Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
Замовлення квитків on-line

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook
Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Прикарпатський експрес

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

28.01.2022 14:31

Татарів (Буковель), Ясіня, Микуличин, Яремче та Ворохта: топ-5 станцій АТ «Укрзалізниця» із найбільш динамічно зростаючим пасажиропотоком

Після запуску нового графіка перевезень з 12 грудня 2021 року, завдяки якому на захід України поїхало близько 10 нових поїздів, кількість...

28.01.2022 14:21

Львівська залізниця інформує про зміни у графіку та маршрутах руху приміських поїздів

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт на дільниці Володимир-Волинський – Ковель зазнає тимчасових змін маршрут та розклад руху...

27.01.2022 16:41

Львівська магістраль закликає водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху з урахуванням зимових погодних умов

Сьогодні, 27 січня, близько 1-ї години ночі на залізничному переїзді 18 км перегону Давидів – Сихів поблизу Львова сталася...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Підвищення сервісу обслуговування пасажирів - вимога часу

Вокзал у Івано-Франківську
Вокзал у Тернополі

Останні роки II тисячоліття та сучасні роки III тисячоліття характеризуються покращенням рівня сервісу обслуговування пасажирів на вокзалах. Практично всі вокзали обласних центрів, великих залізничних вузлів, історичних районних міст набули оновленого вигляду.

В 1996-97 роках на місці старого Чернівецького вокзалу введено в дію приміський вокзал.

У 1998 році проведено реконструкцію головного вокзалу м. Львова. Проводиться реконструкція дебаркадера - 1, черга цієї будови буде завершена до Дня залізничника.

Проведені капітально - відновлювальні роботи з реставрації вокзалів на станціях: Рівне, Дрогобич, Тернопіль, Підволочиськ,Красне, Чернівці, Івано-Франківськ, Славське, Галич, Рогатин.

У поточному році будуть оновлені вокзали на станціях Червоноград, Коломия, Чоп.

Протягом 1998-99 р. реконструйовано 124 пасажирські платформи.

Оновлена колія - запорука швидкості та безпеки руху

Протягом останніх років на залізниці виконано великий обсяг робіт по оздоровленню колії і штучних споруд. Якщо за 1997-99 роки було проведено капітальний ремонт 403,2 км колії, то в 2000 році обсяг такого виду ремонту складає 500 км.

Роботи по капітальному ремонту колії виконуються спільними зусиллями колійників Львівської і п'яти залізниць України. На ремонті задіяно 7 колійно-машинних станцій з інших залізниць.

Станом на 10.07.2000 р. капітально відремонтовано 307.1 км колії з запровадженням нових технологій, замінено 253 комплекта стрілочних переводів на залізо-бетонних брусах при плані 450.

Розвиток ремонтної бази тягового рухомого складу

Розвитку ремонтної бази тягового рухомого складу на залізниці надається велика увага. В 1999 році в локомотивному депо Мукачево введено в експлуатацію новий цех підіймального ремонту електровозів постійного струму. Загальна площа цеху складає 7128 кв. м. У цеху змонтовані поточні лінії, встановлені сучасні верстати і обладнання для ремонту тягового рухомого складу. Цех розрахований на одночасний ремонт 3 електровозів і проведення щороку: ПР-3-24, ПР-2-48, ПР-1-467, ТО-3-563 електровозів.

У 2000 році розпочалась реконструкція моторвагонного депо Львів. Протягом 2 років будуть збудовані: ПР-1, ПР-2 і допоміжні цехи і дільниці. Програма щорічних ремонтів за видами складатиме: ПР-3-34, ПР-2-40, ПР-1-648, ТО-5193 секцій.

У поточному році буде введений в дію новий цех по ремонту тепловозів у локомотивному депо Чоп.

