Шукати
 
Працевлаштування

Укладання Єдиного договору

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Єдине вікно путівок

 • Внутрішній ринок праці
 • Львівська залізниця у Facebook

Відео та Фоторепортаж

 

Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

 • Електронний документообіг вантажних перевезень
 • Кімнати відпочинку
 • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
 • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

11.12.2018 17:17

Будинок побуту Львівської залізниці у 2019 році може збільшити обсяги та розширити асортимент своїх виробів

Близько 18 тис. штук сигнальних жилетів та 190 тис. пар рукавиць загалом пошиють у цьому році для потреб залізничних підрозділів Львівської...

10.12.2018 18:26

У локомотивному депо Мукачево Львівської залізниці завершено капітальний ремонт першого електровоза ВЛ-11М

Восени цього року локомотивне депо Мукачево успішно пройшло атестацію на виконання капітального ремонту електровозів ВЛ-11, а вже на...

08.12.2018 13:09

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт зазнає тимчасових змін графіку руху приміських поїздів

У зв’язку з проведенням робіт із капітального ремонту колії на перегонах Підвисоке–Потутори, Товсте–Торське, а також на станціях Дубно та...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Спорт

Робітнича спартакіада. Змагання з волейболу.

Львівська залізниця вирішуючи важливі техніко-економічні проблеми, не забуває і про соціальні. Турбота про колектив магістралі, дітей залізничників та пенсіонерів є постійною, цілеспрямованою протягом усіх років незалежності України. Керівництво залізниці спільно з дорожнім комітетом профспілки вважають своїм обов'язком забезпечити людей праці квартирами, належним медичним, культурним обслуговуванням, добрим відпочинком і оздоровленням. В тому числі належна увага приділяється фізкультурі і спорту.

Під егідою магістралі працює дорожній спортивний клуб "Локомотив" і ще декілька спортивних клубів на залізничних вузлах, які за роки свого існування виховали немало відомих спортсменів. На спортивних спорудах займається біля 3000 чоловік. Щорічно проводяться робітничі Спартакіади.

На протязі останніх років багато спортсменів з різних видів спорту Львівської залізниці увійшли до лідерів світової спортивної еліти. Приклад цього - бронзова медаль на XXVII Олімпійських іграх 2000р. в Сіднеї, завойована Андрієм Федчуком - бокс; срібна медаль на Чемпіонаті світу 2001р. в місті Белфаст, Ірландія, завойована Володимиром Колесником - бокс; срібна медаль на Чемпіонаті світу 2001р. в місті Соткамо, Фінляндія, завойована Сергієм Ватюком, він же став володарем шести рекордів Європи , завоювавши золоту медаль на чемпіонаті Європи серед ветеранів 2002р. з пауерліфтінгу; срібна медаль на Чемпіонаті світу 2002р. в місті Різа, Німеччина, завойована Інною Оробець - пауерліфтінг, бронзова медаль на Чемпіонаті Європи серед кадетів 2002р. в місті Ніцца, Франція, завойована Ігорем Шемечко - важка атлетика. Пятнадцять спортсменів виконали норматив майстра спорту міжнародного класу, а три з них отримали звання "заслужений майстер спорту України" , (Андрій Федчук, Володимир Колесник - бокс, Олег Жур - культуризм) всі вони входять в перший склад національних збірних команд України. Найбільшою і найголовнішою спортивною подією 2002р. були ІІІ всеукраінські молодіжні ігри. В фінальній частині їх в складі збірних команд областей прийняло участь понад двадцять спортсменів-залізничників, вісім з яких стали призерами. Майстер спорту України Ліза Бочкарьова в складі збірної команди України з велоспорту з 15 вересня 2002 року виїхала в Італію на багатоденну велогонку, після якої прийме участь в Чемпіонаті світу, який проходитиме в Бельгії.

Завойованим медалям передувала велика кропітка робота в нових сучасних режимах тренерів, Заслужених тренерів України Івана Данилишина - бокс, Миколи Чабана - пауерліфтінг, Олега Павленко - велоспорт, тренерів Ярослава Мартинюка - важка атлетика, Василя Оробця - пауерліфтінг, Валерія Романенкова та Ігоря Поповича - велоспорт.

«Дорожній фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив»

Львівська залізниця завжди була і залишається соціально-орієнтованою і має давні традиції заохочення своїх працівників до здорового способу життя тож відокремлений підрозділ «Дорожній фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» запрошує Вас зміцнити здоров’я,розвинути силу духу, покращити настрій, підвищити працездатність на наших спортивних майданчиках.

У нашому клубі пропонуємо Вам:

 • відкритий футбольний майданчик
 • 2 ігрових зали ( бадмінтон,волейбол,баскетбол, міні-футбол,танці, східні єдиноборства, настільний теніс)
 • тренажерні зали (чоловічий та жіночий)
 • зал боксу
 • спортивний зал ( фітнес,оздоровчо-лікувальна гімнастика, дитяча гімнастика)

У клубі працюють

 • роздягальні
 • гардероб
 • душові

У ВП ДФСК «Локомотив» можна здійснити оплату через касовий апарат.

Запрошуємо працівників профспілки приєднатись до занять фізичною культурою та спортом та посприяти залученню до цих занять працівників Львівської залізниці та членів їх сімей.

Наша адреса:

м. Львів, вул. Федьковича, 30
час роботи  з понеділка по неділю з 8.00 до 22.00 без вихідних та без обіду

телефон

226-52-62

телефон/факс

226-37-39

електронна адреса
Lotus Notes

Л_ФСК_Локомотив_кадри

Тренажерний зал

Бокс

Зал Дзюдо

Роздягальні

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2018. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу