Логотип Львівської залізниці [1861]

Відділ рекламно-інформаційної діяльності

Фінансово-економічної служби

Львівська залізниця

Відділ рекламно-інформаційної діяльності фінансово-економічної служби

Об'єкти залізниці — широке поле діяльності для рекламного бізнесу

Щодня з вокзалів у поїздах вирушає понад 100 тисяч пасажирів. Ділові люди, відпускники, туристи і студенти – це величезна цільова аудиторія, на яку орієнтована реклама. У поїзді людина перебуває під значно меншим впливом інформаційних потоків, ніж удома чи офісі. Протягом тривалої поїздки пасажир обов'язково зверне увагу на рекламну інформацію, розташовану в міжвіконному просторі вагону.

Залізниця — це величезний комплекс з розвиненою інфраструктурою. У нього входять не лише транспортні засоби — поїзди та електрички, а й вокзали, станції, платформи приміських електропоїздів, привокзальні площі, касові зали, зали чекання... Тут застосовані різні види зовнішньої і транзитної реклами, а форма і вміст рекламних повідомлень можуть бути найрізноманітнішими. Ця різноманітність подиктована широтою аудиторії, яка користується всіма елементами залізничного комплексу. Важливо, що уся ця аудиторія легко і чітко ділиться на конкретні цільові групи.

Об'єкти залізничного комплексу відвідують не лише пасажири. Вокзали, касові зали, зали чекання, станційні платформи відвідують і люди, які нікуди не виїжджають: вони проводжають, зустрічають, планують поїздку та ін.

ДТГО Львівська залізниця пролягає в південно-західній частині України на території 7 мальовничих областей Карпат, Прикарпаття, Волині, де розташовані чисельні курортні зони та туристичні маршрути. За 140 років своєї діяльності магістраль стала високооснащеним державним підприємством, яке забезпечує гарантоване перевезення пасажирів і вантажів. На залізниці діє 354 станції, із них 252 відкриті для вантажних операцій. Перевезення пасажирів і вантажів забезпечує парк потужного рухомого складу. Завдяки географічному розташуванню, Львівська магістраль забезпечує перевезення пасажирів і експортно-імпортних вантажів між Сходом і Заходом, Північчю і Півднем, тому вона по праву називається головними воротами України в Європу. Залізничні сполучення з країнами Європи, СНД а також Балтії забезпечують 19 прикордонних переходів, які оснащені необхідною технікою для навантаження, перевантаження вантажів та перестановки вагонів.

 

Інформація по вокзалах

 

Львів

Найбільший вокзал Західної України. Розміщений в центральній частині міста. Зручний доїзд, перетин найбільших мереж транспорту.Наявність відділу Автобусної станції з відправленням по Україні і за кордон.

Площа касового залу 1300 м2. Тут переважно перебувають більшість прибуваючих і відбуваючих зі Львова пасажирів. Управління залізниці декларує 10-25 тис. Проданих квитків на день. Охоронні служби стверджують, що пропускна здатність Львівського вокзалу лежить в межах 30-50 тис. чоловік за добу (включно з приїзджаючими, проводжаючими, технічним персоналом та працівниками залізниці).

Тернопіль

Другий по велечині і значенню вокзал Західної України. Розташований в центрі міста. Зручний доїзд. Велике приміщення. Декларована кількість проданих квитків 5-15 тис. квитків на день. Пропускна задатність 20-25 тис. людей на добу.

Івано-Франківськ

Вузловий вокзал Західної України.Розташований в місці близькому до центру.Дирекція вокзалу декларує 6-10 тис. Квитків на добу Пропускна здатність вокзалу 15-18 тис. Пасажирів та відвідувачів протягом доби. З вокзалу проводиться відправлення поїздів по всій південно-західній частині України.

Чернівці

Великий вузловий вокзал західної України.Дирекція залу декларує значний зріст контактів на вихідні та святкові дні.Це зумовлюється розташуванням у місті одного з найбільших ринків в Україні.В пятницю , суботу та неділю кількість квитків, котрі продаються в касах зростає до 35-45 тис. За добу проти 5-12 тис. В звичайні будні дні.Загальна пропускна здатність 50 тис. І 20-22 тис за добу відповідно у вихідні та будні дні.З вокзалу також здійснються автобусні відправлення, що суттєво збільшує кількість контактів.

Рівне

Вокзал м. Рівне розташований в центрі міста. Зручний доїзд. Відвідуваність вокзалу не є рівномірною і в різний період коливається від 800 до 4000 відвідувачів на добу. З вокзалу здійснюється і відправлення автобусів, що теж збільшує кількість відвідувачів.

Касовий зал цього вокзалу є невеликий, тому більшість часу відвідувачі проводять в двох залах очікування. У більшому, де знаходиться в т.ч. і ресторан, розміщено екран.

Зал має площу 650 м2 і розрахований на 140 сидячих місць. Висота розміщення екрану 3,5м, хороший огляд.

Ужгород

Вокзал розташований у близькому до центра місці. Велике приміщення. Кількість проданих квитків коливається в межах 2-2,5 тис. за добу. Пропускна здатність вокзалу – 5-8 тисяч.

Екран розташовано у залі очікування , де також в безпосередній близькості розміщені каси. Оскільки, в залі розміщено кафетерій, тут завжди людно. Тут розміщено плазмовий екран. Висота – 4 метри.

Площа залу 700 м2. Розрахований на 180 сидячих місць, хороший огляд екрану з будь-якого місця.

Прес-центр

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Підписатись на новини
28.01.2022 14:31

Татарів (Буковель), Ясіня, Микуличин, Яремче та Ворохта: топ-5 станцій АТ «Укрзалізниця» із найбільш динамічно зростаючим пасажиропотоком

Після запуску нового графіка перевезень з 12 грудня 2021 року, завдяки якому на захід України поїхало близько 10 нових поїздів, кількість...

28.01.2022 14:21

Львівська залізниця інформує про зміни у графіку та маршрутах руху приміських поїздів

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт на дільниці Володимир-Волинський – Ковель зазнає тимчасових змін маршрут та розклад руху...

27.01.2022 16:41

Львівська магістраль закликає водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху з урахуванням зимових погодних умов

Сьогодні, 27 січня, близько 1-ї години ночі на залізничному переїзді 18 км перегону Давидів – Сихів поблизу Львова сталася...

Реклама
Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2022. Всі права застережено.

Сайт працює на:   Powered by Debian GNU/LinuxPowered by Apache HTTP ServerPowered by PHP Hypertext PreprocessorPowered by MySQL DatabasePowered by Typo3 CMF
Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу