Шановні колеги-залізничники, щиро вітаю Вас із Днем Незалежності України!

Понад три десятиліття тому здійснилися споконвічні прагнення українців – бути господарями своєї землі. Тривалий і складний шлях до мети засвідчив невмирущу волю нашого народу мати свою державність, національні символи, бути рівним серед вільних народів Європи і світу.
Своє 31-річчя незалежна Україна змушена зустрічати у жорстокій боротьбі за мир і свободу. Омріяну Незалежність як і впродовж багатьох поколінь сьогодні захищають кращі сини та доньки України, серед яких багато і наших колег-залізничників. Честь і шана воїнам, які боронять рідну землю, вічна пам’ять і слава Героям, які полягли у цій боротьбі.
З початком повномасштабної війни Укрзалізниця продовжила роботу і фактично стала другим фронтом, якого не очікував ворог. Сьогодні залізничники продовжують рятувати людей, забезпечувати стабільне функціонування економіки країни, посилювати її обороноздатність. За цю самовіддану працю працівників українських магістралей заслужено вважають «Залізними людьми».
Вітаючи із величним державним святом, яке об’єднує нас у прагненні до єдності і мирного життя, хочу щиро подякувати усім Вам, шановні колеги-залізничники, за професіоналізм, витримку, щоденну працю і стійкість до будь-яких випробувань. За те, що Ви монолітно і цілеспрямовано доводите, що залізниця була, є і буде надійною опорою держави, а колектив – «Залізною родиною», якій під силу виконання найскладніших завдань.
Нехай на цьому нелегкому шляху не міліє джерело нашої відданості і любові до рідної землі, а почуття високої відповідальності і наша наполеглива праця будуть запорукою щасливого майбутнього незалежної країни та її народу.

З повагою

Юрій ІЩУК,
директор виконавчий регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця»