Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
Замовлення квитків on-line

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook
Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Прикарпатський експрес

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

28.01.2022 14:31

Татарів (Буковель), Ясіня, Микуличин, Яремче та Ворохта: топ-5 станцій АТ «Укрзалізниця» із найбільш динамічно зростаючим пасажиропотоком

Після запуску нового графіка перевезень з 12 грудня 2021 року, завдяки якому на захід України поїхало близько 10 нових поїздів, кількість...

28.01.2022 14:21

Львівська залізниця інформує про зміни у графіку та маршрутах руху приміських поїздів

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт на дільниці Володимир-Волинський – Ковель зазнає тимчасових змін маршрут та розклад руху...

27.01.2022 16:41

Львівська магістраль закликає водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху з урахуванням зимових погодних умов

Сьогодні, 27 січня, близько 1-ї години ночі на залізничному переїзді 18 км перегону Давидів – Сихів поблизу Львова сталася...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Видача технічних умов

ПОРЯДОК
видачі технічних умов, погодження проєктної документації та визначення готовності об’єктів будівництва щодо прийняття в експлуатацію в регіональній філії «Львівська залізниця»

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
З 01.11.2020 встановлено новий порядок видачі технічних умов, погодження проєктної документації та визначення технічної готовності об’єктів будівництва інфраструктури залізничного транспорту щодо прийняття в експлуатацію при будівництві, реконструкції, капітальному ремонті та технічному переоснащенні об’єктів будівництва.

Для видачі технічних умов та проведення комісійного обстеження ЗАМОВНИКАМ слід звертатись із заявою до керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» з питань:
Визначення місця примикання під’їзних колій, реконструкції, технічного переоснащення наявних під’їзних колій або будівництва нових під’їзних колій Замовника до колій регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» або до під’їзних колій власника у разі його згоди (далі – Примикання до ІЗТ);
Нового будівництва Замовником залізничних переїздів, технологічних проїздів, мостів, шляхопроводів, тунелів, залізничних колій, станцій та роз’їздів (далі – Об’єкт будівництва ІЗТ);
Перетину Замовником залізничних колій та земель залізничного транспорту лініями електропередачі й зв’язку, нафто-, газо-, продуктопроводами, водопроводами й іншими наземними і підземними пристроями (далі – Перетин ІЗТ);
Нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту або технічного переоснащення вантажних рамп, засобів очищення та переміщення вагонів (на фронті навантаження або вивантаження на під’їзних та станційних коліях, майданчиках), засобів ваговимірювальної техніки, споруд для огляду вантажів на відкритому рухомому складі, пристрої та споруди для екіпірування рухомого складу, вантажних складів та інших споруд (далі – Об’єкт будівництва окремих споруд ІЗТ);
Нового будівництва Замовником на землях залізничного транспорту комунікацій (водо-, нафто-, газопроводи, каналізації, лінії зв’язку та електропередач, теплотраси й інші види комунікацій) (далі – Об’єкт будівництва комунікацій);

 У листі-зверненні має бути вказано бажане місце виконання та вид робіт з прив’язкою до залізниці (перегін, км, ПК або станція, переїзд тощо). До листа додається пакет завірених Замовником документів (перелік документів наведено нижче).

 

ПЕРЕЛІК РЕКОМЕНДОВАНИХ ДОКУМЕНТІВ
ДЛЯ РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ УМОВ (далі – ТУ)

1. Правовстановлюючі документи Замовника, а саме: свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, довідка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (копії, завірені печаткою Замовника).
2. Правовстановлюючі документи на земельну ділянку, яку планує використати Замовник, та майно (будівлі, колії, складські приміщення тощо).
3. Ситуаційний план із зазначенням місця примикання проєктованої колії або будівництва окремих споруд на під’їзній колії, або місця перетину.
4. Письмова згода власника на примикання до наявної під’їзної колії, за умови примикання до інших під’їзних колій.
5. Містобудівні умови та обмеження2 забудови земельної ділянки, які надають відповідні уповноважені органи містобудування та архітектури у випадках, визначених Законами України «Про архітектурну діяльність» та «Про регулювання містобудівної діяльності».
6. Фотофіксація місця Примикання (із нанесеною датою фотографування).
7. Відомості щодо обсягів перевезень на розрахункові терміни (на другий та п’ятий рік експлуатації).
8. Технічні умови сторонніх організацій (копії, завірені печаткою Замовника) (за необхідності).
У разі Перетину надають документи, зазначені в пунктах 1, 3 та 8.

За результатами розгляду листа-звернення керівництвом регіональної філії надається доручення щодо видачі ТУ дирекціям залізничних перевезень (згідно територіальної приналежності), або службі колії (з питань Перетину ІЗТ згідно з п.3.28 Правил технічної експлуатації залізниць України).
Дирекція залізничних перевезень (служба колії) організовує проведення комісії по обстеженню місця та можливості виконання робіт, а також погодження проекту ТУ та їх видачу після оплати Замовником рахунків відповідно до наданих послуг.
Розвиток наявних і будівництво нових станцій залізниць та інших об’єктів залізничного транспорту у зв’язку з будівництвом або реконструкцією під’їзних колій проводять власники цих колій за свій рахунок (відповідно до ст. 10 та 21 Закону України «Про залізничний транспорт»).
 Якщо у проєкті ТУ передбачена передача майна на баланс Філії по закінченні об’єкта будівництва, передачу майна здійснюють відповідно до встановленого в АТ «Укрзалізниця» порядку.
Замовник може розпочинати будівельні роботи в межах земель Філії лише після попереднього отримання дозволу керівництва Філії.
ТУ є підставою для розроблення проєктної документації.
Зміни до ТУ можуть бути внесені за згодою Замовника.

 

ПОГОДЖЕННЯ ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Замовник листом звертається до підрозділу, що видав ТУ (дирекції залізничних перевезень, чи регіональної філії) стосовно розгляду та погодження проєктної документації та надає її в чотирьох примірниках.
Проєктну документацію пропонується розробляти підрозділами АТ «Укрзалізниця» або іншими організаціями, що мають досвід роботи з проєктування залізничних об’єктів та мають у своєму складі фахівців з відповідними кваліфікаційними сертифікатами відповідно до порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування, з урахуванням вимог містобудівної документації та вихідних даних і дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.ПОГОДЖЕННЯ ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Замовник листом звертається до підрозділу, що видав ТУ (дирекції залізничних перевезень, чи регіональної філії) стосовно розгляду та погодження проєктної документації та надає її в чотирьох примірниках.
Проєктну документацію пропонується розробляти підрозділами АТ «Укрзалізниця» або іншими організаціями, що мають досвід роботи з проєктування залізничних об’єктів та мають у своєму складі фахівців з відповідними кваліфікаційними сертифікатами відповідно до порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування, з урахуванням вимог містобудівної документації та вихідних даних і дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

 

ВИЗНАЧЕННЯ ГОТОВНОСТІ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТА БУДІВНИЦТВА ІНФРАСТРУКТУРИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Після закінчення будівельних робіт, що виконані відповідно до вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію проводять відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461.
Після виконання повного обсягу робіт, передбачених проєктною документацією щодо Примикання до ІЗТ, Перетину ІЗТ, Об’єкта будівництва окремих споруд ІЗТ, Об’єкта будівництва ІЗТ, Замовник письмово повідомляє регіональну філію про закінчення робіт (надає копію повідомлення або дозволу залежно від класу наслідків (відповідальності), направляючи лист щодо проведення комісії з визначення технічної готовності до експлуатації об’єктів будівництва ІЗТ з копіями необхідних документів згідно з містобудівним законодавством (зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації або отриманий сертифікат відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
Після розгляду листа-звернення керівництво регіональної філії надає доручення дирекції залізничних перевезень на проведення комісійного огляду з визначення готовності об’єктів будівництва ІЗТ до прийняття в експлуатацію.

У випадку виявлення невідповідностей проєктної документації, порушення вимог ПТЕ залізниць України (відсутності технічних паспортів, відомостей перевірки габаритності обладнання і споруд, комісійно заповнених таблиць перевірок залежностей пристроїв СЦБ, виконавчих планів та повздовжніх профілів колійного розвитку й під’їзних колій, інструкцій про забезпечення безпечної експлуатації під’їзної колії) та інших нормативних документів, Робоча комісія дирекції залізничних перевезень складає акт недоліків та направляє його Замовнику для усунення.
Після усунення виявлених недоліків Замовник звертається до дирекції залізничних перевезень стосовно повторного комісійного обстеження об’єкта будівництва.

Зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації або отриманий сертифікат (відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»), затверджений акт технічної готовності до експлуатації об’єкта будівництва ІЗТ на відповідність вимогам затвердженої проєктної документації, стандартів, норм і правил, ПТЕ залізниць України та можливості здійснення операцій із залізничним рухомим складом є підставою для укладення з Замовником договору щодо здійснення операцій із залізничним рухомим складом.

 

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2022. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу