Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
Замовлення квитків on-line

 • Внутрішній ринок праці
 • Львівська залізниця у Facebook
Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Прикарпатський експрес

 

 • Електронний документообіг вантажних перевезень
 • Кімнати відпочинку
 • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
 • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

28.01.2022 14:31

Татарів (Буковель), Ясіня, Микуличин, Яремче та Ворохта: топ-5 станцій АТ «Укрзалізниця» із найбільш динамічно зростаючим пасажиропотоком

Після запуску нового графіка перевезень з 12 грудня 2021 року, завдяки якому на захід України поїхало близько 10 нових поїздів, кількість...

28.01.2022 14:21

Львівська залізниця інформує про зміни у графіку та маршрутах руху приміських поїздів

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт на дільниці Володимир-Волинський – Ковель зазнає тимчасових змін маршрут та розклад руху...

27.01.2022 16:41

Львівська магістраль закликає водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху з урахуванням зимових погодних умов

Сьогодні, 27 січня, близько 1-ї години ночі на залізничному переїзді 18 км перегону Давидів – Сихів поблизу Львова сталася...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Обслуговування пасажирів на вокзалах та у поїздах на Львівській залізниці

У квиткових касах далекого сполучення вокзалів і станцій Львівської залізниці в пункті відправлення надаються основні послуги по оформленню проїзних документів в пасажирському місцевому, внутрішньодержавному, міждержавному та міжнародному сполученнях на проїзд пасажира в напрямку "туди", на зворотній шлях, на проїзд від станції пересадки, повернення плати за невикористані проїзні документи або не відправлений багаж, попередній прийом заявок на резервування місць у поїздах.

Вокзали Львівської залізниці: контактна інформація 

Львів

На вокзалі Львів, що розташований в місті Львові за адресою площа Двірцева, № 1, додатково надаються такі послуги:

Проживання в кімнатах відпочинку. Для проживання надаються ліжка в трьохмісній, двомісній, одномісній кімнатах, двомісній кімнаті типу "пів люкс", одномісній кімнаті типу "пів люкс", одномісній кімнаті типу "люкс".

 

На вокзалі працює багажне відділення з наданням усіх послуг по прийому, збереженню, видачі багажу, вантажобагажу. Також перевезенню багажу та вантажобагажу по наступних напрямках: 

 • Львів – Херсон, відправленням зі Львова по непарних понеділках або вівторках в п. № 110, із Херсона по парних вівторках або середах п. № 109. 
 • Львів – Запоріжжя, відправленням зі Львова по непарних середах або четвергах п. № 120, із Запоріжжя по непарних п'ятницях або суботах п. № 120 ;
 • Львів – Київ, відправленням зі Львова по понеділках та середах в п. № 142, із Києва по вівторках та четвергах п. № 49 ;
 • Львів – Одеса, відправленням зі Львова по понеділках в п. № 26, із Одеси по вівторках п. № 26.
 • Львів – Чернівці, відправленням зі Львова по перших та третіх п'ятницях в п. № 608, із Чернівців по перших та третіх неділях п. № 608.

Послуги багажного відділення

 • Попередній прийом багажу та вантажобагажу за одне місце 20,0 грн
 • Надання бірки або нанесення відпрвницького маркування на багаж (за 1 місце) 3,0 грн.
 • Видача письмових та складних довідок на прохання пасажирів та клієнтів по відпраці багажу та вантажобагажу:складання маршрутів з пересадкою: вартість проїзду та перевезення багажу (за 1 довідку) 5,0 грн
 • Надання відправникові багажу та вантажобагажу бланку-заявки (за один бланк-заявку) 3,0 грн.

В'їзд автомобілія: перебування його на території багажного відділення під час обслуговування клієнта

 • легковий автотранспортний засіб 10,0 грн
 • великогабаритний автотранспортний засіб 20,0 грн

Надання телеграми у випадках вини клієнта по неправильно вказаній адресі доставки багажу та вантажобагажу (за одну телеграму) 20,0 грн.

Використання багажного візка (за один візок гідравлічний) 15,0 грн.

Перевірка ваги багажу та вантажобагажу (за одне місце) 3,0 грн.

Повідомлення одержувача про прибуття на його адресу багажу чи вантажобагажу по пошті: телеграфом (за одне повідомлення) 6,0 грн.

Зберігання прибулого багажу та вантажобагажу понад встановлений термін за 1 місце на добу 30,0 грн.

Окантування багажу та вантажобагажу (за одне місце) 4,0 грн.

Вартість послуг цеху інформації та камер схову:

Послуги цеху інформації

 1. Видача письмової довідки (за 1 довідку) - 5,00 грн.

Послуги камер схову

 1. Зберігання ручної поклажі в стаціонарній камері схову (за 1 місце на добу) - 20,00 грн.
 2. Зберігання великогабаритної ручної поклажі в стаціонарній камері схову (за 1 місце на 1 добу) - 25,00 грн.
 3. Зберігання ручної поклажі в автоматичних камерах схову (до 2-х календарних діб) - 30,00 грн.
 4. Зберігання ручної поклажі в автоматичних камерах схову понад встановлений термін (за кожну наступну добу) - 20,00 грн.
 5. Примусове відкриття на прохання пасажира комірки автоматичної камери схову - 15,00 грн.
 6. Оформлення видачі речей з камери схову в разі втрати жетона - 40,00 грн.

 

Довідки з питань проїзду від ст. Львів та про послуги, що надаються на вокзалі, можна отримати за телефонами у Львові: 1505, 226-20-68, 226-15-95;
Телефони  каси міжнародного сполучення 226-19-03, кімнати відпочинку 226-20-65;
Телефон довідкового бюро приміського вокзалу: 226-10-06;
Телефон довідкового бюро міських квиткових кас: 226-52-76.

 

На вокзалі Львів в структурі сервісного обслуговування пасажирів функціонують заклади торгівлі та громадського харчування - єдина структура аналогічного виду діяльності, заснована на державній формі власності з високим степенем контролю якості обслуговування. Це ресторани, кафе, бари, буфети.

 

Залізниця, зважаючи на необхідність дотримання високого рівня культури обслуговування пасажирів і авторитету галузі, намагається забезпечити розвиток торговельної мережі з сучасними інтер`єрами та обладнанням, значна частина яких приваблює не тільки смачною кухнею, але й оновленим дизайном. Ви можете не тільки замовити сніданок, обід, вечерю, але й відсвяткувати урочисту для Вас подію.

Пропонуємо до Ваших послуг зал на 250 чоловік. Святкування весілля від 200-250грн/чол. Старовинний дизайн, Українська та Європейська кухні.

Батьківська хата пригостить Вас справжніми українськими закусками: сало, квашена капуста, українські ковбаси та багато іншого. Весь вечір для вас - "жива музика", справжні українські запальні музики.

На другому поверсі Вас чекатиме солодкий стіл, а також кава чай і завжди приємне обслуговування.

Під весілля - зал здається на одну добу до ранку. Для молодих окремий вхід із залу офіційних делегацій. Для молодят також можна замовити номер "Люкс" у кімнатах відпочинку.

Завітайте до нас!

Телефон для довідок: 226-68-69, 226-16-98.

Тернопіль

На вокзалі Тернопіль, який знаходиться в Тернополі за адресою площа Привокзальна, № 1, також працює Сервіс-центр, який надає широкий спектр послуг, а саме : доставка проїзних документів за вказаною пасажиром адресою, замовлення таксі, замовлення автомобіля для надання транспортних послуг по перевезенню вантажів, замовлення та бронювання місць у готелях міста, замовлення на обслуговування саунним комплексом, замовлення послуг носія, замовлення та проживання у кімнатах відпочинку на вокзалі, замовлення та користування конференцзалом, кімнатами для нарад і відпочинку, надання довідково-інформаційних послуг, замовлення квитків на авто та авіатранспорт. Сервіс-центр надає можливість громадянам здійснити розмову, в тому числі міжміську, по телефону, передати та прийняти факс, зробити ксерокопію документу, відсканувати документ для створення електронної копії, скористатися послугами мережі "Інтернет", роздрукувати кольоровий документ на струменевому принтері, записати компакт диск, відправити повідомлення по електронній пошті через мережу "Інтернет", заламінувати документи.

Окрім перерахованих послуг на вокзалі Тернопіль проводиться попередження про посадку пасажира на станції відмінній від вказаної у проїзному документі, надання довідково-інформаційних послуг, послуг носіїв, оголошення по вокзальному радіо, продаж розкладу руху пасажирських поїздів через ст. Тернопіль на діючий графік руху поїздів, продаж розкладу руху багажних вагонів через ст. Тернопіль, надання послуг по прийому, зберіганню та видачі багажу і вантажобагажу, проживання транзитних пасажирів у кімнатах відпочинку у споруді "Блоку допоміжних споруд" з наданням додаткових послуг для проживаючих по користуванню телевізором, комплектом для прасування одягу, набором для приготування чаю і кави доставка комплексного сніданку.

Повну інформацію по питаннях проїзду від ст. Тернопіль та можливість отримання послуг можна отримати за телефонами в Тернополі: 1505, 0 (352) 27-22-46, 27-23-77 (Сервіс-центр).

Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород

На інших вокзалах залізниці спектр послуг, що надаються, менший. На всіх вокзалах залізниці надаються послуги по прийому, збереженню та відправленню багажу, послуги довідково-інформаційні, на більшості вокзалів працюють стаціонарні камери зберігання ручної поклажі, на вокзалах Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Чоп, Ужгород, Ковель, Коломия, станціях Рахів, Яремча, Вадул-Сирет працюють кімнати відпочинку з наданням додаткових послуг.

Інформацію про порядок проїзду пасажирськими та приміськими поїздами від вокзалів Львівської залізниці можна отримати безпосередньо за телефонами довідкових бюро вокзалів:

 • в Рівне - 0 (362) 42-23-75, черговий по вокзалу - 42-20-49;
 • в Луцьку - 1505, 0 (332) 23-22-75;
 • в Івано-Франківську - 1505, 0 (342) 21-22-23;
 • в Чернівцях - 0 (372) 59-21-90 (цілодобово), 24-29-24, 59-28-46 (в будні з 8-00 до 17-00;
 • в Ужгороді - 0 (312) 69-29-62.

Вокзал Ужгород пропонує 5 кімнат відпочинку:
4 кімнати "Пів люкс" та 1 кімната "ЛЮКС"
.

Послуги Рівненської дирекції залізничних перевезень

Перелік_послуг_та_ціни_з_29.10.2019.pdf

Ціни_з_25.04.19р__1_ст_.pdf

Ціни_з_25.04.19р__квітень_.pdf

Перелік_послуг_та_ціни_з_25.10.18.xls

Перелік_цін_з_28.07.2020.xlsx

Перелік_цін_з_28.07.2020.pdf

Мукачево

Телефон довідкового бюро у Мукачеві +380 (3131) 2-20-52

На вокзалі працює багажне відділення з наданням усіх послуг по прийому, збереженню, видачі багажу, вантажобагажу.

Послуги багажного відділення:

 1. Окантування багажу (вантажобагажу) - 4,60 грн.
 2. Надання відправникові багажу (вантажобагажу) бірки - 3,00 грн.
 3. Нанесення відправницького маркування на багаж (вантажобагаж) - 3,00 грн.
 4. Заповнення бланку-заяви відправнику багажу (вантажобагажу) - 2,00 грн.
 5. Зберігання прибулого багажу (вантажобагажу) понад встановлений термін (одне місце за добу) - 5,10 грн.
 6. Повідомлення одержувача про прибуття на його адресу багажу (вантажобагажу) по пошті, телеграфом - 4,00 грн.
 7. Повідомлення одержувача про прибуття на його адресу багажу (вантажобагажу) по телефону (за одне повідомлення) - 1,50 грн.
 8. Навантаження та вивантаження багажу (вантажобагажу) одного місця вагою від 165 до 300 кг. - 7,00 грн.
 9. Перевірка ваги багажу (вантажобагажу) на вимогу клієнта - 2,80 грн.
 10. Використання багажного візка - 4,00 грн.

Послуги інформації:

 1. Видача письмових довідок - 3,50 грн.
 2. Оголошення по вокзальному радіо на прохання пасажира (за одне слово) - 1,50 грн.

Послуги камер схову:

 1. Зберігання ручної поклажі в стаціонарній камері зберігання – 6,00 грн.
 2. Зберігання великогабаритної ручної поклажі - 7,80 грн.

На вокзалі працюють платні туалети - 2,00 грн. за 1 особу.

Ресторани

На Львівській залізниці в структурі сервісного обслуговування пасажирів на вокзалах та поїздах функціонують заклади торгівлі та громадського харчування – єдина структура аналогічного виду діяльності, заснована на державній формі власності з високим степенем контролю якості обслуговування. Це вагони – кафе, які курсують у складі пасажирських потягів, та ресторани, кафе, бари, буфети на вокзалах станції Львів, Івано-Франківськ, Коломия.

Залізниця, зважаючи на необхідність дотримання високого рівня культури обслуговування пасажирів і авторитету галузі, намагається забезпечити розвиток торговельної мережі з сучасним інтер'єрами та обладнанням.

У складі потягів Львівської залізниці курсують вагони-кафе, значна частина, яких приваблює не тільки смачною кухнею, але й оновленим дизайном. В дорозі Ви можете не тільки замовити сніданок, обід, вечерю. Для пасажирів, які з якоїсь причини не мають змоги відвідати вагон-кафе, за бажанням замовлені страви доставлять у купе пасажирського вагону, запропонують чайну продукцію та напої

Вагони-кафе курсують у потягах: № 86/87 Львів – Новоолексіївка, №110/109 Львів – Херсон, № 88/87 Ковель – Новоолексіївка, №83/84 Ковель – Одеса, 43/44 Івано-Франківськ – Київ, № 117/118 Чернівці – Київ, № 99/100 Ужгород – Київ.

Популярність вокзальних ресторанів залізниці зростає з кожним роком.

Крім звичного обслуговування відвідувачів ,ресторани Львівської залізниці надають послуги з проведення фуршетів, банкетів, презентацій, тематичних вечірок.

Ресторан вокзалу Львів
м. Львів, пл. Двірцева,1
тел. 0 (32) 238-83-12, 226-68-69, 226-16-98
працює: 11:00-23:00 год.
кухня: українська, європейська
кількість місць: 200.

Ресторан вокзалу Коломиї
м.Коломия, вул.Крипякевича, 13
працює: 10.00-23.00 год.
кухня: українська
кількість місць: 50.

Фірмові поїзди

Для забезпечення належного рівня обслуговування пасажирів на залізниці експлуатуються фірмові поїзди та групи вагонів в складах поїздів відповідно першого та другого класу.

Фірмові поїзди першого класу:
№ 91/92 Львів - Київ;

Фірмові поїзди другого класу:
№ 26/25 Львів – Одеса;
№ 43/44 Івано-Франківськ – Київ;
№ 84/83 Ковель – Одеса;
№ 88/87 Ковель – Новоолексіївка;
№ 98/97 Ковель – Київ;
№ 99/100 Ужгород – Київ;
№ 118/117 Чернівці – Київ;
№ 142/141 Львів – Київ;
№ 143/144 Івано-Франківськ – Київ.

Реклама

Пасажирське господарство Львівської залізниці пропонує новий вид рекламних послуг - розміщення та розповсюдження Вашої реклами на вокзалах та в вагонах пасажирського господарства залізниці.

Пропонуємо Вашій увазі можливі місця розміщення реклами, які надаються підрозділами господарства:

 • розміщення інформаційних матеріалів (буклети, підбілетники, листівки, плакати) в пасажирських поїздах (вагони: купейний, СВ, плацкартний, загальний), в поїздах приміського та місцевого сполучення;
 • розміщення зовнішньої реклами (на рекламних конструкціях залізниці: щитах 3х6, "Сіті-Лайтах" 1.2х1.8, еліт панно 1.0х0.7) на вокзалах.

З питань співробітництва або для отримання більш детальної інформації (пасажиропотік, кількість поїздів, регіон покриття, тощо), звертайтесь за телефонами до відділу реклами Львівської залізниці: 0 (32) 226-48-20, 226-45-96, 226-46-60 (факс), 226-47-86, або безпосередньо:

 • Львів : вокзал - 0 (32) 226-15-64
  пасажирське вагонне депо - 0 (32) 226-74-46
 • Тернопіль : вокзал - 0 (35) 227-23-55
 • Рівне : вокзал - 0 (36) 226-35-54
 • Чернівці : вокзал - 0 (37) 259-26-45
  пасажирське вагонне депо - 0 (37) 259-64-86
 • Чоп : вокзал - 0 (31) 271-25-70
 • Ів.Франківськ : вокзал - 0 (34) 221-34-47
 • Ужгород : вокзал - 0 (31) 269-25-44
  пасажирське вагонне депо - 0 (31) 269-25-66

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2022. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу