Шукати
 
Працевлаштування

Укладання договору перевезення

Реформування залізничного транспорту

Антикорупційна програма

Державні закупівлі на залізничному транспорті
Дзеркало активних торгів Електронного торгового майданчика

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
Єдине вікно путівок

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусу

Інформація щодо ситуації пов'язаної з епідемією коронавірусуГаряча лінія для працівників щодо коронавірусу
Замовлення квитків on-line

 • Внутрішній ринок праці
 • Львівська залізниця у Facebook
Довідкова станції Львів: 226-20-68. Ціни на квитки: 226-15-52. Довідкова Львівського приміського вокзалу: 226-10-06.

 

Прикарпатський експрес

 

 • Електронний документообіг вантажних перевезень
 • Кімнати відпочинку
 • Методично-інформаційне бюро Львівської залізниці
 • Палац залізничників
Підписатись на новини

Прес-центр

28.01.2022 14:31

Татарів (Буковель), Ясіня, Микуличин, Яремче та Ворохта: топ-5 станцій АТ «Укрзалізниця» із найбільш динамічно зростаючим пасажиропотоком

Після запуску нового графіка перевезень з 12 грудня 2021 року, завдяки якому на захід України поїхало близько 10 нових поїздів, кількість...

28.01.2022 14:21

Львівська залізниця інформує про зміни у графіку та маршрутах руху приміських поїздів

У зв’язку з проведенням колійних ремонтних робіт на дільниці Володимир-Волинський – Ковель зазнає тимчасових змін маршрут та розклад руху...

27.01.2022 16:41

Львівська магістраль закликає водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху з урахуванням зимових погодних умов

Сьогодні, 27 січня, близько 1-ї години ночі на залізничному переїзді 18 км перегону Давидів – Сихів поблизу Львова сталася...

Прес-центр
Тел: (032) 226-34-90, (032) 226-26-95.
E-mail: press_centr@railway.lviv.ua

 

Інформація емітента цінних паперів
Реклама

Спорт

Робітнича спартакіада. Змагання з волейболу.

Львівська залізниця вирішуючи важливі техніко-економічні проблеми, не забуває і про соціальні. Турбота про колектив магістралі, дітей залізничників та пенсіонерів є постійною, цілеспрямованою протягом усіх років незалежності України. Керівництво залізниці спільно з дорожнім комітетом профспілки вважають своїм обов'язком забезпечити людей праці квартирами, належним медичним, культурним обслуговуванням, добрим відпочинком і оздоровленням. В тому числі належна увага приділяється фізкультурі і спорту.

Під егідою магістралі працює дорожній спортивний клуб "Локомотив" і ще декілька спортивних клубів на залізничних вузлах, які за роки свого існування виховали немало відомих спортсменів. На спортивних спорудах займається біля 3000 чоловік. Щорічно проводяться робітничі Спартакіади.

На протязі останніх років багато спортсменів з різних видів спорту Львівської залізниці увійшли до лідерів світової спортивної еліти. Приклад цього - бронзова медаль на XXVII Олімпійських іграх 2000р. в Сіднеї, завойована Андрієм Федчуком - бокс; срібна медаль на Чемпіонаті світу 2001р. в місті Белфаст, Ірландія, завойована Володимиром Колесником - бокс; срібна медаль на Чемпіонаті світу 2001р. в місті Соткамо, Фінляндія, завойована Сергієм Ватюком, він же став володарем шести рекордів Європи , завоювавши золоту медаль на чемпіонаті Європи серед ветеранів 2002р. з пауерліфтінгу; срібна медаль на Чемпіонаті світу 2002р. в місті Різа, Німеччина, завойована Інною Оробець - пауерліфтінг, бронзова медаль на Чемпіонаті Європи серед кадетів 2002р. в місті Ніцца, Франція, завойована Ігорем Шемечко - важка атлетика. Пятнадцять спортсменів виконали норматив майстра спорту міжнародного класу, а три з них отримали звання "заслужений майстер спорту України" , (Андрій Федчук, Володимир Колесник - бокс, Олег Жур - культуризм) всі вони входять в перший склад національних збірних команд України. Найбільшою і найголовнішою спортивною подією 2002р. були ІІІ всеукраінські молодіжні ігри. В фінальній частині їх в складі збірних команд областей прийняло участь понад двадцять спортсменів-залізничників, вісім з яких стали призерами. Майстер спорту України Ліза Бочкарьова в складі збірної команди України з велоспорту з 15 вересня 2002 року виїхала в Італію на багатоденну велогонку, після якої прийме участь в Чемпіонаті світу, який проходитиме в Бельгії.

Завойованим медалям передувала велика кропітка робота в нових сучасних режимах тренерів, Заслужених тренерів України Івана Данилишина - бокс, Миколи Чабана - пауерліфтінг, Олега Павленко - велоспорт, тренерів Ярослава Мартинюка - важка атлетика, Василя Оробця - пауерліфтінг, Валерія Романенкова та Ігоря Поповича - велоспорт.

«Дорожній фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив»

Львівська залізниця завжди була і залишається соціально-орієнтованою і має давні традиції заохочення своїх працівників до здорового способу життя тож відокремлений підрозділ «Дорожній фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» запрошує Вас зміцнити здоров’я,розвинути силу духу, покращити настрій, підвищити працездатність на наших спортивних майданчиках.

У нашому клубі пропонуємо Вам:

 • відкритий футбольний майданчик
 • 2 ігрових зали ( бадмінтон,волейбол,баскетбол, міні-футбол,танці, східні єдиноборства, настільний теніс)
 • тренажерні зали (чоловічий та жіночий)
 • зал боксу
 • спортивний зал ( фітнес,оздоровчо-лікувальна гімнастика, дитяча гімнастика)

У клубі працюють

 • роздягальні
 • гардероб
 • душові

У ВП ДФСК «Локомотив» можна здійснити оплату через касовий апарат.

Запрошуємо працівників профспілки приєднатись до занять фізичною культурою та спортом та посприяти залученню до цих занять працівників Львівської залізниці та членів їх сімей.

Наша адреса:

м. Львів, вул. Федьковича, 30
час роботи  з понеділка по неділю з 8.00 до 22.00 без вихідних та без обіду

телефон

226-52-62

телефон/факс

226-37-39

електронна адреса
Lotus Notes

Л_ФСК_Локомотив_кадри

Тренажерний зал

Бокс

Зал Дзюдо

Роздягальні

Дорожня ремонтно-експлуатаційна автобаза  |  МЧ Львів (Вантажні роботи)  |  МБП №61  |  База відпочинку "Красія"

© Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця", 2002 - 2022. Всі права застережено.

Ваша реклама - нові горизонти Вашого бізнесу