.07-18.18 Дубляни Льв. 18.29-18.30 Запитів 18.45-18.49 Руданці 18.55-18.56 Колодно 19.04-19.05 Новий Став 19.13-19.14 Сапіжанка 19.22-19.23 Батятичі 19.29-19.30 Добротвір 19.42-19.43 Стриханка 19.51-19.52 Соснівка 20.02-20.03 Гірняк 20.17-20.18 Червоноград 20.29-20.31 Завишен 20.37-20.38 Сокаль 20.46-20.50 Трудолюбівка 20.59-21.00 Ульвовек 21.08-21.09 Ромош 21.19-21.20 Iваничi 21.29-21.34 Яневичі 21.45-21.46 Бубнів 21.56-21.57 Володимир-вол. 22.13-22.24, дальше згідно розкладу.
     
    Поїзд №6057 Сокаль – Львів           
    Сокаль 17.01 Завишен 17.06-17.07 Червоноград 17.14-17.17 Гірняк 17.25-17.26 Соснівка 17.36-17.38 Стриханка 17.44-17.45 Добротвір 17.56-17.57 Батятичі 18.06-18.07 Сапіжанка 18.13-18.14 Новий Став 18.19-18.20 Колодно 18.30-18.31 Руданці 18.38-18.39 Запитів 18.47-18.48 Дубляни Льв. 19.02-19.03 Підзамче. 19.12-19.14 Б.п.1479 Км 19.20 Львів 19.25.
     
    Поїзд 6052 Львів – Стоянів         
    Львів 19.43 Б.п.1479Км 19.50 Підзамче 19.57-19.59 Дубляни Льв. 20.09-20.10 Запитів 20.24-20.25 Руданці 20.33-20.34 Колодно 20.41-20.42 Новий Став 20.49-20.50 Сапіжанка 20.59-21.01 Кам`янка Бузька 21.07-21.08 Сілець 21.22-21.23 Воля Холоївська 21.32-21.33 Вузлове 21.41-21.42 Радехів 21.55-21.56 Стоянів 22.18.
     
    Поїзд №6045 Тернопіль – Львів           
    До Класного розкладом, Красне 18.24-18.25 Куткір 18.30-18.31 Полтва 18.35-18.36 Задвір'я 18.41-18.42 Полониця 18.47-18.48 Залуги 18.54-18.55 Борщовичі 18.59-19.00 пл.1460Км 19.03-19.04 Підбірці 19.12-19.13 Підзамче 19.20-19.23 Б.п.1479 Км 19.29 Львів 19.33.
     

  • 13.10.2016. Поїзд №702/701 Львів – Чернівці – Львів буде курсувати чинним розкладом відправленням із Львова з 14.10.2016 щоденно крім середи, відправленням із Чернівців з 15.10.2016 щоденно, крім четверга.

  • 12.10.2016.  16.10.2016 частково змiнюється розклад поiзда Нр 6096 Львiв-Здолбунiв Пас. вiдправленням Iз Львова 16.10 до Красного згiдно розкладу,Красне 19.21-19.53 Утишкiв 19.58-19.59 Петричi 20.02-20.03  Закомарне 20.07-20.08 Ожидiв 20.14-20.15 Кути 20.20-20.21 Заболотцi 20.29-20.30 Понiнковиця 20.35-20.36 Броди 20.43-20.44 Радивилiв 20.53-20.54 Пл.58км 20.59-21.00 Михайлiвка 21.05-21.06 Гаi Ситенськi 21.09-21.10 Рудня 21.16-21.17 Турки 21.22-21.23 Верба 21.27-21.28 Пти4а 21.31-21.33 Пiдлужжя 21.37-21.38 Кам'яниця 21.42-21.43 Дубно 21.49-21.50 Мирогоща 21.56-21.57 Мокре 22.02-22.03 Заруддя 22.06-22.07 Озеряни 22.13-22.14 Квiтневе 22.18-22.19 Ульбарiв 22.22-22.23 Глинськ Загура 22.26-22.27 Миколи Приходька 22.33-22.34 Бл.П.142км 22.35-22.36 Здолбунiв Пас. 22.42.

  • 30.09.2016. З технічних причин відміняється курсування приміських поїздів:
    6253/6256 Тернопіль –Ходорів – Тернопіль в доби 3,5 жовтня 2016
    6273/6276 Тернопіль –Ів-Пусте– Тернопіль в добу 6 жовтня 2016
    6244/6241 Тернопіль – Ланівці – Тернопіль відправленням із Тернополя 1,3,5 жовтня 2016 із Ланівців 2,4,6 жовтня 2016
    № 6271/6274 Тернопіль –Заліщики– Тернопіль в добу  4 жовтня 2016

  • 29.09.2016. 1,2 жовтня частково змiнюються розклади руху примiських поiздiв:
    поiзд НР 6095 Здолбунiв-Львiв До Руднi-По4аiвськоi згiдно розкладу, Рудня-По4аiвська 14.42-14.56 Гаi Ситенськi 15.02-15.03 Михайлiвка 15.06-15.07 Пл. 58 Км 15.12-15.13 Радивилiв 15.18-15.19 Броди 15.28-15.29 Пониковиця 15.34-15.35 Заболотцi 15.42-15.43 Кути 15.50-15.51 Ожидiв 15.56-15.57 Закомарне 16.02-16.03 Петри4i 16.08-16.09 Утишкiв 16.12-16.13 Красне 16.20-16.36, Далi Згiдно Розкладу. Поiзд Нр 6041 Тернопiль-Львiв До Красного Розкладом,Красне 15.36-15.40 Куткiр 15.45-15.46 Полтва 15.50-15.51 Задвiр'я 15.56-16.10 Полониця 16.15-16.16 Залуги 16.22-16.23 Борщови4i 16.26-16.27 Пл. 1460км 16.30-16.31 Пiдбiрцi 16.38-16.39 Пiдзам4е 16.45-16.47 Б/П 1479км 16.52 Львiв 16.57

  • 26.09.2016. З технічних причин відміняється курсування приміських поїздів:
    № 6279/6272 Тернопіль –Ів-Пусте– Тернопіль відправленням із Тернополя 26 вересня 2016 з Іване-Пуст 27 вересня 2016
    № 6253/6256 Тернопіль –Ходорів – Тернопіль в добу 27.09.2016
    № 6271/6274 Тернопіль –Заліщики– Тернопіль в добу  28.09.2016

  • 23.09.2016. Змінюється розклад руху приміських поїздів:
    Нр. 6096 Львiв - Здолбунiв-Пас вiдправленням iз Львова з 24/09-16 по 30/09-16 до Красного згiдно розкладу, далi красне 19.21-19.53 Утiшкiв 19.58-19.59, Петри4i 20.02-20.03, Закомар'я 20.07-20.08, Ожидiв 20.14-20.15, Кути 20.20-20.21, Заболотцi 20.29-20.30, Пониковиця 20.35-20.36, Броди 20.43-20.44, Радивилiв 20.53-20.54, Пл.58 Км. 20.59-21.00, Михайлiвка 21.05-21.06, Гаi Ситенськi 21.09-21.10, Рудня 21.16-21.17, Турки 21.22-21.23, Верба 21.27-21.28, Пти4а 21.31-21.33, Пiдлужжя 21.37-21.38, Кам'яниця 21.42-21.43, Дубно 21.49-21.50, Мирогоща 21.56-21.57, Мокре 22.02-22.03, Заруддя 22.06-22.07, Озеряни 22.13-22.14, Квiтневе 22.18-22.19, Ульбарiв 22.22-22.23, Глинськ Загура 22.26-22.27, Миколи Приходька 22.33-22.34 Бл.П. 142 Км. 22.35-22.36, Здолбунiв-Пас. Прибуття 22.42

  • 20.09.2016. Ззмінюється розклад руху приміських поїздів
    Поїзд №6037 Тернопiль-пас. – Львів  відправленням із Тернополя в доби 23, 27 вересня 2016 об 08.28 Тернопiль-ТП 08.32 Біла 08.36-08.37 Глибочок-великий 08.42-08.43 Курівці 08.48-08.49 Цебрів 08.54-08.55 Озерна 09.04-09.22 Ярчівці 09.30-09.31 Тустоголови 09.36-09.37 Зборiв 09.41-09.43 Метенів 09.47-09.48 Плугів 09.51-09.52 Зарваниця 09.58-09.59 Злочiв 10.07-10.09 Ясенівці 10.12-10.13 Княже 10.17-10.18 Скваржава 10.24-10.25 Красне 10.38-10.39 Куткір 10.44-10.45 Полтва 10.49-10.50 Задвір'я 10.54-10.55 Полониця 11.00-11.01 Залуги 11.07-11.08 Борщовичі 11.11-11.12 пл.1460 Км 11.15-11.16 Підбірці 11.23-11.24 Підзамче пас. 11.30-11.32 Б.п.1479 Км 11.38 прибуття Львів 11.42.
    Поїзд №6061 Ходорів – Львів відправленням із Ходорова з 24 вересня по 22 жовтня 2016 включно до Старого Села розкладом, далі Старе Село 05.34-05.39 пл,22 км 05.45-05.46 Давидів 05.51-05.56 Сихів 06.06-06.07 Зубрівська 06.10-06.11 Персенківка 06.17-06.18 Коновальця 06.23-06.26  Городоцька 06.29-06.32 прибуття Львів 06.37
    Поїзд №6065 Ходорів – Львів   відправленням із Ходорова з 24 вересня по 22 жовтня 2016 включно до Глібович розкладом, далі Глібовичі 06.07-06.10 пл,33 км 06.16-06.17 Підмонастир 06.21-06.22 пл.28 км 06.28-06.29 Старе Село 06.32-06.33 пл,22 км 06.40-06.41 Давидів 06.45-06.46 Сихів 07.00-07.02 Зубрівська 07.05-07.06 Персенківка 07.12-07.22 Коновальця 07.27-07.29 Городоцька 07.33-07.34 прибуття Львів 07.40.

  • 14.09.2016. З 01.09.2016 по 30.09.2016  по ст. Рівне змінюється розклад приміських поїздів: 6335/6336 Здолбунів-Удрицьк буде відправлятись зі станції Рівне  о 17.41. 6389/6390 Горинь-Здолбунів буде прибувати о 17.40.

  • 09.09.2016. З технічних причин відміняється курсування приміських поїздів:
  • № 6271/6274 Тернопіль –Заліщики– Тернопіль в добу  19.09.2016
  • № 6277/6270 Тернопіль –Заліщики– Тернопіль відправленням із Тернополя  19.09.2016 відправленням  із Заліщик 20.09.2016
  • № 6273/6276 Тернопіль –Ів-Пусте– Тернопіль в доби 12, 17.09.2016
  • № 6279/6272 Тернопіль –Ів-Пусте– Тернопіль відправленням із Тернополя 13,17 вересня 2016 з Івано-Пуст 14,18. вересня  2016
  • № 6253/6256 Тернопіль –Ходорів – Тернопіль в добу 13.09.2016
  • № 6255/6252 Тернопіль –Ходорів – Тернопіль відправленням із Тернополя 18.09.2016 із Ходорова 19.09.2016
  • № 6244/6241 Тернопіль – Ланівці – Тернопіль відправленням із Тернополя 14.09.2016 із Ланівців 15.09.2016

  • 23.08.2016.
    • Відновлюється курсування приміських поїздів №6320/6393 Ковель Сарни відправленням із Ковеля та Сарн з 23.08.16
    • 28.08.2016 частково змiнюється розклад руху примiського поiзда НР 6095 Здолбунiв - Львiв Вiдправленням Iз Здолбунова 28/08 До Руднi Дiю4им Розкладом, Далi Рудня 14.42-14.56 Гаi Ситенськi 15.02-15.03 Михайлiвка 15.06-15.07 Пл.58 Км 15.12-15.13 Радивилiв 15.18-15.19 Брожи 15.28-15.29 Понiнковиця 15.34-15.35 Заболотцi 15.42-15.56 Кути 16.03-16.04 Ожидiв 16.09-16.10 Закомарне 16.15-16.16 Петричi 16.21- 16.22 Утишкiв 16.25-16.26 Красне 16.34-16.36 далi дiючим розкладом.
  • 19.08.2016.
    • Затримка приміських поїздів
      • ст. Лавочне: прибуття №6188, №6506, №6502, №6508 по +20хв.
      • відправлення із ст. Лавочне №6166 +20 хв.
      • 20, 21.08.2016 затримка ст.Чоп прибуття №6507 +20хв
      • 20.08.2016 ст. Мукачево прибуття №6187, по +20хв
      • 21.08.2016 с. Мукачево: прибуття №6501 по +20хв.
      • 20.08.2016 ст. Батьово: відправлення 6578 +20хв.
      • ст. Солотвино прибуття №6578 +20хв.
    • 20.08.2016 зняти з обігу №6517 на дільниці Львів-Мукачево
    • 21.08.2016 зняти з обігу №6187 на дільниці Львів-Мукачево. №6188, №6506 на дільниці Мукачево-Львів.

  • 25.07.2016. Продовжується відміна курсування приміських поїздів №6320/6393 Ковель Сарни відправленням із Ковеля та Сарн по 31.08.16 включно

  • 12.08.2016. На чисельні звернення пасажирів змінюється розклад приміського поїзда №6406 Iвано-Франкiвськ – Яремче відправленням із Івано-Франківська з 17/08-2016 об 09.45 (замість 9.22), Бистриця 09.50-09.51 Хриплин 09.55-09.57 Дружба 10.05-10.06 Браткiвцi 10.11-10.13 Дачник 10.17-10.18 Тисменичани 10.25-10.26 Цуцилів 10.31-10.32 Тарновиця 10.40-10.42 Надвiрна 10.53-10.55 Лоєва 11.16-11.17 Любіжня 11.28-11.29 Делятин 11.34-11.36 Дора 11.44-11.46 прибуття Яремче 11.53.

  • 08.08.2016.
    • Відміняється курсування поїздів №954/953 Чернівці – Вижниця відправленням із Чернівців в доби 09, 11 серпня 2016 відправленням із Вижниці в доби 10,12 серпня 2016.
    • Відміняється курсування поїзда №6178/6179 Стрий – Моршин – Стрий відправленням із Стрия та Моршина з 15.08.2016.
    • Відміняється курсування поїзда №6413/6414 Ів.Франківськ - Ходорів - Ів.Франківськ в добу 12.08.2016.

  • 05.08.2016. Відміняється курсування приміських поїздів № 6466/6465-6464/6463 Коломия – Чернівці – Коломия відправленням із Коломиї (об 12.31) та Чернівців (об 12.47) в добу 07 серпня 2016.

  • 03.08.2016. З технічних причин відміняється курсування наступних приміських поїздів
    • №6273/6276 Тернопіль-Ів-Пусте в доби 02,06 серпня 2016
    • №6253/6256 Тернопіль-Ходорів в добу 05 серпня 2016
    • №6255 Тернопіль-Ходорів в добу 03 серпня 2016
    • №6252 Ходорів-Тернопіль в добу 04 серпня 2016
    • №6244 Тернопіль-Ланівці відправленням із Тернополя 02, 06 серпня 2016
    • №6241 Ланівці-Тернопіль відправленням із Ланівців 03, 07 серпня 2016
    • №6271/6274 Тернопіль-Заліщики відправленням в добу 04 серпня 2016
    • №6277 Тернопіль-Заліщики відправленням в добу 04 серпня 2016
    • №6270 Заліщики-Тернопіль відправленням в добу 05 серпня 2016
    • №6279 Тернопіль-Ів-Пусте в доби 04 серпня 2016
    • №6272 Ів-Пусте-Тернопіль в добу 05 серпня 2016
    • 03 та 04 серпня зняти з обігу приміськи поїзди НР 6062 сполученням Львів-Ходорів, 6073 сполученням Ходорів-Львів
    • Відмінити приміські поїзда в доби 09, 10, 11, 12 серпня 2016. № 6072, 6062, 6066, 6070 сполученням Львів-Ходорів
    • В добу 09 серпня 16р. №6073, 6069 сполученням Ходорів-Львів;
    • в добу 10, 11, 12 серпня 2016р. №6061, 6065, 6073, 6069 сполученням Ходорів-Львів
    • в добу 13 серпня 2016р. №6061, 6065 сполученням Ходорів-Львів

  • 25.07.2016. Відміняється курсування приміських поїздів №6320/6393 Ковель Сарни відправленням із Ковеля та Сарн починаючи з 26.07.16 по 09.08.16 включно.

  • 07.07.2016. 8 липня поiзд нр 6354 сполученням Ковель-Могиляни поiзд нр 6283 сполученням Шепетiвка-Рiвне нр 6284 сполученням Рiвне-Могиляни нр 6285 Могиляни-Рiвне пропустити через пiвденний парк ст Здолбунiв без зупинки.

  • 05.07.2016. З технічних причин xастково змінюється розклад руху поїзда нр 6528 Мукачево-Сянки вiдправленням iз Мукачевого з 05/07-16 до вiдмiни до ст.Чоп без змiн далi Чоп-пас 18.39-18.54 Струмкiвка 19.11-19.16 Ужгород 19.32-19.46 далi без змiн відміняється курсування поїздів.

  • 02.07.2016. З технічних причин відміняється курсування поїздів
    6466/6465-6464/6463 Коломия-Чернівці-Коломия відправленням із Коломиї (о 12.31) та Чернівців (о 12.47) в доби 03, 09, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 липня.

  • 25.06.2016. З технічних причин відміняється курсування поїздів
    6375/6376 Ковель-Ягодин в доби 25, 26, 27, 28 червня.
    6326/6323 Сарни-Олевськ відправленням із Сарн з 25, 26, 27 червня, відправленням із Олевська з 26, 27, 28 червня курсувати не буде.

  • 24.06.2016. З технічних причин відміняється курсування поїздів
    6412/6413 Ів-Франківськ-Ходорів-Ів-Франківськ в доби 25, 26 червня.
    6452/6451 Коломия-Заліщики-Коломия в добу 27 червня.
    6441/6442 Коломия-Рахів-Коломия в добу 28 червня.

  • 24.06.2016. З технічних причин відміняється курсування поїздів
    6273/6276 Тернопіль-Іван-Пусте в доби 24, 26 червня.
    6253/6256 Тернопіль-Ходорів-Тернопіль в доби 25, 27 червня.

  • 15.06.2016. В зв’язку з виконанням ремонту колії в добах 24, 29, 30 червня поїзд нр 6253/6256 Тернопіль-Ходорів-Тернопіль прослідує тільки до ст Рогатин і зворотно на дільниці Рогатин-Ходорів в ходу не буде.

  • 15.06.2016. 21, 22, 23, 24 червня
    Поїзди нр 6021 нр 6023 сполученням Львів-Сянки нр 6020 нр 6022 сполученням Сянки-Львів з обігу зняти на дільниці Львів-Сянки в ходу не будуть. Поїзд нр 6019 Львів-Сянки прослідує до ст. Сянки своїм розкладом зворотно розкладом поїзда нр 6024.

  • 15.06.2016. У звязку із виконанням ремонту непарної колії перегону Більче-Стрий 16 червня 2016 року очікуване запізнення поїздів:
    • Ст Львів - нр 6188 +4 нр 828 +11 хв 6014 + 6 хв 6012 + 10 хв
    • Ст Лавочне- нр 6189/6507+9 хв нр 829 нр 6157 по + 6 хв нр 6165 + 7 хв
    • Ст Ужгород – нр 829 + 6 хв
    • Ст Трускавець – нр 6013 + 6 хв
    • Ст Чоп – нр 6507 + 10 хв
    • Ст Мукачево - нр 6157+ 8 хв
    • Ст Стрий – нр 6013 6157 829 6014 по + 6 хв нр 6165 + 7 хв нр 6188 +4 хв нр 6112 +10 хв

  • В зв’язку з змінами у розкладі руху приміських поїздів пересадки пасажирів з поїзда нр 6189 на поїзд нр 6084 по ст Стрий не передбачається.

  • Поїзд нр 6011/6012 Львів-Трускавець-Львів пропустити тільки до ст Стрий і зворотно на дільниці Стрий-Трускавець в ходу не буде.

  • 14.06.2016. Починаючи з 16 червня 2016 року кожного четверга відміняється курсування поїзду №6305/6308 сполученням Ковель - Ізов - Ковель.
  • 07.06.2016. 11, 14, 17 червня Поїзди нр 6021 нр 6023 сполученням Львів-Сянки нр 6020 нр 6022 сполученням Сянки-Львів з обігу зняти на дільниці Львів-Сянки в ходу не будуть. Поїзд нр 6019 Львів-Сянки прослідує до ст. Сянки своїм розкладом зворотно розкладом поїзда нр 6024.
  • 02.06.2016. В зв’язку з наданням «вікон» для виконання середнього ремонту колії перегону Ходорів-Рогатин в добах 8,10,13 червня поїзд нр 6253/6256 Тернопіль-Ходорів-Тернопіль прослідує тільки до ст Рогатин і зворотно на дільниці Рогатин-Ходорів в ходу не буде.
  • 02.06.2016. 6, 7 червня Поїзди нр 6021 нр 6023 сполученням Львів-Сянки нр 6020 нр 6022 сполученням Сянки-Львів з обігу зняти на дільниці Львів-Сянки в ходу не будуть. Поїзд нр 6019 Львів-Сянки прослідує до ст. Сянки своїм розкладом зворотно розкладом поїзда нр 6024.

  • 23.05.2016. В добах 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30 травня
    • Поїзд № 6333\6334 сполученням Здолбунів – Удрицьк прослідує зміненим розкладом, Здолбунів відпр. 11.40 Рівне 12.06 -12.47, далі згідно діючого розкладу, з однохвилинною зупинкою по всіх з\п.
    • Поїзд № 6335\6336 сполученням Здолбунів – Удрицьк прослідує зміненим розкладом, Здолбунів відпр. 16.55, Рівне 17.20 -17.37, далі згідно діючого розкладу, з однохвилинною зупинкою по всіх з\п.
    • Поїзд № 6358 сполученням Луцьк – Здолбунів прослідує до ст. Рівне згідно діючого розкладу і по обороту поїздом № 6361 на час відправлення зі ст. Рівне 17.30 згідно діючого розкладу.
    • Поїзд № 6383 сполученням Красне - Рівне прослідує до ст. Рівне згідно діючого розкладу, далі розкладом по поїзда№6353 відправленням зі ст. Рівне 8-53 згідно діючого розкладу.
    • На дільниці Здолбунів - Рівне поїзди №6358, 6361,6384,6353, в ходу не будуть.
  • 23.05.2016. В добах 21,22,23,24,25,26,27,28,29,30 травня
    • Поїзд № 6341/6342 сполученням Сарни - Здолбунів прослідує до ст. Рівне згідно діючого розкладу, і по обороту П № 6330 на час відправлення зі ст. Рівне 07.20 Решуцьк 07.38-07.39 Любомирськ 08.00-08.01 Костопiль 08.21-08.22 Моквин 08.42-08.44 Малинськ 09.01-09.03 Немовичi 09.20-09.21 Сарни 09.43. з однохвилинною зупинкою по всіх з\п.
    • На дільниці Здолбунів - Рівне поїзди № 6329, 6342 в ходу не будуть.
  • 13.05.2016. 17, 18, 19, 20 травня поїзди нр 6009/6010 сполученням Львів-Трускавець прослідує до станції Стрий та зворотньо на дільниці Стрий-Трускавець в ходу не буде.
    Поїзд нр 6134/6133 сполученням Самбір-Стрий прослідує до ст. Дрогобич та зворотньо на дільниці Стрий-Дрогобич в ходу не буде.

  • 13.05.2016. В зв’язку з проведенням ремонтних робіт змінюється розклад руху приміських поїздів з 16.05.16 по 13.06.16
  • Поїзд №6031 Злочiв – Львів відправленням із Золочева з 17.05 по 05.06.2016 об 05.51 Ясенівці 05.56-05.57 Княже 06.01-06.02 Скваржава 06.08-06.09 Красне 06.20-06.21 Куткір 06.26-06.27 Полтва 06.31-06.32 Задвір'я 06.36-06.37 Полониця 06.42-06.43 Залуги 06.49-06.50 Борщовичі 06.53-06.54 пл.1460 км 06.57-06.58 Підбірці 07.04-07.05 Підзамче 07.10-07.12 Б.п.1479 км 07.18 прибуття Львів 07.23
  • Поїзд №6031 Злочiв – Львів відправленням із Золочева з 06.06 по 13.06.2016 об 06.02 Ясенівці 06.07-06.08 Княже 06.12-06.13 Скваржава 06.19-06.20 Красне 06.31-06.33 Куткір 06.38-06.39 Полтва 06.43-06.44 Задвір'я 06.49-06.50 Полониця 06.55-06.56 Залуги 07.02-07.03 Борщовичі 07.06-07.07 пл.1460 км 07.10-07.11 Підбірці 07.17-07.18 Підзамче пас. 07.24-07.26 Б.п.1479 км 07.32 прибуття Львів 07.37
  • Поїзд № 6037 Тернопiль-пас. – Львів відправленням із Тернополя в доби 19, 23, 27.05 та 3, 5, 7, 9, 11, 13.06.16 до Озерної згідно розкладу, Озерна 09.04-09.20 Ярчівці 09.28-09.29 Тустоголови 09.34-09.35 Зборiв 09.39-09.41 Метенів 09.45-09.46 Плугів 09.49-09.50 Зарваниця 09.56-09.57 Злочiв 10.05-10.07 Ясенівці 10.10-10.11 Княже 10.15-10.16 Скваржава 10.22-10.23 Красне 10.35-10.36 Куткір 10.41-10.42 Полтва 10.46-10.47 Задвір'я 10.51-10.52 Полониця 10.57-10.58 Залуги 11.04-11.05 Борщовичі 11.08-11.09 пл.1460Км 11.12-11.13 Підбірці 11.20-11.21 Підзамче пас. 11.27-11.29 Б.п.1479 км 11.35 прибуття Львів 11.39
  • Поїзд №6091 Здолбунів пас. – Львів відправленням із Здолбунова з 06.06 по 13.06.2016 до Красного розкладом, Красне 06.36-06.42 Куткір 06.47-06.48 Полтва 06.52-06.53 Задвір'я 06.58-06.59 Полониця 07.04-07.05 Залуги 07.11-07.12 Борщовичі 07.15-07.16 пл.1460 км 07.19-07.20 Підбірці 07.27-07.28 Підзамче пас. 07.34-07.36 Б.п.1479Км 07.40 прибуття Львів 07.45.

  • 13.05.2016. 16, 17, 18, 19, 20, 21 травня поїзди нр 6021 нр 6023 сполученням Львів-Сянки нр 6020 нр 6022 сполученням Сянки-Львів з обігу зняти на дільниці Львів-Сянки в ходу не будуть. Поїзд нр 6019 Львів-Сянки прослідує до ст. Сянки своїм розкладом зворотно розкладом поїзда нр 6024.

  • 06.05.2016. 10, 11, 12, 13, 14 травня поїзди нр 6021 нр 6023 сполученням Львів-Сянки нр 6020 нр 6022 сполученням Сянки-Львів з обігу зняти на дільниці Львів-Сянки в ходу не будуть. Поїзд нр 6019 Львів-Сянки прослідує до ст. Сянки своїм розкладом зворотно розкладом поїзда нр 6024.

  • 21.04.2016. Призначається приміський поїзд №6178/6179 Стрий – Моршин – Стрий відправленням із Стрия та Моршина з 24/04-2016 наступним розкладом : Поїзд №6178 Стрий – Моршин відправлення із Стрия об 09.20 Миртюки 09.31-09.32 Станківці 09.39-09.40 Довге-Морш. 09.44-09.45 прибуття у Моршин об 09.50. Поїзд №6179 Моршин – Стрий відправлення із Моршина об 10.50 Довге-Морш. 10.55-10.56 Станківці 11.00-11.01 Миртюки 11.08-11.09 прибуття у Стрий об 11.20.

  • 18.04.2016.
  • 20 21 22 квітня Очікуване запізнення поїздів
    • Ст Львів - нр 6188 +4 нр 828 +11 хв 6014 + 6 хв 6012 + 10 хв
    • Ст Лавочне- нр 6189/6507+6 хв нр 829 нр 6157 по + 6 хв нр 828 +11 хв
    • нр 6165 + 7 хв
    • Ст Ужгород – нр 829 + 6 хв
    • Ст Трускавець – нр 6013 + 6 хв нр 741+ 20 хв
    • Ст Чоп – нр 6507 + 10 хв
    • Ст.Мукачево - нр 6157+ 8 хв
    • Ст Стрий – нр 6011 6013 6189 6157 829 6014 по + 6 хв нр 6165 + 7 хв нр 6188 +4 хв нр 6112 +10 хв
    • В зв’язку з змінами у розкладі руху приміських поїздів пересадки пасажирів з поїзда нр 6189 на поїзд нр 6084 по ст Стрий в добах 21 22 23 квітня не передбачається
    • Поїзд нр 6011/6012 Львів-Трускавець-Львів пропустити тільки до ст Стрий і зворотно на дільниці Стрий-Трускавець в ходу не буде

  • 18.04.2016. 21 25 26 27 квітня Поїзди нр 6021 нр 6023 сполученням Львів-Сянки нр 6020 нр 6022 сполученням Сянки-Львів з обігу зняти на дільниці Львів-Сянки в ходу не будуть. Поїзд нр 6019 Львів-Сянки прослідує до ст. Сянки своїм розкладом зворотно розкладом поїзда нр 6024

  • 29.03.2016. Відміняється приміський поїзд № 6466/6465-6464/6463 КОЛОМИЯ - ЧЕРНІВЦІ - КОЛОМИЯ відправленням із Коломиї(о 12.31) та Чернівців(о 12.47) в доби 1,2,3 квітня 2016

  • 04.03.2016. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • № 6595-6596 сполученням Королево -Хуст - Ужгород - Королево .- Ужгород - Королево в добу 06.03.16
    • № 5406-6573-6574 сполученням Королево -Хуст -Дяково - Виноградово - Королево в добу 07.03.16р
    • № 6576-6585 сполученням Королево -Солотвино - Королево в добу 09.03.16р
    • № 6412/6413 Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Ходорова в доби 5, 6 березня 2016
    • № 6466/6465-6464/6463 Коломия – Чернівці – Коломия відправленням із Коломиї (об 12.31) та Чернівців (об 12.47) в доби 5, 6 березня 2016
    • Відміняється курсування в добу 07.03.2016 приміських поїздів № 5401-6572-6591-6592 Королево – Дяково – Королево – Ужгород – Королево
    • Призначається курсування в добу 09.03.2016 приміських поїздів № 5401-6572-6591-6592 Королево – Дяково – Королево – Ужгород – Королево
  • 23.02.2016. Змінюється розклад руху вантажно-пасажирського поїзда № 954/953 сполученням Чернівці-Вижниця. Починаючи з 24.02.2016р і до відміни вантажно-пасажирський поїзд № 954/953 Чернівці - Вижниця буде слідувати до ст. Завалля згідно діючого розкладу Завалля 21.36-21.46, Вашківці 22.01-22.09, Іспас 23.03-23.05, Вижниця 23.23.

  • 16.02.2016. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • №6403/6404 Івано-Франківськ – Рахів – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Рахова в добу 18 лютого 2016
    • № 6412/6413 Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Ходорова в доби 19 20,21 лютого 2016
    • № 6466/6465-6464/6463 Коломия – Чернівці – Коломия відправленням із Коломиї (об 12.31) та Чернівців (об 12.47) в доби 19,20,21 лютого 2016

  • 27.01.2016. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • № 6412/6413 Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Ходорова в доби 06, 07 лютого 2016
    • № 6466/6465-6464/6463 Коломия – Чернівці – Коломия відправленням із Коломиї (об 12.31) та Чернівців (об 12.47) в доби 06, 07 лютого 2016

  • 27.01.2016. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • № 6273/6276 Тернопіль - Іване-Пусте - Тернопіль на 10.02.2016 і 24.02.2016
    • № 6253/6256 Тернопіль - Ходорів - Тернопіль на 03.02.2016 і 17.02.2016
  • 06.01.2016. Відміняється приміський поїзд № 645/6451 КОЛОМИЯ - ЗАЛІЩИКИ - КОЛОМИЯ в добу 11.01.2016

  • 30.12.2015. Призначаються поїзди:
    • 1. Фірмовий денний швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 753 Київ – Львів відправленням з Києва 30 та 31.12.2015 розробленим розкладом Київ-Пас. 12.10, Коростень 13.55-13.56, Здолбунів-Півд. 16.45 прибуттям Львів о 18.30.
    • 2. Зворотно регіональний експрес №754 Львів – Київ відправленням із Львова 30 та 31.12.2015 розробленим розкладом о 19.30, Здолбунів-Півд. 21.59, Коростень 01.18-01.19, прибуттям Київ-Пас 02.55.
  • 30.12.2015. Зміни у розкладі приміського поїзда № 6109 Львів-Держкордон відправленням із Львова з 01.01.2015 до відміни об 08.40 5-й Парк 08.48-08.50 Рудно 08.54-08.55 Мшана 09.10-09.11 Затока 09.21-09.22 Городок-львівськ 09.32-09.33 Родатичі 09.47-09.48 Судова Вишня 10.01-10.02 Мостиська-1 10.28-10.29 Мостиська-2 10.41-11.04 прибуття Держкордон 11.14.

  • 20.10.2015. Зміни у розкладі приміських поїздів.
    • Починаючи з 22.10.2015р і до відміни поїзд №954/953 Вижниця - Чернiвцi буде слідувати наступним розкладом:
      Вижниця 04.23
      Iспас 04.43-04.45
      Вашкiвцi 05.37-05.45
      Завалля 05.58-06.00
      Неполокiвцi 06.08-06.10
      Лужани 06.23-06.33
      Мамаївцi 06.42-06.43 Чернiвцi-пiвніч.
      06.54-06.55 Чернiвцi 07.00;
    • Починаючи з 22.10.2015р і до відміни поїзд №957/958 Стефанешти - Чернiвцi буде слідувати наступним розкладом:
      Стефанешти 05.07
      Веренчанка 05.24-05.26
      Кiцмань 05.48-05.50
      Лужани 06.10-06.12
      Мамаївцi 06.21-06.28
      Чернiвцi-пiвніч.
      06.39-06.40
      Чернiвцi 06.46.
  • 18.09.2015. Призначення приміського поїзда № 6185/6186 Стрий – Лавочне - Стрий. Із можливістю пересадки по ст. Стрий на поїзд №6012 Трускавець – Львів:

  • 08.09.2015. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • № 6253/6256 Тернопіль –Ходорів – Тернопіль в доби 10, 15, 18, 22 вересня 2015
    • №6242/6243 Тернопіль – Ланівці – Тернопіль в доби 11, 16, 17 вересня 2015

  • 01.07.2015. Відновлюється курсування приміського поїзда:
    • № 6580/6593 Королево – Солотвино – Королево відправленням із Королево та Солотвино з 01/07-2015

  • 01.07.2015. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • № 6412/6413 Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Ходорова в доби 03, 04, 05 липня 2015
    • № 6466/6465-6464/6463 Коломия – Чернівці – Коломия відправленням із Коломиї (об 12.16) та Чернівців (об 12.58) в доби 03, 04, 05 липня 2015

  • 10.06.2015. Зміни в розкладі приміських поїздів:
    • З 12/06-15 до відміни відкривається однохвилинна зупинка по з/п Задорожна поїздам № 6009, № 6011, № 6013 сполученням Львів – Трускавець.
    • Відміняється курсування приміського поїзда № 6253/6256 Тернопіль –Ходорів – Тернопіль в доби 14, 18, 21, 25, 28 червня 2015
    • продовжується маршрут курсування приміського поїзда № 6526 Чоп - Сянки до ст. Турка відправленням із Чопа з 14/06-2015 по п’ятницях та неділях та встановлюється наступний розклад руху. Поїзд №6526 Чоп – Турка від ст. Чоп до ст. Сянки діючим розкладом, далі Сянки 20.58-21.00, Соколики 21.14-21.15, Яблонька 21.28-21.29, прибуття Турка 21.38. По всіх з/п однохвилинна зупинка. Зворотно склад електропоїзда відправити із ст. Турка до ст. Сянок затилковим поїздом № 7631 Турка – Сянки відправлення із Турки з 14/06-2015 по п’ятницях та неділях об 22.15, Яблонька 22.25, Соколики 22.35, прибуття Сянки 22.50.

  • 27.05.2015. Відновлюється курсування приміських поїздів:
    • № 6406/6405 Івано-Франківськ –Яремче – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Яремче з 27.05.2015
    • № 6412/6413 Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Ходорова з 29.05.2015
    • № 6445/6446 Коломия – Ворохта – Коломия відправленням із Коломиї з 27.05.2015 із Ворохти з 28.05.2015 до відміни

  • 21.05.2015. Відновлюється курсування приміських поїздів:
    • № 6577-6578-6589 Королево –Батьово – Королево – Сотвино - Королево з 22.05.2015

  • 18.05.2015. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • № 6412/6413 Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Ходорова з 22.05.2015 до відміни
    • № 6577-6578-6589 Королево –Батьово – Королево – Сотвино - Королево з 19.05.2015 до відміни.
    • № 6445/6446 Коломия – Ворохта – Коломия відправленням із Коломиї з 18.05.2015 із Ворохти з 19.05.2015 до відміни
    • № 6406/6405 Івано-Франківськ –Яремче – Івано-Франківськ відправленням із Івано-Франківська та Яремче з 18.05.2015 до відміни

  • 17.04.2015. Відміняється курсування приміських поїздів:
    • №6271/6274 Тернопіль - Заліщики - Тернопіль в доби 22, 24, 27, 29 квітня 2015 р.
    • №6353/6256 Тернопіль - Ходорів - Тернопіль в доби 21, 23, 28, 30 квітня 2015 р.

  • 16.04.2015. Тимчасова відміна: в добах 18 і 19 квітня 2015 р. поїзд №6405/6406 Ів.Франківськ-Яремче-Ів.Франківськ в ходу не буде.

  • 08.04.2015. Відмінено:
    • - З 14.04.2015р: приміський поїзд № 6326/6325 - 6325/6326 Сарни - Олевськ-Сарни
    • - З 14.04.2015р: приміський поїзд № 6573/6574 - 6574/6573 Солотвино - Хуст - Королево - Дяково - Королево
    • - 11 та 12.04.2015р: приміський поїзд № 6466/6465 - 6464/6463 Коломия - Чернівці - Коломия

  • 12.01.2015. Зміни. Проводиться корегування розкладу руху приміських поїздів на ділянці Делятин-Рахів.:
    • - Починаючи з 01.02.2015р і до відміни: приміський поїзд № 6404/6403 Івано-Франківськ-Рахів до ст. Микуличин буде слідувати згідно книжки розкладу руху приміських поїздів, Микуличин 05.43-05.45, Ворохта 06.10-06.12, Вороненко 06.25-06.27, Ясиня 06.58-07.00, Рахiв 08.10
    • - Починаючи з 05.02.2015р і до відміни: приміський поїзд № 6404/6403 Рахів - Івано-Франківськ буде відправлятися з Рахова 14.40, Ясиня 15.49-15.51, Вороненко 16.22-16.24, Ворохта 16.37-16.39, Микуличин 17.04-17.06, далі без змін

  • 31.12.2014. Відмінено. На новорічні та різдвяні свята відміняється курсування таких приміських поїздів:
    • - №6375/6376 Ковель-Ягодин-Ковель в доби 03,04 січня 2015
    • - №6466/6465 Коломия-Чернівці-Коломия в доби 02,03,04,09,10,11 січня 2015
    • - №6435/6436 Коломия-Івано-Франківськ-Коломия в доби 02,03,04,09,10,11 січня 2015
    • - №6433/6434 Коломия-Івано-Франківськ-Коломия в доби 03 січня 2015
    • - №6431/6432 Коломия-Івано-Франківськ-Коломия в доби 04 січня 2015

  • 15.12.2014. Тимчасова відміна: в добах 18 і 19 грудня 2014 р. поїзд №6271/6274 прослідує тільки до ст. Чортків і зворотно на дільниці Чортків - Заліщики в ходу не буде.
  • 11.12.2014. Змінено графік курсування наступних приміських поїздів:
    • №6123 Львів - Мостиська-2 відправленням зі Львова з 16.12.2014 о 21:15, 5-ий парк 21:23-21:24, Рудно 21:30-21:31, Мшана 21:45-21:46, Затока 21:56-21:57, Городок 22:08-22:09, Судова Вишня 22:42-22:43, Мостиська-1 23:05-23:06, прибуття у Мостиська-2 23:20.
    • №6106 Шкло - Львів відправленням із Шкла з 16.12.2014 до Затоки без змін, далі Мшана 7:00-7:01, Рудно 7:14-7:15, 5-ий парк 7:19-7:21, прибуття у Львів 7:30.
  • 28.11.2014. Відміняється курсування наступних приміських поїздів з 28.11.2014 до відміни по вівторках, середах, п'ятницях та суботах:
    • №6603/6604 Хмільник - Виноградів - Хмільник - Іршава
    • №6621 Іршава - Хмільник - Виноградів
    • №6608 Виноградів - Хмільник
    • №6609/6610 Хмільник - Виноградів - Хмільник
  • 26.11.2014. Відміняється зупинка по з/п "Зелений гай" з 01.12.2014 по 31.03.2015 включно наступним поїздам:
    • №6271 Тернопіль - Заліщики
    • №6270 Заліщики - Тернопіль
    • №6279 Тернопіль - Іване-Пусте
    • №6276 Іване-Пусте- Тернопіль

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2016. Всі права застережено.

Сайт працює на: Powered by Debian GNU/Linux Powered by Apache HTTP Server Powered by PHP Hypertext Preprocessor Powered by MySQL Database Powered by Typo3 CMF
Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу