Делятин - розклад поїздів :: Львівська залізниця

Розклад руху приміських поїздів через станцію Делятин

Маршрут приб. зп. відпр.Примітка
6444 Делятин - Коломия 18:43
6403 Івано-Франківськ - Рахів 05:31 9 05:40 з 9 грудня тимчасово відміняється зупинка по ст. Дружба.
06, 07 лютого ходу не буде
6402/6401 Яремче - Івано-Франківськ 05:37 2 05:39 15 лютого ходу не буде
6446 Ворохта - Коломия 06:20 35 06:55
6441 Коломия - Рахів 09:16 2 09:18
6405 Івано-Франківськ - Яремче 10:12 2 10:14 13, 15 лютого ходу не буде
6406 Яремче - Івано-Франківськ 12:31 2 12:33 13, 15 лютого ходу не буде
6404 Рахів - Івано-Франківськ 17:07 2 17:09 з 9 грудня тимчасово відміняється зупинка по ст. Дружба.
06, 07 лютого ходу не буде
6443 Коломия - Делятин 18:30
6442 Рахів - Коломия 21:36 28 22:04
6445 Коломия - Ворохта 21:50 12 22:02
6410/6409 Івано-Франківськ - Яремче 22:20 2 22:22 14 лютого ходу не буде
© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2019