Розклад поїзду №6189/6507 :: Львівська залізниця

Поїзд №6189/6507 Львів - Чоп-Пас.

6 липня пересадку з 6189 на 6084 по ст. Стрий не передбачено
з 02.07.2018 р. вносяться зміни в розклад
Львів 14.00 Скнилів 14.10-14.11 Оброшин 14.17-14.18 Глинна-Наварія 14.26-14.27 Пустомити 14.30-14.31 Семенівка 14.35-14.36 Щирець-2 14.41-14.42 Щирець-1 14.44-14.45 Дмитрія 14.49-14.50 Черкаси Дн. 14.54-14.55 Задорожна 14.59-15.00 Миколаїв-Дністр. 15.06-15.07 Пісочна 15.14-15.15 Більче 15.22-15.23 П`ятничани 15.26-15.27 Угерсько 15.31-15.32 Стрий 15.40-15.50 Конюхів 15.58-15.59 Гірне 16.04-16.05 Любинці 16.10-16.11 Ниж. Стинава 16.15-16.16 Ниж.Синьовидне 16.20-16.21 Верх.-Синьовидне 16.27-16.28 Сколе 16.38-16.40 Гребенів 16.50-16.51 Тухля 17.02-17.03 Славське 17.16-17.18 Тернівка 17.25-17.26 Лавочне 17.32-17.34 Опорець 17.39-17.40 Бескид 17.45-17.46 з.п. 1640 км 17.56 Скотарське 18.00-18.03 Гукливий 18.08-18.09 Воловець 18.16-18.18 Яблунів 18.26-18.27 Занька 18.34-18.35 з.п. 1663 км 18.42-18.43 Вовчий 18.51-18.52 Сасівка 18.57-18.58 Неліпино 19.01-19.02 Свалява 19.06-19.08 Драчино 19.12-19.13 Пасіка 19.16-19.17 Карпати 19.20-19.21 Чинадієво 19.25-19.26 з.п. Чинадієве 19.29-19.30 Кольчино 19.33-19.34 Мукачево-Прилад. 19.38-19.39 Мукачеве 19.42-20.57, далі діючим розкладом.
Пункт Час прибуття
Львів 14:16
Скнилів 14:26 1 14:27
Оброшин 14:33 1 14:34
Глинна-Наварія 14:42 1 14:43
З.п. Пустомити 14:46 1 14:47
Семенівка 14:51 1 14:52
Щирець-2 14:57 1 14:58
Щирець-1 15:00 1 15:01
Дмитрія 15:05 1 15:06
Черкаси-Льв. 15:10 1 15:11
Задоріжна 15:16 1 15:17
Миколаїв-Дніст. 15:23 1 15:24
Пісочне 15:31 1 15:32
Більче-Вол. 15:39 1 15:40
Пятничани 15:44 1 15:45
Угерсько 15:50 1 15:51
Стрий 15:59 10 16:09
Конюхів 16:18 1 16:19
Гірне 16:25 1 16:26
Любинці 16:30 1 16:31
Стинава Нижня 16:35 1 16:36
Нижнє-Синьовидне 16:40 1 16:41
Верхньосинєвидне 16:47 1 16:48
Сколе 16:59 2 17:01
Гребенів 17:11 1 17:12
Тухля 17:24 1 17:25
Славське 17:38 2 17:40
Тернівка 17:47 1 17:48
Лавочне 17:54 2 17:56
З.п. Опорець 18:01 1 18:02
Бескид 18:07 1 18:08
З.п.1639.2 КМ 18:14 1 18:15
З.п.1641 КМ 18:18
Скотарське 18:22 3 18:25
Пл. Гукливий 18:29 1 18:30
Воловець 18:36 2 18:38
З.п. Яблунів 18:44 1 18:45
Занька 18:50 1 18:51
З.п.1663 КМ 18:57 1 18:58
Вовчий 19:04 2 19:06
З.п. Сасівка 19:11 1 19:12
З.п. Неліпіно 19:15 1 19:16
Свалява 19:20 1 19:21
З.п. Драчини 19:25 1 19:26
З.п. Пасіка 19:29 1 19:30
З.п. Карпати 19:33 1 19:34
Чинадієве 19:38 1 19:39
Пл. Чинадієве(Зп) 19:42 1 19:43
Кольчине 19:46 1 19:47
Мукачево-Прилад 19:51 1 19:52
Мукачево 19:55 62 20:57
Мукачево Перев. 21:02 1 21:03
Ключарки 21:08 1 21:09
Страбичеве 21:16 1 21:17
Баркасове 21:24 1 21:25
Пл. Рівне(Зп) 21:28 1 21:29
З.п.1727.8 КМ 21:33 1 21:34
Батьово-Пас. 21:38 2 21:40
Пл. Свобода 21:44 1 21:45
Есень 21:50 1 21:51
Пл. Есень(Зп) 21:54 1 21:55
З.п. Мінеральне 21:59 1 22:00
Чоп-Перев. 22:04 1 22:05
Чоп-Пас. 22:08
© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2018