Українсько-польска співпраця по ремонту пасажирських вагонів

В 1993 році вагонне депо Ковель у стислі строки було перепрофільовано з вантажного на ремонт пасажирського рухомого складу. В депо діють 9 ремонтних цехів з необхідним обладнанням і парком верстатів для ремонту вузлів і механізмів, а також обладнання пасажирських вагонів. Щомісяця деповський ремонт тут проходять 20 вагонів, а єдину технічну ревізію - 18.

З початку березня 2000 року, згідно з угодою Укрзалізниці і ZNTK Бигдощ(Польща), в депо Ковель ведуться роботи з організації капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів за польською технологією.

Капітально - відновлювальний ремонт вагонів за технологією ZNTK дозволить продовжити термін експлуатації вагона на 15 років, зменшити витрати залізниці на придбання нового рухомого складу.

Пасажирське вагонне депо Львів - головне депо залізниці по забезпеченню пасажирських перевезеннь. Цілодобово тут готується в рейс 18 пасажирських составів, у т.ч. - 2 состава І-ї категорії. Депо переживає період реконструкції, тут готується відповідна база для проведення капітально-відновлювального ремонту вагонів випуску 70-х років.

Перспективні плани - в життя!

На залізниці продовжується виконання Державної програми електрифікації залізниць України. У липні 1998 року введена в експлуатацію 142-кілометрова дільниця Красне-Тернопіль-Підволочиськ. Наприкінці цього року було електрифіковано перегін Здолбунів - Рівне, що стало першим етапом переведення на електротягу напрямку Рівне - Ковель - Ягодин - Ізов. Роботи з електрифікації цього напрямку продовжуються.

Модернізація дільниць транспортних коридорів

Майже 800 км дільниць Львівської залізниці входять до складу міжнародних транспортних коридорів:

  • Крітський № 3: Берлін - Вроцлав - Пшемисль - Мостиська ІІ - Львів - Красне - Підволочиськ - Козятин - Київ.
  • Крітський № 5: Трієст - Любляна - Будапешт - Чоп - Львів.
  • Міжнародний транспортний коридор Гданськ (Балтійське море) - Одеса (Чорне море) - Ягодин - Ковель - Здолбунів.

У 1996 році проведена реконструкція електричної централізації стрілок і сигналів ст. Золочів. У 1997 році закінчено роботи з обладнання напрямку Чоп - Стрий - Львів - Красне - Тернопіль - Підволочиськ двокабельною лінією зв'язку з сучасною апаратурою ущільнення. В 1997-98 роках здійснено модернізацію пристроїв автоблокування на дільниці Підбірці - Красне. У 1995-98 роках електрифіковано 141,5 км двоколійної дільниці Красне - Тернопіль - Підволочиськ. У 1998 році проведена електрифікація дільниці Здолбунів - Рівне - 12,5 км.

Ведуться роботи з електрифікації Рівне - Ківерці - Ковель. У перспективі планується електрифікувати дільниці Ковель - Ягодин - Ізов - Лудин.

Вирішення соціальних питаннь

Не зважаючи на ще досить скрутне фінансове становище на залізниці одночасно з розвитком виробничої бази надається пріорітетне значення подальшому зміцненню соціальної сфери. Житловий фонд залізниці складає понад 1,5 млн. кв. м, у ньому проживає 122 тис. чоловік в 7 областях Західного регіону України. 95% житлового фонду забезпечено водопроводом, теплофіковано і газифіковано від центральних джерел.

Виконання розв'язання житлової роблеми продовжується. Будівельники залізниці з честю витримали екзамен на Закарпатті, де в стислі терміни було побудовано 54 оселі для потерпілих від повені восени 1998 року. В 1999 році введені в дію житлові об'єкти - 156 - квартирний дім у Львові та 72 - квартирний дім у Сарнах.

У стислі терміни і з високою якістю побудований і зданий в експлуатацію комплекс по очищенню води в Сарнах. Мешканці зони, забрудненої внаслідок Чорнобильської катастрофи, одержали для споживання найчистішу воду в регіоні. До кінця поточного року буде завершено будівництво 75 - квартирного дому в Здолбунові.

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2022. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу