Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
Замовлення квитків on-line

  • Внутрішній ринок праці
  • Львівська залізниця у Facebook
Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Прикарпатський експрес

 

  • Електронний документообіг вантажних перевезень
  • Кімнати відпочинку
  • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
  • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

14.01.2022 15:09

Львівська залізниця інформує про зміни у графіку руху приміських поїздів

Зважаючи на прохання і побажання пасажирів та з огляду на технічні і технологічні можливості, регіональна філія «Львівська залізниця»...

11.01.2022 08:52

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Івано-Франківськ – Стрий

У зв’язку з проведенням робіт із поточного ремонту моста на перегоні Стрий – Моршин зазнає тимчасових змін маршрут руху приміського поїзда...

06.01.2022 12:35

Львівська залізниця інформує про зміни у розкладі руху приміських поїздів

З метою покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні зазнає змін розклад руху поїзда № 6063 сполученням Ходорів – Львів....

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Керівництво Регіональної філії "Львівська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця"

Директор виконавчий регіональної філії

 

ІЩУК Юрій Костянтинович

Забезпечує загальне керівництво економічною, фінансовою, господарською діяльністю, визначає основні напрямки соціально-економічного розвитку, інвестиційної та кадрової політики на залізниці, реструктуризації та удосконалення системи управління, забезпечення охорони державної таємниці відповідно до вимог секретності, мобілізаційної готовності на основі законів України, указів і розпоряджень Президента України, актів Кабінету міністрів України, наказів центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту та Укрзалізниці. Діє від імені залізниці, представляє її у всіх установах і організаціях, здійснює контакти і співробітництво з урядовими установами, міністерствами і відомствами, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами в питаннях реалізації державних планів розвитку й удосконалення роботи залізниці.

Телефон приймальної:

0 (32) 226-44-11

Прийом громадян: 1-й і 3-й понеділок місяця

Запис відбувається у день прийому

з 08:00 до 10:00 у приймальній відвідувачів

 

 

 

Перший заступник директора виконавчого регіональної філії

 
Федак Ярослав Андрійович

Забезпечує керівництво і несе персональну відповідальність за експлуатаційну роботу залізниці, організацію  вантажних і пасажирських перевезень у дальньому, місцевому та приміському сполученні, забезпечення виконання плану перевезень з усієї номенклатури вантажів і створення багатопрофільної сфери послуг при перевезенні вантажів та пасажирів, забезпечення якісного обслуговування пасажирів та виконання графіка руху пасажирських поїздів та несе персональну відповідальність за фінансово-економічний стан підрозділів, безпосередньо йому підпорядкованих, їхню підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Представляє залізницю в органах державної влади та місцевого самоврядування з питань що належать до його компетенції.

Телефон приймальної:

0 (32) 226-44-13

Прийом громадян:

2-й і 4-й четвер місяця,
з 15:00 до 17:00 год.

 

 

Головний інженер регіональної філії

 
Заньків Зіновій Зіновійович

Забезпечує і несе персональну відповідальність за науково-технічну політику, перспективи розвитку залізниці і шляхи реалізації комплексних програм усіх напрямків удосконалення, реструктуризації реконструкції і технічного переозброєння залізниці, будівництво капітальне будівництво, експлуатацію і ремонт будівель, культурно-побутових закладів і інших цивільних споруд залізниці; забезпечує постійне підвищення рівня технічної підготовки виробництва, його ефективності та несе персональну відповідальність за фінансово-економічний стан підпорядкованих йому підрозділів, їхню підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Представляє залізницю в органах державної влади та місцевого самоврядування з питань що належать до його компетенції.

Телефон приймальної:

0 (32) 226-44-15

Прийом громадян:

щовівторка з 15:00 до 17:00 год.

 

 

Заступник директора виконавчого регіональної філії з рухомого складу та матеріально-технічного постачання

Лібер Богдан Климович

Забезпечує керівництво матеріально-технічним постачанням підрозділів залізниці, організовує роботу і несе персональну відповідальність за стан діяльності підпорядкованих підрозділів, підвищення надійності рухомого складу, впровадження перспективних типів локомотивів і вагонів. Керує розробкою і здійснює заходи щодо економного використання матеріальних ресурсів та впровадження у виробництво нової техніки, нових технологій і високо економічних матеріалів та несе персональну відповідальність за фінансово-економічний стан підпорядкованих підрозділів, їхню підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Представляє залізницю в органах державної влади та місцевого самоврядування з питань що належать до його компетенції.

Телефон приймальної:

0 (32) 226-44-13 

Прийом громадян:

2-й і 4-й четвер місяця, з 15:00 до 17:00 год.

 

 

Заступник директора виконавчого регіональної філії з фінансово-економічних питань

 
Кульпа Ольга Олексіївна 

Здійснює керівництво економічною політикою на залізниці. Організовує роботу служб та несе персональну відповідальність за організацію економічної діяльності залізниці з метою підвищення ефективності господарської діяльності, зменшення собівартості перевезень. Координує роботу служб і підрозділів залізниці з удосконалення господарського механізму, поліпшення економічної роботи, виявлення та використання резервів виробництва, підвищення ефективності основної діяльності залізниці, спрямовану на скорочення матеріальних, фінансових і трудових витрат на основну продукцію залізниці (перевезення) та на інші послуги. Сприяє удосконаленню нових форм економічного співробітництва з іноземними залізницями й установами. Представляє залізницю в органах державної влади та місцевого самоврядування з питань що належать до його компетенції.

Телефон приймальної:

0 (32) 226-38-47

Прийом громадян:

щосереди з 13:00 до 15:00 год.

 

 

Заступник директора виконавчого регіональної філії з інфраструктури

Кочан Анатолій Степанович

Забезпечує організацію злагодженої експлуатаційної роботи структурних підрозділів філії з метою задоволення потреб у перевезеннях вантажів і пасажирів у частині забезпечення належного стану інфраструктури, організацію заходів щодо вдосконалення процесу перевезень шляхом підвищення ефективності застосовуваних технологій, впровадження прогресивних технологій і автоматизованих систем управління, застосування передових форм організації праці під час реалізації інфраструктурних проектів. Несе персональну відповідальність за фінансово-економічний стан підпорядкованих  структурних підрозділів, їхню підготовку до роботи в осінньо-зимовий період і дотримання нормативів виробничих запасів товарно-матеріальних цінностей. Представляє філію в органах державної влади та місцевого самоврядування з питань, що належать до його компетенції.

Телефон приймальної: 

0 (32) 226-44-15

 

 

Заступник директора виконавчого регіональної філії з управління персоналом та соціальної політики

Кирда Андрій Михайлович

Організовує діяльність підрозділів прямого підпорядкування та координує за їхньою допомогою процеси (системи) у філії, які пов’язані з реалізацією цілей та стратегій управління персоналом, плануванням потреби в персоналі, оцінкою професійних здібностей, компетенції кандидатів, системами адаптації персоналу у філії та проходженням випробувального терміну, прийомом, переміщенням, звільненням персоналу, у тому числі посад номенклатури директора регіональної філії, навчанням, оцінкою та розвитком персоналу на вищих керівних посадах, а також керівників середньої ланки управління, формуванням кадрового резерву керівного складу філії, підвищенням його ефективності, розробленням стандартів професії Товариства для їхнього застосування на національному рівні та рівні філії та ін. Заступник директора філії з управління персоналом та соціальної політики здійснює контроль за роботою з організації та стимулювання праці, вдосконалення її нормування і умов, організації робочого часу і часу відпочинку працівників філії відповідно до умов Галузевої угоди та колективного договору і ін.

Телефон приймальної:

0 (32) 226-44-72 

 

Заступник директора виконавчого регіональної філії з безпеки

Організовує і координує діяльність структурних підрозділів філії з питань економічної та інформаційної безпеки, запобігання корупційним правопорушенням, охорони вантажів та об’єктів, політики відповідності персоналу стандартам корпоративної етики, виявлення й усунення передумов до заподіяння матеріальних збитків. Забезпечує комплексну безпеку майнових, економічних та нематеріальних прав філії, товариства від зовнішніх і внутрішніх загроз. Представляє філію в органах державної влади та місцевого самоврядування з питань, що належать до його компетенції.

Телефон приймальної:

0 (32) 226-44-14

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2022. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу